Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Малий бізнес

Малий бізнес

Назва:
Малий бізнес
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,61 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Нагромаджений вітчизняний і світовий досвід господарювання свідчить про те, що будь-який підприємець на початку свого шляху у сфері підп
риємницької діяльності має подолати «доріжку» кроків, спрямованих на формування власного бізнесу


ВСТУП.
Наприкінці 20ст. малий бізнес в Україні став реальністю і перетворився у самостійний сектор економіки, зорієнтованої на ринкові умови розвитку.
За останнє десятиріччя функціонування національної економіки малий бізнес відіграв головну роль у становленні відносин підприємницької діяльності, формуванні класу підприємців, здатних за власною ініціативою започаткувати життєстійкі структури – малі підприємства, забезпечувати нові робочі місця, задовольняти потреби споживачів у товарах і послугах, формувати конкурентне середовище.
Гнучкість, мобільність, можливість швидкої переорієнтації малого бізнесу мотивують здібних, ініціативних людей розпочинати свою справу, задовольняти власні потреби та потреби родини і разом з тим виконувати важливу соціальну функцію – організовувати додаткові робочі місця і ви готовляти продукцію, яка б користувалась попитом.
Проте підприємства малого бізнесу економічно вразливі і потребують державної опік та підтримки.
Державна політика послідовно і цілеспрямовано створює належні економіко – правові умови для функціонування підприємств малого бізнесу.
В Україні створено Державний комітет з питань розвитку підприємництва (1997рік) схвалено Концепцію державної політики розвитку малого підприємництва (1996рік),закріплено право свободи підприємництва у Конституції України.
 
Господарська діяльність суб’єктів малого бізнесу регулюється законами України «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності» (1996рік) зі змінами та доповненнями, «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (200рік), «Про оподаткування прибутку підприємств» (1997рік) зі змінами та доповненнями та інші.
Започатковано дерегулятивну реформу щодо комплексу заходів, спрямованих на зменшення втручання державних органів у підприємницьку діяльність, усунення правових, адміністративних, економічних, організаційних перешкод і тиску на розвиток малого підприємництва.
Прийнято низку указів Президента України щодо посилення державної підтримки малого бізнесу. Вперше в історії розвитку Української держави розроблено теоретичну і практичну стратегію розвитку підприємництва – це Концепція Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва (1999рік) і Завдання реалізації Національної програми розвитку малого підприємництва (1999рік). У жовтні 1999 року відбувся перший Всеукраїнський з’їзд підприємців малого та середнього бізнесу.
Проте проблеми розвитку малого бізнесу в Україні залишаються і розв’язувати їх фахівцям.
Нагромаджений вітчизняний і світовий досвід господарювання свідчить про те, що будь-який підприємець на початку свого шляху у сфері підприємницької діяльності має подолати «доріжку» кроків, спрямованих на формування власного бізнесу. В загальному випадку такі кроки за змістом і послідовністю можуть бути такими:
1) пошук і знаходження своєї господарсько-ринкової ніші на вітчизняному чи світовому ринку;
2) свідомий вибір форми підприємницької діяльності (індивідуальне або колективне підприємництво);
3) усвідомлення та розробка власних стратегії і тактики вибраного бізнесу, виходячи з загальної ситуації на ринку;
4) придбання засобів реалізації підприємницької ідеї — технічних засобів і предметів праці; найом необхідних працівників;
5) встановлення ринкової ціни на продукований виріб (надавану послугу);
6) започаткування конкретного виробництва, визначення каналів збуту власної продукції.
Успішне подолання цих кроків у цілому має засвідчити здатність конкретної особи до здійснення ефективної підприємницької діяльності і дає змогу безпосередньо наблизитись до практичної реалізації формальної акції — підготовки документів для заснування, державної реєстрації й ліцензування діяльності започаткованої власної фірми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Малий бізнес

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок