Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Організація і ефективність виробництва в підприємствах першої сфери

Організація і ефективність виробництва в підприємствах першої сфери

Назва:
Організація і ефективність виробництва в підприємствах першої сфери
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,08 KB
Завантажень:
307
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Планування і прогнозування (менеджмент)
Організація і ефективність виробництва в підприємствах першої сфери


Зміст


Вступ
Тема даної курсової роботи “Організація і ефективність виробництва в підприємствах першої сфери“.
Мета написання даної роботи полягає в визначенні поняття та сутності виробництва, інноваційної діяльності, вивченні теоретичних та методологічних аспектів організації виробничої діяльності на підприємстві.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз літературних і наукових джерел, присвячених проблемам організації виробництва;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної курсової роботи.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що взаємодія виробничої та інноваційної діяльності могли б зробити значний внесок у довгострокове відродження економіки країни, але управління виробничою діяльністю може бути успішним лише за умови детального вивчення процесу виробництва, аналізу процесу організації інноваційної діяльності, вивчення досвіду передових вітчизняних і зарубіжних підприємств.
Предметом дослідження в даній роботі є організація виробничої діяльності на підприємстві, об’єктом дослідження - організаційне утворення АТ “Київський мотоциклетний завод”.
Структура роботи складається з трьох частин.
Перша частина називається “Виробничий процес і його організація”. В цій частині розкриті наступні питання: структура і принципи організації виробничого процесу; організаційні типи виробництва; виробничий цикл; методи організації виробництва тощо.
Друга частина роботи має назву “Інноваційні процеси на підприємстві”. Ця частина роботи присвячена питанням організації інноваційних процесів; технічного розвитку підприємства; організаційного прогресу на підприємстві; а також питанням оцінки ефективності інновацій.
Третя частина роботи має назву “Організація і ефективність виробництва на прикладі Київського мотоциклетного заводу”. В цій частині курсової роботи дається загальна характеристика підприємства та оцінка його потенціалу, здійснюється розрахунок впровадження інноваційного продукту і управління якістю та конкурентоспроможністю продукції, аналізується вплив запропонованих заходів на рівень конкурентоспроможності підприємства.
Теоретичною та методологічною основою для написання даної дипломної роботи стали підручники та монографії вітчизняних та зарубіжних авторів з економіки підприємств, інноваційної діяльності, промислового маркетингу, менеджменту тощо. Також використовувались періодичні видання, наукові статті, тощо.


1. Виробничий процес і його організація
1.1. Структура і принципи організації виробничого процесу
Процес взаємодії виробничих факторів на підприємстві, спрямований на перетворення вихідної сировини (матеріалів) у готову продукцію, придатну до споживання або до подальшої обробки, утворює виробничий процес або виробництво.
Основними елементами виробничого процесу є праця (діяльність людей), предмети і засоби праці. У багатьох виробництвах використовуються природні процеси (біологічні, хімічні). 
Найбільшими складовими виробничого процесу є основне, допоміжне і побічне виробництва. 
До основного відносяться ті процеси, прямим результатом яких є виготовлення продукції, що складає товарну продукцію даного підприємства, а до допоміжних - ті, у ході яких створюються напівпродукти для основного виробництва, а також виконуються роботи, що забезпечують нормальне виконання основних процесів. Побічне виробництво охоплює процеси переробки відходів основного виробництва або їхньої утилізації. 
За течією в часі виробничі процеси підрозділяють на дискретні (переривані) і безперервні, викликані безперервністю технологічного процесу або потребами суспільства. 
За ступенем автоматизації виділяють процеси: ручні, механізовані (виконуються робітниками за допомогою машин), автоматизовані (виконуються машинами під спостереженням робітника) і автоматичні (виконуються машинами без участі робітника по заздалегідь розробленій програмі).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Організація і ефективність виробництва в підприємствах першої сфери

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок