Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Українською мовою курсова робота: Національне в організаційній культурі

Національне в організаційній культурі / сторінка 14

Назва:
Національне в організаційній культурі
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
40,60 KB
Завантажень:
525
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Гнучкість забезпечується за допомогою зведення до мінімуму “керівних” втручань і мінімізації числа регулюючих правил і процедур. Це заохочує новаторство і прагнення брати на себе ризик. У результаті жорстка структура культурних цінностей, що розділяються, робить можливою гнучку структуру адміністративного контролю.
Модель Парсонса
У більш загальному вигляді зв'язок між культурою і результатами діяльності організації представлений в моделі американського соціолога Т. Парсонса. Модель розроблена на основі специфікації певних функцій, які будь-яка соціальна система, зокрема організація, повинні виконувати, щоб вижити і добитися успіху. [3,349] Перші букви англійських назв цих функцій в абревіатурі дали назву цієї моделі - AGIL:
адаптація;
досягнення мети;
інтеграція;
легітимність.
Суть моделі полягає в тому, що для свого виживання і процвітання будь-яка організація повинна бути здатною адаптуватися до постійно змінних умов зовнішнього середовища, добиватися виконання поставлених нею цілей, інтегрувати свої частини в єдине ціле і, нарешті, бути визнаною людьми і іншими організаціями.
Дана модель виходить з того, що цінності організаційної культури є найбільш важливими засобами або інструментами виконання функцій цієї моделі. Якщо вірування, що розділяються в організації, і цінності допомагають їй адаптуватися, досягти цілей, об'єднатися і довести свою корисність людям і іншим організаціям, то очевидно, така культура впливатиме на організацію в позитивному напрямку, напрямку успіху.
Модель Квіна-Рорбаха
Ця модель включає наступні три вимірювання:
Інтеграція - Диференціація: відноситься до проектування робіт і організації в цілому. Дане вимірювання вказує на ступінь, з яким в організації робиться упор або у бік контролю (віддають перевагу стабільності, порядку і передбаченості), або у бік гнучкості (віддаються перевага нововведення, адаптації і змінам).
Внутрішній фокус - Зовнішній фокус: дане вимірювання відображає переважання в організації інтересу або до її внутрішніх справ (скоординованість і задоволеність працівників), або до зміцнення положення організації в зовнішньому середовищі.
Засоби /Інструменти - Результати /Показники: вимірювання в моделі демонструє відмінність в концентрації уваги, з одного боку, на процеси і процедури (планування, встановлення цілей і ін.), а з іншою, на остаточні результати і показники їх вимірювань (продуктивність, ефективність і ін.).
Національне в організаційній культурі
Культура керує менеджментом більшою мірою,
ніж він керує нею.
Е. Шейн
3.1. Системний підхід до вивчення національного в організаційній культурі
Відомо, що знамениті методи японського менеджменту не одержали розвитку в Європі і США. Як елемент організаційної культури, вони дійсно показали в Японії свою високу ефективність і сприяли підвищенню задоволеності працівників японських фірм. Проте при спробах перенести цей досвід на американські і західноєвропейські підприємства не вийшло того, що мало місце в Японії. Це говорить про те, що придбане в рамках національної культури нею і підтримується, і розвивається, а при перенесенні на інший "грунт" може втратити цю підтримку і зрештою не відбутися. Проте глобалізація економіки з особливою актуальністю ставить питання про перенесення ("трансфері") найбільш ефективних методів організаційної діяльності в інше культурне середовище.
Розібратися в різноманітності підходів до аналізу тієї чи іншої культури може допомогти систематизація численних змінних. Під систематизацією у даному випадку мається на увазі впорядкованість, взаємозв’язки між її частинами, що складають єдине ціле [3, 356].
Система родини – це сімейні відносини і шляхи, за допомогою яких батьки виховують, навчають і «передають» суспільству своїх дітей. В сімї діти вперше освоюють зразки поведінки, необхідні для виконання в подальшому дорослому житті різноманітних ролей при виконанні службових обов’язків у тій чи іншій організації. Можна зауважити, що система сімї є досить розвиненою в Японії.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Курсова робота на тему: Національне в організаційній культурі

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок