Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Управління персоналом організації (на прикладі ДП ЗАТ „Укрпрофздравниця”)

Управління персоналом організації (на прикладі ДП ЗАТ „Укрпрофздравниця”)

Назва:
Управління персоналом організації (на прикладі ДП ЗАТ „Укрпрофздравниця”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
48,24 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
ДИПЛОМНА РОБОТА
з менеджменту
Управління персоналом організації (на прикладі ДП ЗАТ „Укрпрофздравниця”)


ЗМІСТ
Вступ...………………………………......…………………………………... 3
1.Теоретичні основи формування управління персоналом як
фактору підвищення ефективності діяльності організації...……….... 7
Управління персоналом в умовах ринкової економіки...………... 7
Методи і принципи управління персоналом...……………………. 12
Кадрова політика організації...…………………………….............. 21
Закордонний досвід управління персоналом...………………….... 23
2. Аналіз і оцінка формування управління персоналом як фактору
підвищення ефективності діяльності санаторія «Ювілейний»
Слов'янського ДП ЗАТ «Укрпрофздравниця»...….................................. 35
2.1 Характеристика санаторія «Ювілейний».........................................35
2.2 Організаційна структура ДП ЗАТ «Укрпрофздравниця»...……... 38
2.3 Організаційно-економічна характеристика санаторія
«Ювілейний»...……………………………………………………... 43
2.4 Оцінка ефективності використання персоналу в санаторії
«Ювілейний»...…………………………………………………….... 53
2.5 Оцінка ефективності діяльності персоналу управління
санаторія «Ювілейний»...……………………………………......... 58
2.6 Рекомендації по удосконалюванню управління персоналом
санаторія «Ювілейний»...…....…………………………….............. 73
Висновки...……………………………………………………………………77
Список використаних джерел...…....…………………………………......... 80


ВСТУП
Управління персоналом є однією з найбільш важливих сфер життя підприємства, здатного багаторазово підвищити його ефективність, а саме поняття «управління персоналом» розглядається в досить широкому діапазоні: від економіко-статистичного до філолофсько-психологічного.
Система управління персоналом забезпечує безперервне вдосконалювання методів роботи з кадрами і використанням досягнень вітчизняної і закордонної науки і найкращого виробничого досвіду.
Час, у яке ми живемо - епоха змін. У соціально-політичному житті це перехід від тоталітаризму до демократії, в економіці - від адміністративно-командної системі до ринку. У житті окремої людини - перетворення його з «гвинтика» у самостійного суб'єкта господарської діяльності.
Щоб упоратися із цими безпрецедентними в житті нашого суспільства змінами, нам потрібно опановувати новими знаннями, навчитися користуватися ними на практиці. Важлива частина цих знань, уміння домагатися поставлених цілей, використовуючи працю, інтелект, мотиви поводження інших людей. Одним з напрямків якнайшвидшого переходу до цивілізованих ринкових відносин у нашій країні є піднесення ролі людини, особистості, вивільнення його творчих можливостей.
Активізація і розвиток потенціалу персоналу підприємства, і пов'язані із цим соціальні проблеми не вирішуються автоматично. Тим часом від їхнього рішення більшою мірою залежить ефективність і конкурентноздатність підприємств, їхня здатність освоювати новітні технології. Тому від стратегії розвитку людських ресурсів у цілому, і організації роботи з персоналом на підприємствах зокрема, рішень проблем корінної перебудови організації управління в сучасних умовах соціально-економічного розвитку здобувають особливу актуальність. Це обумовлюється інтенсифікацією виробництва, розвитком науково-технічного прогресу, що відбуваються структурними змінами економіки, викликаними переходом до ринкових відносин. Недооцінка значення активізації і розвитку персоналу підприємства збільшує спад виробництва, веде до зниження продуктивності праці, розтраті і знецінюванню накопиченого людського капіталу. Про це свідчать як загальні економічні показники (падіння виробництва, ріст безробіття, скорочення професійно технічної підготовки і ін.), так і положення на підприємствах.
В умовах переходу до ринкової економіки персонал підприємства є одним з найважливіших видів капіталу фірми. У зв'язку із цим робота з управління персоналом висунулася на перший план і є однієї з основних завдань, що коштують перед керівництвом фірми і її підрозділів. Управління здійснюється через певні управлінські структури, що відображають рівні управління здатні вчасно реагувати на умови, що змінюються, і реорганізовуватися.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 Курсова робота на тему: Управління персоналом організації (на прикладі ДП ЗАТ „Укрпрофздравниця”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок