Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Проект створення піцерії (бізнес-план)

Проект створення піцерії (бізнес-план)

Назва:
Проект створення піцерії (бізнес-план)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,14 KB
Завантажень:
295
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Зміст
Вступ 3
1. Аналіз положення справ в галузі 4
2. Істота пропонованого проекту 6
3. Ринки 8
4. Маркетинг 10
5. Виробничий план 15
6. Організаційний план 25
7. Фінансовий план 30
Висновок 34
Список використаної літератури 35
Вступ
Представлений бізнес-план - це проект створення піцерії на 45-м кварталі міста Братська, цілями діяльності якої будуть забезпечення населення правого берега якісною і смачною піцою а також іншими продуктами, що реалізовуються в даному закладі, і здобуття прибутку.
Даний проект є перспективним з кількох причин: по-перше, загальна позитивна тенденція зростання доходів населення передбачає те, що люди можуть і хочуть витрачати гроші харчуючись в закладах громадського харчування, таких як кафе і ресторани; по-друге, піцерія, хоча і не дуже звична для жителів нашого міста, в цілому по країні є досить популярним местомом, де можна смачно поїсти і відпочити; і, по-третє, в правобережному окрузі немає подібного кафе, а значить, його створення залучить масу тих, що бажають спробувати знаменитий італійський коржик.
Передбачуваний об'єм інвестицій або первинний капітал складає 3 млн. 200 тис. рублів, 2,6 млн. з яких - власні засоби комерційної організації (її статутний фонд), 600 тис. планується узяти в банці під 14% річних на 3года. Засновниками Товариства з обмеженою відповідальністю «Нова Піца» є ТОВ «Візиту», ТОВ «Фортуна», а також фізичні особи Чупіна І. І., Жівуліна Е. Ст
Прогнозований попит на продукцію може бути виражений в середній кількості відвідувачів в день, при чому найбільша відвідуваність очікується у вихідні і святкові дні, а також в літню пору року. З розрахунку 25 посадочних місць очікується в середньому 93 клієнти щоденні.
1. Аналіз положення справ в галузі
Список найприбутковіших сфер російської економіки за підсумками січня-травня 2004г. очолила галузь торгівлі і громадського харчування. За даними Держкомстату, доля прибуткових підприємств в торгівлі і громадському харчуванні за названий період досягла 66,8%. Торгівля і громадське харчування найрозвиненіші і в той же час найдинамічніші галузі малого бізнесу в Росії. За минулий рік зростання в цих секторах склало приблизно 70 відсотків. Ринки, магазини - на кожному кроці, а покупців не убуває. А виробництво продуктів харчування в країні з кожним роком збільшується колосально.
Наступного року Міністерство економічного розвитку і торгівлі РФ прогнозує максимальні темпи зростання інвестицій у сфері торгівлі, громадського харчування і транспорту. Найбільш високі темпи зростання прогнозуються в Далекосхідному федеральному окрузі - 133,5 відсотка, Південному федеральному окрузі - 121,4 відсотка і Північно-західному федеральному окрузі - 116,5 відсотка.
Аналогічна ситуація і в нашому місті: за повідомленням братських статистиків, зворот роздрібної торгівлі за перше півріччя склав 4725,7 млн. грн. Це означає, що городяни витратили на покупки саме цю суму. Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то вона збільшилася на 3,6%. Зріс зворот і громадського харчування на 1,8%, і склав 184 млн. грн. Кількість підприємств громадського харчування складає 235 об'єктів, у тому числі загальнодоступну мережу - 127 із загальним числом посадочних місць - 4182. Приріст склав 9,5%. Зворот громадського харчування за звітний період склав 293,3 млн. грн, зростання 117,7 % у порівнянних цінах до рівня 2008 роки. Сфера торгівлі і громадського харчування є одній з самих інвестиційний привабливих, так в 2008 році сума інвестицій склала близько 67 млн. грн.
Для того, щоб зрозуміти, які зміни сталися у сфері громадського харчування, можна привести історичну довідку. Громадське харчування в СРСР частенько було планово збитковим і завжди полягав при організаціях, аби забезпечити живленням персонал. У "совминовскій" їдальні, що закривається, прибуток від роботи був за радянською традицією далеко не на перших ролях, слідством чого була різноманітність блюд і низькі ціни. На початку 1960-х років, коли комуністи чітко визначилися з датою початку комунізму в СРСР (1980-і роки) в Програмі КПРС було сказано: «Мережа підприємств громадського харчування буде розширена до повного задоволення потреб населення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Проект створення піцерії (бізнес-план)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок