Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Аналіз організаційної складової компанії.

Аналіз організаційної складової компанії.

Назва:
Аналіз організаційної складової компанії.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
37,42 KB
Завантажень:
176
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Тема: Аналіз організаційної складової компанії.
ПЛАН РОБОТИ:
Вступ.
Розділ 1. Основні засади організації та її функції.
1.1. Сутність функції організації.
1.2. Основи теорії організації.
Розділ 2. Основи організаційного аналізу.
2.1. Організаційне проектування.
2.2. Типи організаційних структур.
2.3. Управління організаційними змінами.
Розділ 3. Аналіз управлінської складової організації.
3.1. Проблеми керування, що вимагають оцінки управлінського персоналу. 
3.2. Комплексна оцінка посад системи керування.
3.3. Комплексна оцінка реального управлінського персоналу.
Висновки.
Вступ.
Спочатку я хочу дати загальне обоснування, та визначити сам предмет, тобто контролінг, це є необхідним у вивченні даного курсу, та саме в розкритті теми.
Контролінг – це синтетична дисципліна, яка розвивається на основі даних маркетингу, менеджменту, планування, обліку, аналізу та контролю.
Метою контролінгу є отримання даних, обробка і трансформація в інформацію для управління та прийняття рішень, яка є нестандартною і призначається для виявлення тенденцій та закономірностей явищ і процесів у діяльності підприємства, допомагає розробити заходи, які забезпечують його життєдіяльність.
Контролінг є системою інформації, яка сприяє забезпеченню тривалого існування підприємства та спрямована на майбутнє.
Контролінг базується на системі нормування витрат, визначенні залежності між обсягом реалізованої продукції, витратами та прибутком, кількості витраченого часу на виробництво продукції, експлуатацію машин і управління та інших показників, які характеризують рівень використання виробничих потужностей і ресурсів усіх видів.
Контролінг виконує функцію внутрішнього контролю у фірмі, визначає економічність роботи її окремих структурних підрозділів, здійснює сервісне обслуговування апарату управління, забезпечує інформацією, необхідною для прийняття рішень. Якщо контроль є однією з функцій управління, то контролінг є концепцією ефективного управління фірмою та забезпечення її тривалого існування в умовах конкуренції.
Служба контролінгу аналізує звітність (внутрішню і зовнішню), економічні показники використання ресурсів, визначає напрями майбутнього розвитку фірми.
Працівники відділу контролінгу повинні відповідати певним вимогам: знати складові контролінгу, перш за все – бухгалтерський облік, аналіз, аудит, менеджмент, маркетинг, методику планування. Свої функції вони можуть виконувати лише за умов використання обчислювальної техніки та упорядкування інформаційних потоків.
У своїй роботі я розглядаю організаційну складову компанії, в даній темі саме спостерігається те поєднання дисциплін, про яке було сказано вище, а саме менеджменту, аналізу, маркетингу та ін.. Для написання даної теми, я використала принципи менеджменту, управлінського та комплексного аналізу, також матеріали, надані фахівцями з управлінської ланки економіки, взяті з певних джерел. У роботі використані матеріали вітчизняних авторів, а саме Філіпова, Швидаренко, Андрушків та ін.. Для того, щоб краще зорієнтуватися в аналізі її складової треба знати теоретичні матеріали, які широко розкриті у даній роботі, а саме: сутність організації, її типи, проектування, оцінка посад, а також приведено багато методів для аналізу, які успішно використовуються в практиці. Работа складається з трьох частин, які торкаються вже перерахованих вище питання. Особливу увагу хочу приділити третьому розділу, де аналізується саме система керування, тому що перспективних напрямків активізації керування досить багато. Так, оцінюючи стан теорії керування, можна сказати, із середини 1990-х років значно підсилилася боротьба підприємств за ефективність, що обумовила посилення уваги до використання наявних у них ресурсів. Незважаючи на ряд проблем, продовжують бурхливо розвиватися малі підприємства, займаючи особливе місце в стабілізації економічної ситуації в Україні й потребуючих особливих методологічних розробок в області управлінського аналізу.
Кардинальні зміни зовнішнього середовища вимагають системної зміни інструментарію, технології й механізму керування підприємствами, сприяють появі об'єктивної потреби в постановці й удосконалюванні управлінського аналізу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Курсова робота на тему: Аналіз організаційної складової компанії.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок