Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Визнання підприємства банкрутом та його санація (на прикладі ВАТ «Крим хліб»)

Визнання підприємства банкрутом та його санація (на прикладі ВАТ «Крим хліб»)

Назва:
Визнання підприємства банкрутом та його санація (на прикладі ВАТ «Крим хліб»)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
40,00 KB
Завантажень:
544
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Курсова робота
Визнання підприємства банкрутом та його санація (на прикладі ВАТ «Крим хліб»)
План
Вступ……………………………………………………………………...3
Розділ І. Сутність та особливості банкрутства підприємств. Порядок їх ліквідації…………………………………………………………………...4
1.1.  Сутність, причи-ни та ознаки банкрутства. Приховане, фіктивне та зумисне банкрутство. Етапи та проце-дура порушення справи про банкрутство. …………..4
1.2. Методичні основи визначення вірогідності банкрутства підприємств. ……...10
1.3. Порядок ліквідації збанкрутілих підприємсв і механізм розподілу конкурентної маси.. ……………………………………………………..11
Розділ ІІ. Діагностика фінансового стану підприємства «Крим Хліб»……..15
2.1. Стисла характеристика підприємства «Крим Хліб»………………..15
2.2. Розрахунок фінансових коефіцієнтів для прогнозування вірогідності банкрутства15
2.3. Анализ розрахованих коефіцієнтів і показників…………….…..19
ІІІ. Щляхи виходу із кризової ситуації…………………...…21
3.1. Загальні процедури……………………………………………21
3.2. Рекомендаціі по управленню змінами організаціонної структури підприємства.22
3.3. Оперативні міри по стабілізації фінансового положення фірми……..…30
Висновки………………………………………………32
Список використанної літератури………..………………………34
Додатки……………………………..35
ВСТУП
Поняття банкрутства органічно при-таманне сучасним ринковим відно-синам. Воно характеризує неспроможність підприємства (організації) задовольнити ви-моги кредиторів щодо оплати товарів, робіт, послуг, а також забезпечити обов'язкові платежі в бюджет і позабюджетні фонди.
За нормальних умов господарювання акціонери та кредитори сподіваються на винагороду, рівень якої залежить від ступеня прибутковості фірми. Одна з перших ознак руху до банкрутства — спад прибутко-вості фірми нижче за вартість її капіталу. Відсотки за кредит і дивіденди, що сплачуються фірмою, пере-стають відповідати сучасним ринковим умовам гос-подарювання, а вкладання коштів у таку фірму стає невигідним. Кредитори (власники облігацій та інші) одержують певні суми, визначені кредитними угода-ми, але відносна вигідність їхніх вкладень у дану фірму зменшується, а у зв'язку зі спадом вартості ак-ціонерного капіталу падає й ціна акцій, збільшується ризик неповернення коштів, у фірми виникають труд-нощі з готівкою, особливо якщо кредитори не пролонгують кредитні угоди на наступний період і фірма змушена буде виплатити не тільки відсотки, а й суму основного боргу. Може ви-никнути криза ліквідності і фірма увійде в стан «технічної непла-тоспроможності». Це явище можна вже розглядати як банкрутство.
Для успішного господарювання на ринкових засадах суттєво важливим є можливість оцінки ймовірності банкрутства суб'єктів підприємницької та іншої діяльності. В Україні, де протягом багатьох десятиріч панувала позаринкова система господарювання, що виключала офіційне визнання банкрутства як економічного і явища, нема загальновизнаної вітчизняної методики визначення ймовірності банкрутства суб'єктів господарювання. У зв'язку з цим доводиться користуватися зарубіжними методичними підходами, в основу яких покладено факторні моделі прогнозування банкрут-ства підприємств та організацій.
Зарубіжний досвід показує, що спрогнозувати банкрутство мож-на за 1,5—2 роки до появи його очевидних ознак. Цілком можливим є виявлення початкових ознак банкрутства через прогнозування «цілі підприємства» на найближчу та довгострокову перспективу.
Предметом дослідження даної курсової є визнання підприємства банкрутом та його санація. Ця тема дуже актуальна у період перехідної економіки.
Об’єктом дослідження виступає підприємство харчової промисловості. Це підприємство ВАТ «Крим хліб», яке мало велике значення в рамках міста, оскільки працевлаштовувало більше чотирьохсот чоловік, і забезпечувало більше половини ринку хлібобулочними виробами.
Наприкiнцi роботи розглядаються шляхи виходу із кризової ситуації, вказані заходи, впровадження яких допоможе вирішити існуючи проблеми, покращити фінансовий стан підприємства.
Розділ 1. Сутність та особливості банкрутства підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Курсова робота на тему: Визнання підприємства банкрутом та його санація (на прикладі ВАТ «Крим хліб»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок