Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Розробка програми підприємницької діяльності промислового підприємства

Розробка програми підприємницької діяльності промислового підприємства

Назва:
Розробка програми підприємницької діяльності промислового підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,48 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
“Розробка програми підприємницької діяльності промислового підприємства”


Зміст
Вступ
Розділ 1. Підприємство. Його суть. Правові основи і коротка характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама. 5 ст.
Розділ 2. Виробнича потужність і розробка виробничої програми у вартісних і кількісних показниках. Оцінка використання потужності 12 ст.
Розділ 3. Основні засоби виробництва. Розрахунок показників стану, руху і використання 16 ст.
Розділ 4. Матеріально-технічне забезпечення 21 ст.
Розділ 5.Персонал підприємства, продуктивність праці, організація і оплата праці 25 ст.
Розділ 6. Оборотні засоби виробництва. Розрахунок оборотних коштів 29 ст.
Розділ 7. Затрати на виробництво продукції 33 ст.
Розділ 8. Критичний і прогнозований обсяг виробництва 39 ст.
Розділ 9. Оцінка фінансового стану підприємства 43 ст.
Розділ 10. Відносини з бюджетом 47 ст.
Розділ 11. Результати реалізації продукції і забезпеченість коштами, матеріально-сировинними ресурсами 49 ст.
Висновок 51 ст.
Список використаної літератури 53 ст.
Додатки.


Вступ
Економіка підприємства – це наука про ефективність виробництва, шляхи і методи досягнення підприємством найкращих результатів при найменших затратах.
Глибоке вивчення курсу “Економіки підприємства” має велике значення для формування спеціаліста взагалі, а тим більше для формування спеціаліста економічних служб підприємства і сфери управління.
Без знань економіки не можна зрозуміти сутності соціально-економічного розвитку, їх мети і шляхів забезпечення зростання ефективності підприємницької діяльності.
Метою написання моєї курсової роботи є розробка програми підприємницької діяльності промислового підприємства, розширення і поглиблення знань з теорії і практики “Економіка підприємства”, розвинути навики самостійної практичної аналітичної і творчої роботи, вміти виконувати практичну роботу спеціаліста-економіста, узагальнювати і аналізувати цифрові дані.
Основні завдання при написанні курсової роботи:
розкрити суть поняття підприємство і дати коротку характеристику його діяльності;
висвітлити суть виробничої потужності і виробничої програми, основних засобів виробництва; персоналу підприємства; продуктивності праці, її роль у системі підприємства; оборотних засобів виробництва; затрат на виробництво продукції і роль у забезпеченні ефективного функціонування підприємства; критичного обсягу виробництва продукції, маржинального доходу, постійних і змінних витрат; фінансових ресурсів;
розрахувати виробничу програму у вартісних і кількісних показниках, оцінити використання потужності, показники стану, руху і використання, потреби на основі складеної специфікації і річної програми виробництва; показників використання матеріальних ресурсів (матеріаловіддача, матеріаломісткість, матеріалорентабельність); чисельність працівників для виконання виробничого завдання; потреби оборотних коштів і показники їх використання; суму прибутку, рентабельність виробництва і рентабельність підприємства; суму ПДВ, яку необхідно перерахувати в бюджет і також суму податку на прибуток;
дати оцінку фінансового стану підприємства за допомогою таких показників: коефіцієнт фінансової стійкості, фінансової напруги, поточної платоспроможності, покриття поточних пасивів, негайного покриття поточних пасивів;
зробити висновки.
При написанні даної курсової роботи я використовуватиму таку літературу: “Економіка підприємства” С.Ф.Покропивного, “Економіка підприємства” (в питаннях і відповідях) І.І.Цигилика, “Основи економічної теорії" (за ред. С.В.Мочерного) та інші.
Розділ 1. Підприємство. Його суть. Правові основи і коротка характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама.
Підприємства є основною організаційною ланкою народного господарства України. Їм належить провідна роль у розвитку економічного потенціалу країни.
Підприємство – це самостійний суб’єкт господарювання створений компетентними органами влади(органами місцевої влади), або іншими суб’єктами, для здійснення суспільних чи особистих потреб шляхом здійснення виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Розробка програми підприємницької діяльності промислового підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок