Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Портфель цінних паперів: формування складу портфеля та методи управління ним

Портфель цінних паперів: формування складу портфеля та методи управління ним

Назва:
Портфель цінних паперів: формування складу портфеля та методи управління ним
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,89 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота
з курсу маркетингу
„Портфель цінних паперів: формування складу портфеля
та методи управління ним.”


План
Вступ 3
1. Характеристика фінансових інвестицій.
1.1. Інвестиції, їх види і характеристик……………………………..……4
1.2 Різновиди і структура капітальних вкладень, джерела їх фінансування………………………………………………..……………..6
1.3 Планування капітальних вкладень, джерела їх фінансування………………………………………………………………7
1.4 Поняття і види цінних паперів…………………………..………….10
2. Аналіз та оцінка фінансових інвестицій.
2.1. Інвестиційна діяльність в Україні…………………………………………………………………….23
2.2. Особливості і форми здійснення фінансових інвестицій підприємства………………..……………………………….…...…..…..27
3. Формування портфеля цінних паперів
3.1 Формування портфеля цінних паперів та управління ним
…………….…………………………………………………..…………35
3.2 Ризики портфеля цінних паперів
……………..…………………………………………………………….39
Висновок.............................................................................................................45
Використана література.....................................................................................47
Розрахункова робота: Розрахунок складу і структури інвестиційного
портфеля та оцінка ризику цінних паперів.
Вступ.
Інвестиційна справа - давня наука. Вона акумулює багатовіковий досвід роботи кредитних та фінансових установ, корпоративних структур, розкриває процеси, явища, що на протязі тривалого історичного періоду сформували сучасний стан та особливості функціонування міжнародного інвестиційного середовища.
Інвестиції надають суспільству значний стимул для розвитку, породжують систему особливих відносин. За допомогою інвестицій людство стає багатшим. Сучасний етап розвитку виробничих сил суспільства в цілому, а особливо провідних індустріальне розвинутих країн світу, потребує розвитку саме міжнародної інвестиційної діяльності. Для тих, хто володіє знаннями в сфері інвестицій відкриваються нові обрії економічного успіху, виробнича, фінансова, інвестиційна діяльності стають ефективними, а пропонований на ринку продукт -- більш конкурентоспроможним. Відомо також інше: ігнорування інвестиційного середовища, недбале використання інвестиційних інструментів може стати причиною регресу в економіці та призвести до негативних соціально-економічних явищ.
Інвестиційна діяльність є наукою, що постійно розвивається. Студенти протягом вивчення даної дисципліни повинні вивчити не тільки усталені форми організації інвестування, але й сучасні інструменти, які застосовуються інвесторами.
Написання курсової роботи з «Основ інвестування», яка носить не лише теоретичний, але й аналітичний характер, формує хорошу основу для набуття знань з дисциплін «Інвестиційний менеджмент», «Інноваційний менеджмент», «Фінансовий менеджмент», «Фінансовий інжиніринг», тобто більшості дисциплін, які освоює студент напряму 7. 010504 в процесі навчання на V курсу при здобутті освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст».
Характеристика фінансових інвестицій.
1.1. Інвестиції, їх види і характеристика.
Як показують розрахунки за тривалий період часу, в середньому приблизно одну третину обсягу фінансових коштів підприємств різних галузей економіки України становлять інвестиції (одноразові капітальні витрати).
Інвестиції — довгострокові вкладення капіталу (грошей) у підприємницьку діяльність з метою одержання певного доходу (прибутку). Той, хто має капітал (гроші) і вкладає його (їх) у ту і іншу комерційну справу, називається інвестором, а процес вкладення капіталу — Інвестуванням строковим фінансуванням). У будь-якій іємницькій діяльності інвесторами можуть бути як пні, так і фізичні особи, тобто підприємства і окремі іки капіталу.
Для сутньо-змістовної характеристики інвестицій істстне теоричне і практичне значення має визначення різновидів за окремими ознаками, їх функціонально-елементний склад.
Залежно від того, де вкладається капітал (у межах країни чи за кордоном), виокремлюють Внутрішні (вітчизняні) і зовнішні (іноземні) інвестиції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Портфель цінних паперів: формування складу портфеля та методи управління ним

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок