Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Стратегія для портфеля ВАТ «Івано-Франківський Міськмолокозавод»

Стратегія для портфеля ВАТ «Івано-Франківський Міськмолокозавод»

Назва:
Стратегія для портфеля ВАТ «Івано-Франківський Міськмолокозавод»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,23 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Зміст курсової роботи
Вступ…………………………………………………………………………………4-5
Розділ 1. Теоретичні засади формування стратегії для портфелю підприємства
1.1 Поняття портфеля підприємства та методика його аналізу…………………6-13
1.2 Основні інструменти, які використовуються при аналізі портфеля
підприємства………………………………………………………………………..14-20
1.3 Види основних портфельних стратегій……………………………………… 21-23
Розділ 2 Аналіз стратегій для портфеля ВАТ «Івано-Франківський Міськмолокозавод» .
2.1 Загальна характеристика ВАТ «Івано-Франківський Міськмолокозавод» та динаміка основних техніко-економічних показників підприємства……………24-27
2.2 Аналіз бізнес портфеля ВАТ «Івано-Франківський Міськмолокозавод» за допомогою методу БКГ……………………………………………………….. 28-30
2.3. Визначення стратегії підприємства за допомогою матриці
Мак – Кінсі Дженерал Електрик………………………………………………….31-33
Розділ 3 Обгрунтування вибору та покращення стратегії для портфелю ВАТ «Івано-Франківський Міськмолокозавод»
3.1 Вибір стратегії розвитку за допомогою SWOT-аналізу……………………34-37
3.2. Вдосконалення «портфеля » стратегій через розширення асортименту продукції ВАТ «Івано - Франківський Міськмолокозавод»………………………………..37-40
Висновок
Список використаної літератури
Вступ
В умовах ринкової економіки кожне підприємство самостійно вирішує, з якою продукцією виходити на ринок. Ефективність діяльності господарського суб'єкта залежить від багатьох факторів. Насамперед від того, наскільки грамотно підприємство визначає асортимент, кількість і якість товарів, які воно збирається випускати, методи їх збуту. Крім того, ефективність залежить від того, наскільки витрати виробництва і реалізації продукції будуть відповідати суспільно необхідним витратам праці. Вирішення цих проблем передбачає використання певного забезпечувального механізму управління, тобто проведення відповідної комерційної, фінансової і виробничої політики.
На цей час у сфері бізнесу спостерігається підвищення інтересу до стратегічного управління. Термін «стратегія» походить від грецького слова strategia і складається з двох частин: stratos – військо і ago – веду, тобто за походженням є військовим терміном.
Стратегічне управління — це реалізація концепції, в якій поєднуються цільовий та інтегральний підходи до діяльності підприємства, що дає змогу встановлювати цілі розвитку порівнювати їх з наявними можливостями (потенціалом) підприємства та приводити їх у відповідність за рахунок розробки та реалізації системи стратегії .
Концепція стратегічного управління лежить в основі стратегічного мислення і знаходить вираз у певних характерних рисах її застосування:
1. Базується на певному поєднанні теорії: системному, ситуаційному та цільовому підходах до діяльності підприємства, що трактується як відкрита соціально-економічна система. Використання тільки однієї із зазначених засад не дає змоги досягти потрібних результатів — розвитку підприємства у довгостроковій перспективі.
2. Орієнтує на вивчення умов, в яких функціонує підприємство. Це дозволяє створювати адекватні цим умовам системи стратегічного управління, що будуть відрізнятись одна від одної залежно від особливостей підприємства та характеристик зовнішнього середовища.
3. Концентрує увагу на необхідності збору та застосуванні баз стратегічної інформації. Аналіз, інтерпретація та застосування інформації для прийняття стратегічних рішень дає змогу визначити зміст та послідовність дій щодо змін на підприємстві завдяки зменшенню невизначеності ситуації
4. Дозволяє прогнозувати наслідки рішень, що приймаються, впливаючи на ситуацію шляхом відповідного розподілу ресурсів, встановлення ефективних зв’язків та формування стратегічної поведінки персоналу.
5. Передбачає застосування певних інструментів та методів розвитку підприємств (цілей, «дерева цілей», стратегій, «стратегічного набору», стратегічних планів, проектів і програм, стратегічного планування та контролю тощо).
Наведені характеристики не вичерпують сутність концепції стратегічного управління, але дають змогу визначити найбільш суттєві складові, що й будуть розглянуті у даній курсовій роботі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Стратегія для портфеля ВАТ «Івано-Франківський Міськмолокозавод»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок