Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Оновні напрями підвищення ефективності маркетингу в роздрібній торгівлі. Магазин побутової техніки «Електротовари».

Оновні напрями підвищення ефективності маркетингу в роздрібній торгівлі. Магазин побутової техніки «Електротовари».

Назва:
Оновні напрями підвищення ефективності маркетингу в роздрібній торгівлі. Магазин побутової техніки «Електротовари».
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
10,83 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Вступ.
Загальна сукупність товарів, що виробляються підприємствами промисловості і сільського господарства, а також надходять шляхом імпортування, реалізуються на споживчому ринку через роздрібну торговельну мережу.
За прямими зв’язків у мережу роздрібних магазинів і їх структурних підрозділів безпосередньо від товаровиробників надходить чимало груп, видів і найменувань електротоварів, які мають які мають тривале користування.
Разом з тим, низка факторів, що впливають на умови виробництва і реалізації товарів нівелюють дію принципів економічної доцільності і комерційного розрахунку і обумовлюють об’єктивну необхідність включення у структуру комерційних зв’язків роздрібних підприємств.
У системі комерційних відносин значну роль відіграють роздрібні підприємства.
Щоб зрозуміти велике різноманіття форм організації магазинної роздрібної торгівлі, використовується класифікація роздрібних магазинів, в основу якої покладений ряд параметрів, які характеризують
різні сторони діяльності торгового підприємства. До цих параметрів належать: обсяг послуг, що надаються, асортимент товарів, що пропонуються, відносний рівень цін. На основі цих параметрів можна вивести наступну класифікацію підприємств роздрібної торгівлі:
спеціалізовані магазини;
універмаги;
універсами(супермаркети);
магазини товарів повсякденного попиту;
супермагазини( універсами широкого профілю);
магазини, що торгують за зниженими цінами ( дисконтери );
магазини, що торгують за зниженими цінами ( уціненими товарами);
приватні магазини уцінених товарів;
заводські магазини;
склади клуби ( чи клуби гуртовиків );
Об’єктом мого дослідження є магазин побутової техніки «Електротовари».
Предметом є основні напрями підвищення ефективності маркетингу в роздрібній торгівлі.
Метою мого дослідження є дослідити ситуацію на ринку електротоварів, проаналізувати маркетингові заходи, які використовує магазин , визначити маркетингову стратегію просування товару, який продається в магазині «Електротовари».
До завдань цієї роботи можна віднести:
аналіз ринку на якому діє підприємство;
формування місії, цілей, та конкретних завдань магазину на районному ринку електроінструментів;
розробку маркетингової стратегії просування товару;
вироблення рекомендацій щодо покращення маркетингової стратегії у магазині.
У звіті проведено аналіз макро та мікро середовища магазину, на якому діє магазин. Сформовані місія, цілі та задачі магазину на потенційному ринку електроінструментів. Розглянуто асортимент, описано канали збуту та особливості комунікаційної політики магазину.
Аналіз ринку та проведення аудиту маркетингового середовища магазину.
Об’єктом дослідження обрано магазин побутової техніки «Електротовари».
Даний магазин знаходиться на вулиці Шевченка 68. магазин розпочав свою діяльність 20 травня 1998 року. Спочатку асортимент магазину не був надто широким, але пізніше з розвитком науково-технічного процесу асортимент магазину значно розширився, який на даний момент складає …. Значну частину асортименту складають холодильники, телевізорів та відео програвачів.
Зважаючи на велику насиченість ринку та велику кількість магазинів, які реалізують електротовари, дуже важливою є обрання правильної маркетингової стратегії, яка включає в себе комплекс заходів у товарній, ціновій, збутовій та комунікаційній політиці, які б допомогли магазину посилити свою позицію на вже існуючих ринки та успішно завоювати нові.
Аналіз впливу макросередовища на діяльність магазину.
На діяльність будь-якої компанії впливають потужні сили, які відкривають перед нею нові можливості чи являють собою джерело загрози. Сукупність таких сил є макросередовищем маком панії.
До основних чинників макросередовища. які впливають на діяльність підприємств, які оперують в галузі електротоварів можна віднести демографічне середовище, економічні чинники, науково-технічні та політичні чинники.
Вивчаючи вплив демографічного середовища можна сказати, що основними покупцями є чоловіки віком від 18 до 55 років.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Оновні напрями підвищення ефективності маркетингу в роздрібній торгівлі. Магазин побутової техніки «Електротовари».

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок