Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Скачати курсова робота на тему: Національне в організаційній культурі

Національне в організаційній культурі / сторінка 10

Назва:
Національне в організаційній культурі
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
40,60 KB
Завантажень:
525
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
У організаціях, де людина заявлена як цінність "номер один", мабуть, приймуть другий варіант. Такий вчинок керівництва перетвориться з часом на організаційний фольклор, що поза сумнівом підсилить даний аспект культури.
7. Кадрова політика організації. Кадрова політика, що включає прийом на роботу, просування і звільнення працівників є одним з основних способів підтримки культури в організації. Критерії кадрових рішень можуть допомогти, а можуть і перешкодити зміцненню існуючої в організації культури. Важливу роль грають критерії для заохочень і посадового зростання. Постійна демонстрація того, що організація незмінно пов'язує заохочення і посадове зростання працівників з їх старанністю і ефективністю, може мати величезне значення для формування поведінки співробітників. Деякі дослідники вважають саме систему заохочень і покарань найважливішою у формуванні організаційної культури. [13]
2.2. Зміни в організаційній культурі
За визначенням організаційна культура, що складається протягом багатьох років, є найбільш стабільним цементуючим елементом організації. Проте вона також зазнає зміни. По-перше, організаційна культура еволюціонує природним чином під впливом змін, що відбуваються в зовнішньому середовищі. По-друге, організаційна культура може бути свідомо змінена керівництвом або іншою впливовою групою співробітників. Цей процес є виключно складним і трудомістким, таким, що вимагає неабияких лідерських якостей, наполегливості, терпіння, стратегічного мислення від керівників.
Культура організації може виявитися прийнятною для певного періоду часу і умов. Зміна умов зовнішній конкуренції, державного регулювання, стрімкі економічні зміни і нові технології вимагають змін культури організації, що стримує підвищення її ефективності. Для створення нової культури організації потрібно багато часу, оскільки стара організаційна культура укорінилась в свідомості людей, що зберігають прихильність їй. [17] Ця робота включає формування нової місії, цілей організації і її ідеології, моделі ефективного керівництва, використання досвіду попередньої діяльності, укорінених традицій і процедур, оцінку ефективності організації, її формальної структури, проектування приміщень і будівель і т.д.
Зміна - це дія, в процесі якої відбуваються різні перетворення в нашому житті. Кажучи про зміну культури організації, слід усвідомлювати те, що вона спричиняє за собою зміну поведінки кожного члена організації і його унікальної загальної психології.
На можливість зміни культури впливають наступні чинники: організаційна криза, зміна керівництва, стадії життєвого циклу організації, її вік, розмір, рівень культури, наявність субкультури.
Динаміка Статика
Культура Фільтр (суспільний, історичний, Організаційна
організації етичний і т.д.) культура
Витрати культури
Схема 3. Статика і динаміка культури в організаційних відносинах
До складу організаційної культури входить управлінська культура організації. Вона реалізується в підвищенні емоційного стану працівників і активізації їх діяльності.
Організаційна криза. Вона ставить під сумнів наявну практику і відкриває можливості для ухвалення нових цінностей. Прикладами кризи можуть бути погіршення положення організації, її фінансове поглинання якоюсь іншою організацією, втрата головних клієнтів, різкий прорив конкурентів на ринок діяльності організації.
Зміна керівництва. Оскільки вище керівництво є головним чинником у формуванні культури організації, заміна її головних керівників сприяє введенню нових цінностей. Але нове керівництво саме по собі не є гарантією того, що працівники приймуть нові цінності. Нові лідери повинні мати чітке альтернативне бачення того, якою може бути організація, і володіти авторитетом.
Стадії життєвого циклу організації. Змінити культуру організації легше в перехідні періоди від її створення до зростання і від зрілості до занепаду. Коли організація вступає в стадію зростання, основні зміни організаційної культури будуть необхідні. Культура організації ще не укорінилася, і працівники приймуть її зміни, якщо:*
попередній успіх організації не відповідає сучасним умовам;*
працівники не задоволені загальним станом подів в організації;*
образ засновника (засновника) організації і його репутація під сумнівом.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Курсова робота на тему: Національне в організаційній культурі

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок