Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Бізнес-план

Бізнес-план

Назва:
Бізнес-план
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
8,60 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Курсова робота
Бізнес-план
Вступ
Розробка бізнес – плану являється першопочатковим кроком, який полягає у висвітленні перспективного інноваційного проекту, розкритті сутності підприємницької ідеї і співставляє сукупність заходів та конструкторських розробок для втілення власної справи в поточну діяльність.
Бізнес план – це поширений у ринковій економіці інструмент менеджменту, основа конкретної маркетингової, фінансової, матеріально – технічної, кадрової політики ведення власного бізнесу. Бізнес – план являється візитною карткою, за якою потенційні партнери з бізнесу оцінюють шанси на успіх підприємницької справи. Досконала розробка бізнес – плану дає керівництву підприємства можливість визначення економічної ефективності та доцільності здійснення проекту, з”ясування цілі бізнесу та підтримки його розвитку у визначеному напрямку, передбачити можливі результати різних стратегій.
Бізнес – план складається для наступних цілей :
Обгрунтування нової підприємницької ідеї;
Реальної оцінки наявного бізнесу;
Залучення інвестора або зовнішнього фінансування;
4. Для розрахунку очікуваного фінансового результату
В даній роботі, об”єктом дослідження виступає підприємство “Русош”, яке здійснює свою діяльність в галузі легкої промисловості, а саме займається виробництвом кросівок.
Загальна характеристика підприємства
Підприємство “Русош” здійснює свою діяльність в галузі легкої промисловості, а саме займається виробництвом спортивного одягу для зимових екстремальних видів спорту .
Підприємство засноване 25 листопада 2005 року. Воно знаходиться в м. Івано-Франківську по вул. Незалежності 185.
Підприємство “Commandor” працює за новітніми технологіями, запозиченими в своїх європейських партнерів, які дають змогу виготовляти якісну та надійну продукцію . Виробничі відділи підприємства облаштовані потужним устаткуванням, яке є високо надійним в процесі експлуатації та ремонтному обслуговуванні.
На сьогоднішній день на підприємстві працюють 75 працівників, які є висококласними спеціалістами та вже мають досвід роботи в даній сфері.
Сировинною базою для підприємства на даний час є як вітчизняні виробники тканин так і імпортні поставки певних матеріалів. До сьогоднішнього дня. в Україні було відсутнє виробництво якісних спортивних матеріалів, тому практично весь обсяг необхідної сировини закуповувався в іноземних виробників. Створення власної сировинної бази дало можливість вітчизняним виробникам зменшити собівартість продукції та реалізовувати її за більш доступними цінами.
Ринками збуту для підприємства на даний час є, в основному, національний ринок, а також декілька ринків країн ближнього зарубіжжя.
На даний час “Commandor” пропонує своїм клієнтам широкий асортимент різноманітних спортивних курток Клієнтами фірми є переважно люди середнього та високого рівня заробітку .


Резюме
Головна метою підприємства “Commandor” є – виробництво і реалізація спеціалізованих спортивних курток для людей, які займаються альпінізмом та екстремальними зимовими видами спорту.
Маркетингові дослідження споживчого попиту на продукцію та послуги підприємства “Commandor” показали що приблизно 1530 чоловік місцевого ринку споживачів є постійними його клієнтами і потребують його продукції.
Основна мета діяльності товариства полягає в найповнішому задоволенні виявленого попиту, з урахуванням його специфіки та забезпечення необхідної норми прибутку для задоволення соціальних та економічних інтересів інвесторів.
Для обґрунтування бізнес-плану, крім маркетингових досліджень, слід проаналізувати ефективність використання фінансового та виробничого потенціалу та основні економічні показники за весь період діяльності товариства.
Результати аналізу та маркетингових досліджень викладені у спеціальних розділах бізнес-плану.
Крім того, у процесі маркетингових досліджень виникла альтернативна ідея організації виробництва спортивних курток з принципово нових матеріалів, які є по своєму складу більш якіснішими і надійнішими в процесі експлуатації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Курсова робота на тему: Бізнес-план

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок