Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Управління матеріальними ресурсами

Управління матеріальними ресурсами

Назва:
Управління матеріальними ресурсами
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,64 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ПЛАН
ВСТУП
1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВА
1.1. Аналіз цінності сировини і матеріалів
1.2. Визначення оптимальної кількості замовлень
1.3. Вибір підприємств - постачальників сировини і матеріалів
1.4. Зберігання сировини і матеріалів, підготовка їх до руху
1.5. Економічне використання ресурсі
2. УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ФАБРИКИ ФАРФОРОВИХ ВИРОБІВ
3. ОСНОВНІ НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВА
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ


ЗМІСТ
ВСТУП 4
1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВА 6
1.1. Аналіз цінності сировини і матеріалів 6
1.2. Визначення оптимальної кількості замовлень 8
1.3. Вибір підприємств - постачальників сировини і матеріалів 10
1.4. Зберігання сировини і матеріалів, підготовка їх до руху 13
1.5. Економічне використання ресурсів 17
2. УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ФАБРИКИ ФАРФОРОВИХ ВИРОБІВ 24
3. ОСНОВНІ НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВА 34
ВИСНОВОК 39
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 41
ДОДАТКИ 44


ВСТУП
Актуальність теми. Розвиток вітчизняної економіки, прихід на ринок західних компаній і тенденція до створення єдиного фінансово-інформаційного простору, яка все більше посилюється, вимагають від українських компаній швидкого реагування на зміни ринкового середовища. У складному і швидко змінному діловому середовищі конкурентноздатними виявляються гнучкі і такі, що динамічно розвиваються компанії, яким вдалося скоротити витрати і підвищити ефективність бізнесу, забезпечуючи зростання вартості компанії. Досягти такого комплексного економічного ефекту можна тільки за рахунок впровадження прогресивних технологій, тому будь-яка нова технологія сьогодні пильно розглядається крізь призму її здатності ефективно вирішувати конкретні завдання бізнесу.
Один з основних викликів сучасності - обмежені і дорогі ресурси, які, до того ж, часто характеризуються значним територіальним розподілом. Сьогодні дуже важливо виявити стратегічні напрями діяльності компанії і сконцентрувати достатні ресурси на ключових аспектах бізнесу. Для цього потрібно, перш за все, мати цілісну і реальну картину діяльності всіх сфер підприємства. Основним чинником створення тривалої конкурентної переваги і зростання інвестиційної привабливості компанії стають оптимальні стратегії управління всім ресурсним потенціалом підприємства. Керівники у будь-який момент часу повинні знати, які ресурси вони мають в своєму розпорядженні, наскільки ефективно використовуються ці ресурси, який прибуток вони приносять. Важливо виявити і розвивати ключові ресурсні можливості, використання ж допоміжних або нерентабельних ресурсів потрібно раціоналізувати, наприклад, «делегувати» управління такими ресурсами діловим партнерам або орендувати їх у зовнішніх постачальників.
Але управління тільки внутрішніми ресурсами підприємства, навіть в максимальному ступені ефективне, не вирішує всіх проблем. Посилення інтеграційних процесів у діловому світі приводить до того, що компанії сьогодні залучаються до обширної екосистеми, об'єднуючої внутрішню сферу бізнесу підприємства, всіх ділових партнерів, клієнтів, а також акціонерів, потенційних інвесторів і інших зацікавлених осіб. Внаслідок цього підприємствам важливо сформувати оптимальні організаційні межі своєї бізнес-середовища і, на основі сучасних технологій управління, забезпечити рентабельне використання широкого арсеналу зовнішніх ресурсів, найважливішою з яких стає ефективна співпраця всіх учасників бізнесу.
Зростаюча конкуренція і непередбачувані зміни ринкового середовища вимушують компанії проводити ретельну оцінку ефективності свого бізнесу і шукати способи підвищення продуктивності і прибутковості, зокрема за рахунок впровадження інтегрованих в єдиний комплекс технологічних рішень.
Враховуючи зазначене, метою даної роботи є дослідження структури існуючих методів управління матеріальними ресурсами підприємства, системи і руху матеріальних ресурсів від моменту визначення необхідності забезпечення виробничого процесу сировиною і матеріалами до моменту виходу кінцевого продукту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Управління матеріальними ресурсами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок