Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Характеристика підприємстваТзОВ “ФІРМА”НАДІЯ”"

Характеристика підприємстваТзОВ “ФІРМА”НАДІЯ”"

Назва:
Характеристика підприємстваТзОВ “ФІРМА”НАДІЯ”"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,32 KB
Завантажень:
108
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Зміст
Вступ…………………………………………………………………
Розділ 1 Загальна характеристика підприємства.
Характеристика продукції (робіт, послуг) і умов функціонування підприємства…………………………………
1.2 Аналіз внутрішнього середовища …………………………….
1.3 Аналіз зовнішнього середовища……………………………….
Розділ 2 Теоретичні та методологічні аспекти підвищення конкурентоспроможності підприємства
2.1 Економічна суть підвищення якості та конкурентоспроможності продукції…………………………….
2.2 Умови конкуренції в Україні…………………………………..
2.2.1Інші заходи щодо підвищення конкурентоспроможності підприємств, які проводить держава…………………………..
Розділ 3 Аналіз рівня якості та конкурентоспроможності продукції ТзОВ “ФІРМА”НАДІЯ”
3.1 Показники діяльності підприємства……………………….
3.2 Цінова політика ТзОВ “Фірма”Надія”…………………….
Розділ 4 Рекомендації та пропозиції щодо покращення конкурентоспроможності підприємства………………………..
Висновки……………………………………………………………
Список використаної літератури………………………………..


ВСТУП
Процес трансформації економічної системи, який переживає сьогод-ні Україна, супроводжується серйозними проблемами і труднощами. Більшість з них вимагає суттєвих макроекономічних змін і зрушень. Ра-зом з тим, подолання цих труднощів при однозначно визнаному пріоритеті макроекономічних умов потребує також і значних змін на мікроекономічному рівні. Багато українських підприємств вже зіткнулося з конкуренцією — якщо не з боку вітчизняних, то з боку іноземних підприємств. Очевидно, що ця конкуренція й надалі посилюватиметься, а відтак уміння вигравати в конкуренції стає одним з важливих факторів успішної життєдіяльності підприємств в умовах ринку. Саме такому важливому питанню як підтримання конкурентоспроможності підприємства я вирішив приділити увагу в своїй курсовій роботі, адже на даному етапі розвитку нашої молодої держави це є досить актуальним.
Розв'язання проблеми підвищення рівня конкурентоспроможності продукції українських підприємств безперечно вимагає вирішення ком-плексу техніко-організаційних питань. Разом з тим, ця проблема має і важливий методичний аспект. Суть його полягає в тому, що підвищення рівня конкурентоспроможності товару суттєво утруднюється через від-сутність сьогодні конкретної, відносно простої та зручної для практич-ного використання методики оцінки даного рівня.
У своїй курсовій я намагався показати і висвітлити де-які методи підвищення конкуренції і втримання кокурентних переваг підприємством на прикладі ТзОВ “Фірма “Надія”, яке функціонує і розвивається в Західному регіоні України. Для цього я дав коротку характеристику діяльності ТзОВ “Фірма”Надія”, проаналізував його внутрішнє, зовнішнє середовище, дослідив його сильні і слабкі сторони, проаналізував стан конкурентоспроможності підприємства та дав де-які рекомендації щодо покращення конкурентоспроможності підприємства і втримання лідируючих позицій фірми. Ця робота мені дуже сподабалась і дала багато знань в галузі “конкуренція”.


Розділ 1 Загальна характеристика підприємства
Характеристика продукції (робіт, послуг) і умов функціонування підприємства
Колективна Міжгалузева фірма “Надія” була створена в грудні 1990 року на базіготельного господарства міста, після приватизації в 1996 році була перетворена в закрите акціонерне товариство “Фірма “Надія”, в грудні 2003 року перереєстрована в ТзОВ “Фірма “Надія”.
В даний час ТзОВ “Фірма “Надія” – це багатофункціональний майновий комплекс, який включає в себе: готель на 300 місць, ресторани, конференц-зал, автостоянку, перукарню, магазин “Делікатес”, цех по виробництву кондитерських виробів та виробів із дріжджового тіста, міні-цех по виробництву ковбасних виробів, кулінарний цех, аграрний цех, фасувальний цех, туристично-інформаційну агенцію, бізнес-центр, парфумерний магазин.
Восьмиповерховий готельний комплекс “Надія” на 300 місць з рівнем обслуговування відповідно до європейських стандартів гостинно відчинений для гостей області та іноземних туристів.
Ресторани “Україна” та “Надія” з вишуканими стравами вітчизняних кухарів та стравами європейської кухні, банкетна зала та конференц-хол приємно здивують та створюють затишну атмосферу відвідувачам фірми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Характеристика підприємстваТзОВ “ФІРМА”НАДІЯ”"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок