Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Теоретичні та методичні питання аналізу стану та використання основних фондів на прикладі діяльності ЗАТ “Лукор”

Теоретичні та методичні питання аналізу стану та використання основних фондів на прикладі діяльності ЗАТ “Лукор”

Назва:
Теоретичні та методичні питання аналізу стану та використання основних фондів на прикладі діяльності ЗАТ “Лукор”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,73 KB
Завантажень:
112
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ЗМІСТ
Вступ…………………………………………………………………………...3
Розділ І. Теоретичні та методичні питання аналізу стану та використання основних фондів.
1.1. Сутність основних фондів та необхідність їх аналізу………………….5
1.2. Методика аналізу стану основних фондів…………………………..…..9
1.3. Характеристика показників використання основних фондів………...12
1.4. Методи економічного аналізу…………………………………………..14
Розділ ІІ. Техніко-економічний аналіз стану та використання основних фондів підприємства.
2.1. Загальна характеристика ЗАТ “Лукор”……………………………...…18
2.2. Основні техніко-економічні показники діяльності ЗАТ “Лукор”……22
2.3. Аналіз стану основних фондів………………………………………….25
2.4. Розрахунок показників ефективності використання основних
фондів………………………………………………………………………………29
2.5. Факторний аналіз впливу показників на фондовіддачу………………32
2.6. Розрахунок прогнозного значення показника фондовіддачі…………35
Розділ ІІІ. Основні напрями і резерви покращення стану і використання основних фондів підприємства……………………………………...……………39
Висновки……………………………………………………………………...43
Список використаної літератури
Додатки
ВСТУП
Забезпечення певних темпів розвитку і підвищення ефективності виробництва можливе за умови інтенсифікації відтворення та кращого використання діючих основних засобів, і виробничих потужностей підприємств. Ці процеси, з одного боку, сприяють постійному підтриманню належного технічного рівня кожного підприємства, а з іншого, - дозволяють збільшувати обсяг виробництва продукції без додаткових інвестиційних ресурсів, знижувати собівартість виробів за рахунок скорочення питомої ваги амортизації та витрат на обслуговування виробництва і його управління, підвищувати фондовіддачу і прибутковість.
Основні засоби є необхідним фактором будь-якого виробництва. Їх стан та ефективне використання прямо пропорційно впливає на кінцеві результати господарської діяльності підприємства.
Формування ринкових відносин передбачає конкурентну боротьбу між різними товаровиробниками, перемогти в якій зможуть лише ті з них, хто найбільш ефективно використовують всі види наявних в них ресурсів.
Умови переходу до ринкової економіки спонукають трудові колективи до постійного пошуку резервів підвищення ефективності використання всіх матеріально-речових факторів виробництва, в тому числі і основних засобів. Виявити та практично використовувати ці резерви можливо за допомогою досконалого економічного аналізу.
Стан та використання основних фондів - один із найважливіших аспектів аналітичної роботи, так як саме вони є матеріальним втіленням науково-технічного прогресу - головного фактору підвищення ефективності будь-якого виробництва.
Більш повне та раціональне використання основних фондів та виробничих потужностей підприємства сприяє покращанню всіх його техніко-економічних показників: зростанню продуктивності праці, підвищенню фондовіддачі, збільшенню випуску продукції, зниженню її собівартості, економії капітальних вкладень.
Ефективне використання основних засобів сприяє прискоренню оборотності оборотних засобів. Чим краще експлуатуються основні засоби, тим швидше оборотні засоби проходять фазу виробництва і тим менше потреба в їх прирості.
Метою написання моєї курсової є визначення стану та використання основних фондів підприємства, а також пошук резервів їх покращення. В процесі аналізу я використаю різні методи економічного аналізу для найбільш повного і точного визначення показників. Об’єктом дослідження у курсовій роботі буде закрите акціонерне товариство “Лукор”.
У першому розділі я розгляну сутність основних фондів, методи їх оцінки та дам теоретичний опис методики аналізу їх стану і використання.
Другий розділ курсової роботи є основним, оскільки в ньому буде проведено техніко-економічний аналіз основних фондів, виявлення недоліків при використанні основних фондів.
У третьому розділі потрібно узагальнити проведені у попередньому розділі розрахунки, дати рекомендації щодо покращення використання основних фондів.
Розділ І. Теоретичні та методичні питання аналізу стану та використання основних фондів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Теоретичні та методичні питання аналізу стану та використання основних фондів на прикладі діяльності ЗАТ “Лукор”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок