Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Маркетингові заходи для ТзОВ "Сталкер ІТК"

Маркетингові заходи для ТзОВ "Сталкер ІТК"

Назва:
Маркетингові заходи для ТзОВ "Сталкер ІТК"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,47 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Маркетингові заходи для ТзОВ "Сталкер ІТК"
курсова робота з маркетингу


ЗМІСТ


Вступ
Врахувавши кон'юнктуру українського ринку та можливості використання на ньому концепції маркетингу, прийнято рішення про створення фірми, яка змогла б проводити успішну економічну діяльність в умовах перехідної економіки української держави. Дане рішення прийнято на базі проведеного дослідження вторинної маркетингової інформації. Було виявлено незадоволену потребу на ринку інформаційних технологій м. Луцька. З огляду на це головним виробничим напрямком нашої фірми, яка дістала назву "Сталкер ІТК", є виробництво і продаж комп'ютерної техніки.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Сталкер ІТК" є торгівельно-виробничим підприємством в області інформаційних технологій та, зокрема, комп'ютерної техніки.
Місія підприємства: сприяння розвитку ринкової економіки, шляхом надання широкого спектру якісних послуг по комп'ютеризації підприємств, вдосконаленню їх комунікаційних технологій, розробки та встановленням 40 різноманітного ПО та баз даних. А також надання робочих місць для ІТ спеціалістів.
Кредо підприємства: участь у розвитку світових інформаційних та комунікаційних електронних технологій та систем.
Загальні цілі: задовольнити потреби споживачів, щодо професійного комп'ютерного, комунікаційного обладнання.
Комерційні цілі: завоювання частки на ринку та підвищення рентабельності підприємства.
Функціональні цілі: оперативне, повне і якісне обслуговування організацій та фізичних осіб; засвоєння нових видів продукції; збільшення продуктивності праці.
Основною продукцією підприємства є комп'ютери та комп'ютерні комунікаційні системи торгової марки Amigo. Вони розробляються на основі потреб споживачів з використанням новітніх технологій ведучих наукових корпорацій в сфері розробки та виробництва комп'ютерних комплектуючих. Під виробництвом комп'ютерних систем Amigo припускається проектування та розробка моделей і конфігурацій та сертифікована зборка комп'ютерів з готових комплектуючих та пристроїв.
Виробництво комп'ютерів Amigo орієнтоване на використання в приватних фірмах та державних установах, які працюють в сфері послуг, а також для особистого використання фізичними особами. За такою сегментацією є перспектива розвитку нових сегментів як за місцем розташування, так і за видом діяльності.
У Волинській області є декілька крупних конкурентів, і всі вони знаходяться у місті Луцьку: ТзОВ «Каскад-Інтекс», «Медіа», «Спрайт».
Конкурентні переваги підприємства :
1) систематичне розширення асортименту з врахуванням завдань які мають виконуватись за допомогою комп'ютерної техніки; появи новітніх технологій на світовому ринку; вікових категорій населення і рівнем його матеріального забезпечення;
2) широкий асортимент супроводжуючих та супутніх послуг;
3) впровадження навчальних курсів.
В перспективі підприємство планує:
1) відкрити Інтернет-Кафе;
2) надавати послуги підключення та доступу до світової мережі Інтернет;
3) проект "Віртуальний Луцьк" – побудування місцевої локальної мережі, до якої будуть підключені всі установи та підприємства міста, а також, по мірі розвитку та розширення – підприємства районів та області.
За екологічними ознаками продукція ТзОВ "Сталкер ІТК", за оцінкою спеціалістів, є екологічно-чистою і відповідає всім нормам екологічної безпеки.


1. Аналіз ринкових можливостей та вибір цільових сегментів
А. Збирання первинної інформації
На першому етапі маркетингового дослідження існує необхідність визначити предмет дослідження, а також сформулювати його цілі. Щодо останніх, то вони повинні бути чітко окреслені і реальні.
Метою маркетингового дослідження новостворюваної фірми "Сталкер ІТК" (ТзОВ "Сталкер ІТК") є виявлення незадоволеної потреби на місцевому ринку.
Другий етап передбачає збирання вторинної маркетингової інформації.
На основі вивчення такої інформації (статистичні збірники по Україні і Волині, газети "Галицькі контракти", "Бізнес" тощо) виявлено наступне.
В даний час ринок інформаційних технологій розвивається досить високими темпами, і хоча підвищений інтерес до послуг даних фірм починає вгасати, даний вид товарів завжди буде користатися популярністю, тому що комп'ютери стали невід'ємною частиною життя суспільства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Маркетингові заходи для ТзОВ "Сталкер ІТК"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок