Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Скачати курсова робота: Національне в організаційній культурі

Національне в організаційній культурі / сторінка 18

Назва:
Національне в організаційній культурі
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
40,60 KB
Завантажень:
525
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Вона заснована на дружніх зв'язках, часто виглядає як закритий сімейний клуб.
У цій культурі перш за все цінуються контроль за ресурсами і особиста харизма. Звичайно, гроші також цінуються в культурі влади, але вони сприймаються як ресурс для роботи впливу або як символ особистих досягнень.
Ролева культура (символ - Аполлон). Коли ми думаємо про "організацію", то зазвичай уявляємо собі ролеву культуру. Ця культура будує свої підходи навколо визначення ролі або роботи, яка повинна бути зроблена, а не навколо осіб. Бог-покровитель цієї культури - Аполлон, бог порядку і правил. Культура ролі виходить з припущення, що людина істота раціональна і що все навколо може бути проаналізовано логічним шляхом.
Аполлонський стиль управління чудовий в ситуаціях, коли можна бути упевненим, що завтра буде схожим на вчора. "Вчора" може бути вивчене, розбите на частини і знов зібране у вигляді покращених правил і процедур для завтра. Стабільність, незмінність і передбачуваність вітаються і за них дякують Господу.
Оскільки аполлонійці цінують владу, джерелом, якої є сила положення, то вони сприймають як винагороду збільшення своїх формальних повноважень, підвищення по службі і супутні цьому символічні атрибути статусу (кабінет, службова машина і т.д.).  В рамках цієї культури основним завданням управління вважається безперервне і успішне вирішення проблем. По-перше, необхідно визначити проблему, потім розподілити відповідні ресурси для її вирішення (людей, техніку, гроші) і чекати результатів. Продуктивність тут оцінюється в термінах результатів, тобто дозволених проблем.
Культура задачі (символ - Афіна). Богиня відповідна цій культурі - Афіна, жінка-воїн, покровителька Одіссея, цього стародавнього умільця і першовідкривача. Ця культура як підстави для влади або впливу визнає тільки досвід, вік не має ніякого значення, також як стаж роботи в організації і близькість до керівництва. Для того, щоб внести свою лепту до роботи своєї команди людині необхідний талант, творче мислення, свіжість погляду і інтуїція. У цій культурі процвітають молоді таланти і творчість є нагородою. Молодість, енергія і творчість, які асоціюються з Афіною, як не можна краще відповідають потребам культури завдання.
Коли приходять важкі часи або закінчується час нововведень і починається вирішення рутинних проблем, то культура завдання сприймається як невиправдано дорога.
Афіняни поклоняються інтелекту і компетентності. Для того, щоб бути успішним керівником в культурі завдання, менеджер повинен перш за все заслужити пошану своїх підлеглих.
Культура особистості (символ – Діоніс). Діоніс - бог вина, пісень і веселості відповідає цій культурі як представник екзистенціальної ідеології на Олімпі. Екзистенціалізм починається з припущення про те, що не все в світі підпорядковано тому, що вищим визначено, і що ми не просто інструменти в руках богів.
Стосовно організацій екзистенціальне мислення має великі наслідки. У всіх трьох описаних раніше культурах, особа підпорядкована організації. У разі культури особи організація існує для того, щоб допомагати індивідуумам в досягненні їх особистої мети.
Діонісійці цінують особисту свободу над усе, свободу діяти і говорити на свій розсуд, і особливо свободу розпоряджатися власним часом. Зобов'язання перед організацією визнаються ними як неминуча частина соціального контракту, але при цьому вони прагнуть до того, щоб їх власні права ущемлялися мінімальним чином. Вони люблять, коли з ними консультуються, залишаючи за ними право вето з певних питань, але не люблять брати участь в загальних обговореннях, люблять коли цікавляться їх поглядами, але вважають за краще не опинятися в ситуаціях, коли вони зобов'язані їх висловлювати.
З.3. Організаційна культура в Україні
Однією із особливостей вивчення організаційної культури в Україні є новизна даної теми. Дослідження культурного середовища підприємств на сьогоднішній день перебувають ще в зародковому стані. Це пов’язано насамперед із закритістю економіки часів СССР та не сприйняття будь-яких концепцій менеджменту так званої буржуазно-капіталістичної школи західної економічної думки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Курсова робота на тему: Національне в організаційній культурі

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок