Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Менеджер персоналу як основа кадрового потенціалу організації ( Бібліографічний огляд )

Менеджер персоналу як основа кадрового потенціалу організації ( Бібліографічний огляд )

Назва:
Менеджер персоналу як основа кадрового потенціалу організації ( Бібліографічний огляд )
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,14 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Міністерство освіти і науки України
Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника
Інститут природничих наук
Кафедра філософії
Курсова робота
з філософії на тему:
Динаміка наукового знання
Виконала
аспірантка І року навчання
Волосянко М. Г.
Івано-Франківськ
2006
ЗМІСТ
Вступ............................................................................................................................ 3
1. Пізнання:..................................................................................................................... 5
1.1. Поняття пізнання; рівні і форми пізнання....................................................... 5
1.2. Проблема істини в пізнанні; істина та якісні характеристики знання істина і правда............................................................................................................... 7
2. Наукове знання:.......................................................................................................... 9
2.1. Особливості наукового знання......................................................................... 9
2.2. Співвідношення категорій “емпіричне” і “теоретичне” із категоріями
“чуттєве” і “раціональне”…………..………………………………………. 15
2.3. Критерії розрізнення емпіричного і теоретичного рівнів........................... 17
2.4. Структура емпіричного і теоретичного рівнів знання. ............................... 21
3. Основи науки............................................................................................................ 28
Висновки................................................................................................................... 30
Список використаної літератури............................................................................ 32


ВСТУП
Важко переоцінити ту роль, яку відіграє наука у сучасному світі. Технологічний прогрес XX століття, що привів у розвинутих країнах Заходу і Сходу до нової якості життя, оснований на використанні наукових досягнень. Наука революціонізує не тільки сферу виробництва, але впливає і на інші сфери людської діяльності, починаючи регулювати їх перебудовуючи їх засоби і методи.
Водночас класична раціоналістична ейфорія від успіхів науки минає. Традиційне розуміння науки як джерела безперечно корисного людині знання, як гаранта раціональності потребує переосмислення й уточнення. Не випадково, що питання про цілі наукового пошуку, про етичну відповідальність учених, про шляхи гуманізації науки перебувають у центрі філософської полеміки.
Що є наука: добрий чарівник, здатний вирішити всі соціальні проблеми, чи злий демон, джин, необережно випущений із пляшки, який загрожує знищенням людству? Залежно від відповіді на це запитання представників сучасної філософської науки умовно можна поділити на тих, хто беззастережно вірить у могутність науки - сцієнтистів, і тих, хто розглядає її як соціальне зло – антисцієнтистів. Наука складається із різних областей знання, які взаємодіють між собою, а також мають відносну самостійність. Якщо розглядати науку як ціле, то вона належить до типу складних систем, які розвиваються. Вони у своєму розвитку породжують усе нові відносно автономні підсистеми і нові інтегративні зв’язки, котрі керують їх взаємодією.
У кожній гілці науки (підсистемі наукового знання, що розвивається) – фізиці, хімії, біології і т.д., - у свою чергу, можна знайти багатообразність різних форм знання: емпіричні факти, закони, гіпотези, теорії різного типу і суспільного ступеня і т. д.
Як відбувається розвиток науки: зумовлений він внутрішньою логікою розвитку чи зовнішніми соціально-культурними чинниками?
У відповіді на це запитання серед сучасних західних філософів також немає одностайності. Залежно від акценту, можна виокремити два напрями сучасної філософії та історіографії науки.
Екстерналістський підхід визнає соціально-економічну, культурно-історичну зумовленість розвитку науки. Представники протилежного, інтерналістського, або іманентного, напряму вважають, що розвиток науки зумовлений внутрішніми, іманентними законами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Менеджер персоналу як основа кадрового потенціалу організації ( Бібліографічний огляд )

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок