Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Міжнародний товарний ринок

Міжнародний товарний ринок

Назва:
Міжнародний товарний ринок
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
42,34 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Механізми та інструметарії визначення рівня привабливості міжнародних товарних ринків як основи вибору адекватних форм проникнення в
ітчизняних підприємств на цільові ринки та сегменти:


Курсова робота
міжнародний товарний ринок


ЗМІСТ
ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МІЖНАРОДНИХ ТОВАРНИХ РИНКІВ.
1.1.Сутність функціонування міжнародних товарних ринків.
1.2. Функції і завдання міжнародних товарних ринків.
1.3. Особливості міжнародних товарних бірж, аукціонів та ярмарок, як форми міжнародної торгівлі.
РОЗДІЛ 2.АНАЛІЗ ОСОБЛИВОСТЕЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЖНАРОДНИХ ТОВАРНИХ РИНКІВ.
2.1. Особливості середовища міжнародних товарних бірж.
2.2. Механізм та інструментарій визначення рівня привабливості міжнародних товарних ринків.
2.3. Аналіз діяльності товарних ринків в Україні.
РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ НАЗРІЛИХ ПРОБЛЕМ ПРИ ФУНКЦІОНУВАННІ МІЖНАРОДНИХ ТОВАРНИХ РИНКІВ
3.1. Використання електронного трейдингу в міжнародній біржовій діяльності.
3.2. Законодавче регулювання біржової торгівлі в Україні.
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ
ВСТУП
Міжнародна торгівля є взаємною економічною залежністю виробників товарів і послуг та споживачів з різних країн. Вона відображає міжнародний поділ праці. Науково-технічна революція,спеціалізація і кооперація виробництва та інші чинники посилюють взаємодію національних економік. Міжнародна торгівля активізується, темпи її зростання перевищують темпи зростання виробництва товарів і послуг. У загальному виді міжнародна торгівля є засобом, за допомогою якого країни можуть розвивати спеціалізацію, підвищувати продуктивність своїх ресурсів і в такий спосіб збільшувати загальний обсяг виробництва. Суверенні держави, як і окремі особи і регіони країни, можуть виграти за рахунок спеціалізації на виробах, що вони можуть робити з найбільшою відносною ефективністю, і наступного обміну на товари, що вони не в змозі самі ефективно робити. Мета роботи-дослідити діяльність міжнародних товарних ринків,висвітлити особливість міжнародних товарних бірж, аукціонів та ярмарок як форми міжнародної торгівлі, розглянути особливості середовища міжнародних товарних бірж. Об’єктом роботи є міжнародний товарний ринок. Предметом дослідження є особливості функціонування світового ринку. Суб’єктом - процес купівлі і продажу, попиту і пропозиції. Теоретично вільна торгівля призводить до зростання економічного добробуту всіх країн, як експортерів так і імпортерів. Саме тому курсова робота є актуальною.


РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МІЖНАРОДНИХ ТОВАРНИХ РИНКІВ.
1.1.Сутність функціонування міжнародних товарних ринків.

У результаті виникнення суспільного поділу праці, приватної власності на засоби виробництва й економічного відокремлення товаровиробників суспільне виробництво набуває товарної форми. На певному етапі розвитку (капіталізм) ця товарна форма стає пануючою, а товарно-грошові відносини починають опосередковувати практично всі відносини суспільства. Економіка, в якій товарно-грошові відносини є пануючими, в літературі отримала назву "ринкової економіки". Ключовим елементом конструкції "ринкова економіка" є ринок.
Ринок - це складне й багатогранне явище. Ринкові відносини суттєво відрізняються в різних країнах за ступенем розвитку, особливостями модифікації, рівнем зрілості, історичними, соціальними та іншими ознаками.
Що ж являє собою ринок? Ринок розуміється як поєднання попиту і пропозиції, або як місце, де відбувається купівля-продаж товарів. Такі визначення відображають особливості ринку, що лежать на поверхні явищ. Але вони не виявляють глибинних властивостей ринку як економічного феномена й не є достатньо конструктивними, щоб зрозуміти його роль в економічній системі. Насправді ж поняття "ринок" значно ширше, й визначити його зміст якимось одним формулюванням досить важко. Проте можна вибрати три з багатьох визначень, які зустрічаються найчастіше в нашій і зарубіжній літературі. На нашу думку, вони найбільш чітко відображають багатогранну суть і роль ринку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Курсова робота на тему: Міжнародний товарний ринок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок