Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Розробка нового товару підприємства на промисловому ринку

Розробка нового товару підприємства на промисловому ринку

Назва:
Розробка нового товару підприємства на промисловому ринку
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
40,58 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Розробка нового товару підприємства на промисловому ринку
курсова робота з маркетингу


ЗМІСТ


Вступ
Протягом тривалого часу світова економіка розвивалася переважно за рахунок екстенсивних факторів, а у виробництві домінували традиційні еволюційні процеси і явища.
Розвиток й ідентифікація сучасного виробництва повинні майже цілком будуватися на нових рішеннях в галузі технології, техніки, організаційних форм й економічних методів господарювання, тобто різних нововведеннях, впроваджених у виробництво.
До факторів, що гальмують освоєння нововведень у промисловості, відносяться, насамперед, недоcтача власних фінансових ресурсів і високі ставки за кредитами комерційних банків, зменшення внутрішнього попиту й економічний ризик освоєння нової продукції.
Тільки радикальні заходи для впровадження нових технічних і технологічних рішень, сучасних виробничих процесів, здатних випускати конкурентноспроможні товари, дозволять економіці вийти з затяжної кризи і забезпечити Україні гідне місце у світовому співтоваристві.
Життєздатність економіки будь-якої країни визначається масштабами та якістю накопичення новацій, а саме: нових ідей, технологій, управлінських систем, які є результатом розвитку науки та інноваційної діяльності.
Завданням курсової роботи є виявити ступінь підготовки із питань розробки нового товару підприємства на промисловому ринку.
Обґрунтування рекомендації для прийняття управлінських рішень у сфері промислового маркетингу, управління якістю на визначеному підприємстві.
Методи дослідження, які використовувались в роботі – статистичні.
Об’єктом дослідження є підприємство – СП ЗАТ „Теріхем- Луцьк”, що спеціалізується на переробці пластмас.


Розділ 1. Теоретико-методологічні засади нового товару підприємства на промисловому ринку
1.1. Стратегія розвитку нового продукту
Сьогодні внаслідок швидкого розвитку нових технологій для врахування постійних змін у смаках споживачів фірма не може сподіватись лише на вже існуючі товари, якщо вона хоче утримати свої ринкові позиції та рівень прибутковості. А ринковий успіх та прибутковість промислової фірми насамперед залежать від того, як фірма ставиться до розвитку нових продуктів. Сьогодні розробка нових товарів стає переднім краєм прикладання маркетингових зусиль. Виникає необхідність модифікації вироблюваних товарів, розробки нових товарів та успішного запуску їх у виробництво. Але новаторство – справа дорога та ризикована. Так, за даними досліджень, на ринку промислових товарів невдачі зазнає від 25% до 30% усіх запропонованих новинок. Однак фірми-виробники не припиняють фінансувати дослідницьку роботу, шукають нові шляхи і методи задоволення існуючих потреб споживачів та формують нові потреби, щоб вистояти в конкурентній боротьбі.
Завданням багатьох фірм є пошук такого товару, такої галузі, де вона мала б переваги над конкурентами. Ці переваги можна знайти у впровадженні на ринок новітніх товарів та технологій.
Інноваційні процеси та новий продукт. Специфіка інноваційного маркетингу полягає в процесі планування нової продукції. Для успішного просування продукту крім того, що він буде мати ринкові та технічні параметри, які відповідають вимогам споживачів, споживачі ще мають володіти інформацією про його споживчі якості. Все це потребує підтримки маркетингу.
Політика інноваційного маркетингу полягає у взаємодії між товарними групами; це нові товари і технології, нові матеріали, які перебувають на різних стадіях: дослідницьких та конструкторських робіт, виробничих випробувань, пробного маркетингу, масового виробництва.
Зараз в Україні інноваційна діяльність знаходиться у занедбаному стані, вітчизняна економіка відстає в науково-технічному прогресі від індустріальне розвинутих країн. Загальні витрати на науково-технічні розробки за останні три роки зменшилися в шість разів, за останні п'ять років чисельність працівників науково-технічної сфери України скоротилася вдвічі. Сукупні витрати (з розрахунку на одного науково-технічного працівника) на інноваційну діяльність в 1994 році становили у Франції та Німеччині десь близько $140, а в Україні – $8.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Курсова робота на тему: Розробка нового товару підприємства на промисловому ринку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок