Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> ВАТ «Івано-Франківськцемент»

ВАТ «Івано-Франківськцемент»

Назва:
ВАТ «Івано-Франківськцемент»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,98 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
З В І Т
з переддипломної практики
по ВАТ «Івано-Франківськцемент»


Зміст
Вступ
Статус підприємства
Управління діяльністю підприємства
Внутрішнє та зовнішнє середовище підприємства, його соціально-економічні показники
Виробничо-організаційна структура підприємства
Методика розробки бізнес-плану
Показники фінансово-господарської діяльності підприємства
Схема формування та розподіл прибутку
Взаємовідносини підприємства з державними та місцевими бюджетами
Види соціальних гарантій працівникам підприємства
Вступ
У сучасних економічних відносинах суб’єктів господарювання особливе
місце займають ринкові відносини. Специфіка цих відносин полягає в тому, що
вони завжди виступають в грошовій формі, чи то забезпечення виробничої діяльності грошовими засобами або розподіл доходів та накопичень підприємства, чи формування та використання відповідних фондів грошових коштів. Фінансові відносини завжди існують об’єктивно та мають конкретні форми прояву.
Головне місце в загальній системі ринкових відносин у суспільстві належить якості продукції підприємств. Адже вони функціонують у сфері матеріального виробництва, створюються матеріальні блага валовий внутріш-ній продукт і національний дохід суспільства, а також формуються централі-зовані та децентралізовані фінансові ресурси держави та підприємств.
Нововведення, що здійснюються в останні роки в умовах розвитку ринкових відносин в Україні, зокрема, кардинальні зміни банківської системи, впровадження нових форм власності, трансформація бухгалтерського обліку, підняли актуальність питань аналізу та управління фінансовими ресурсами суб’єкта господарювання як основним та пріоритетним видом ресурсів. За наявності конкурентноздатної продукції можна забезпечити підприємство будь-якими іншими ресурсами в необхідній кількості і співвідношеннях. Вирішуються ці питання в рамках економічного аналізу як підсистеми ефективного управління ресурсами, яка є ключовою в загальній системі управління.
Метою даного звіту є збір та аналіз первинних показників діяльності ВАТ «Івано-Франківськцемент» та їх подальше використання у написанні дипломного проекту.
1. Статус підприємства
Відкрите акціонерне товариство «Івано-Франківськцемент» створене на базі колективного підприємства «Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат».
Метою діяльності товариства є:
Всебічний розвиток виробництва будівельних матеріалів, товарів народного споживання, продукції сільськогосподарського виробництва та її переробки, надання різних видів послуг, а також організація взаємовигідного співтовариства між зацікавленими товаровиробниками України, фірмами та організаціями іноземних держав з метою збуту продукції, виконання робіт та надання послуг на внутрішньому та зовнішньому ринках, забезпечивши при цьому отримання прибутків.
Предметом діяльності товариства «Івано-Франківськцемент» є :
заготівля сировини, виробництво та реалізація цементу, шиферу, труб азбестоцементних, гіпсу будівельного та медичного, породи карбонат-ної, азбестоцементних екструзійних виробів, блоків стінових, бетонних та гіпсових, цегли вапняно-цементної, сумішей бетонних та розчинів вапняних і цементних, бинтів медичних гіпсових, широкого асортимен-ту залізобетонних виробів та конструкцій для цивільного і промислово-го будівництва та водного господарства, сільськогосподарської продукції рослинництва та тваринництва;
- виробництво та реалізація товарів народного вжитку;
переробка сільськогосподарської продукції і виробництва продуктів харчування, м’ясо-молочних, хлібобулочних тощо;
ведення будівельно-монтажних робіт власними силами по будівниц-тву об’єктів промислового та цивільного призначення;
технічне переоснащення капітальних ремонтів будівель і споруд, проектних та пусконалагоджувальних робіт;
проведення комплексу робіт по ремонту і налагодженню ваговимірю-вальних пристроїв.
ВАТ «Івано-Франківськцемент» є найбільшим в Україні виробником азбестоцементних труб (47,8%) та шиферу (48,9%), а також займає досить значне місце у виробництві цементу (7%) та клінкеру (7,3%) в галузі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: ВАТ «Івано-Франківськцемент»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок