Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Статутний капітал як первинне джерело формування власних фінансових ресурсів підприємства

Статутний капітал як первинне джерело формування власних фінансових ресурсів підприємства

Назва:
Статутний капітал як первинне джерело формування власних фінансових ресурсів підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,88 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КУРСОВА РОБОТА
НА ТЕМУ: «Статутний капітал як первинне джерело формування власних фінансових ресурсів підприємства»


Зміст
Вступ. 3
Поняття та значення статутного капіталу для діяльності підприємства. 4
Формування статутного фонду державного підприємства. 7
3. Формування статутного капіталу акціонерного товариства. 8
3.1. Порядок збільшення статутного капіталу акціонерного 9
товариства.
3.2. Порядок зменшення статутного капіталу акціонерних товариств. 12
Формування статутного фонду товариства з обмеженою
відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю і повного товариства. 16
5. Комплексний аналіз фінансового стану ЗАТ “АТБ ГРУПП” 18
5.1 Організаційно-економічна характеристика підприємства 18
5.2 Інтегральна оцінка фінансового стану підприємства 22
Висновок. 31
Використана література. 33
 


Вступ
Ринкова экономіка являє собою розвиток підприємств різних організаційно-правових форм, що засновані на різних видах приватної власності, поява новых власників - як окремих громадян, так й трудовых коллективів підприємств. З’явився такий вид экономічної діяльності, як підприємництво - это господарська діяльність, тобто діяльність, пов’язана з виробництвом та реалізацією продукції, виконанням робіт, послуг або продажем товарів, необхідних споживачу. Вона має постійний характер та відрізняється, по-перше, свободою у виборі напрямів та методів деяльності, самостійностю у прийнятті рішень, по-друге, відповідальністю за прийнятя рішень та їх виконання; по-третє цей вид діяльності не виключає ризику, збитків, й банкрутств. На кінець, підприємництво чітко орієнтовано на отримання прибутку, чим в умовах розвиненої конкуренції досягається й задоволення суспільних потреб.
Метою курсової роботи було вивчити процес формування статутного капіталу підприємств різних форм власності, та з’ясувати особливості цього процесу на кожному окремоми виді підприємства. Оскільки порядок формування статутного капіталу залежить від організаційно-правової норми юридичної особи. Відповідно до Цивільного кодексу, юридична особа – це організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку. Юридичні особи залежно від порядку створення поділяються на юридичні особи приватного права та юридичні особи публічного права. Юридична особа приватного права створюється на підставі установчих документів, які розробляють її учасники (засновники), викладаються письмово і підписуються всіма засновниками. Для створення юридичної особи публічного права залежно від їх статусу та підпорядкованості приймається нормативний документ чи розпорядчий акт Президента України, органу державної влади. Юридичні особи можуть створюватися у формі товариств, установ та в інших формах, передбачених законом.
1. Поняття та значення статутного капіталу для діяльності підприємства.
Фінансово-господарська діяльність підприємства будь-якої організаційно-правової форми і власності розпочинається з формування статутного фонду.
Статутний фонд це виділені підприємству або залучені ним на засадах, визначеним ним законодавством, фінансові ресурси у вигляді грошових коштів або вкладень у майно, матеріальні цінності, нематеріальні активи, цінні папери, що закріплені за підприємством на праві власності або повного господарського відання. За рахунок статутного фонду підприємство формує свої власні (основні та оборотні) кошти.
Порядок і джерела формування статутних фондів залежить від типу підприємства і форми власності, на базі якого воно функціонує. В Україні права підприємств різних форм власності та типів закріплені у чинному законодавстві, зокрема в законах України “Про власність”, “Про підприємство в Україні”, “Про господарські товариства”.
Розмір статутного фонду підприємства в значній мірі визначає масштаби його виробничо-господарської діяльності, хоч, природно, не існує прямого зв’язку між розмірами статутних фондів підприємств різних галузей і обсягом виробництва товарів та послуг на них, бо останнє визначається ще й такими факторами, як попит, пропозиція і ціна на товари та послуги, розмір залучених кредитів та інших позикових фінансових ресурсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Статутний капітал як первинне джерело формування власних фінансових ресурсів підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок