Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Сучасний менеджер та шляхи вдосконалення

Сучасний менеджер та шляхи вдосконалення

Назва:
Сучасний менеджер та шляхи вдосконалення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,15 KB
Завантажень:
401
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
КУРСОВА РОБОТА
на тему: Сучасний менеджер та шляхи вдосконалення
його праці.


Зміст
Вступ 3
1. Особливості організації праці менеджера: 6
1.1 Необхідність розподілу функцій між менеджером і працівником; 8
1.2 Особистий план роботи менеджера 12
1.3 Характеристика класифікаційних груп. 19
2. Результативність праці – мета підвищення конкурентності
організації: 23
2.1 Сучасний менеджер в управлінській с-мі; 27
2.2 Успішний менеджер-прагматик; 31
2.3 Чинники менеджерської діяльності та їх застосування в сучасній організації. 33
3. Фінансова група Citigroup – найбільша у світі.
Висновок.


Вступ
У період розвитку і становлення ринкової економіки роль менеджера-керівника була конкретною і чітко визначеною. Та в процесі еволюції відбулися докорінні зміни, що створили досить розмитий образ сучасного менеджера, в компетенцію якого входить виконання різного роду завдань, що певною мірою дозволяють розвиватись йому як особистості, так і професійним навичкам, допомагаючи приймати єдино правильні і оптимальні рішення в кризових ситуаціях.
Фундаментальні зміни, що відбулися в суспільстві, практично змінили і ускладнили діяльність сучасного керівника, а це зумовило формування багатьох чинників від яких залежить не тільки його робота, а й майбутнє нації. Дуже важливим фактором, істотний вплив якого відчувають не тільки менеджери організації, а й співробітники, являється державна політика та ряд соціально-економічних інформації, яка дає змогу правильно приймати управлінські рішення і розвиватись у правильному напрямку. Отже для ефективного управління менеджер повинен володіти знаннями сучасного менеджменту, при цьому опиратись на юридичні підвалини, і мати здібність до керівництва людьми. Ці знання потрібні йому для оцінки власних підходів до підлеглих та вироблення власної тактики і стратегії на майбутнє.
Керівники, які не здатні «тверезо» оцінювати ситуацію, які недостатньо розуміють своїх працівників, управлінський стиль і погляди яких застаріли, не можуть успішно просуватися в кар’єрному рості, оскільки в ринкових умовах господарювання підвищується рівень конкуренції, іде боротьба не на життя, а на смерть, і виграє сильніший й компетентніший.
Від менеджера щоденно чекають прийняття рішень, які ґрунтуються на власних моральних і етичних цінностях, правилах, принципах. Якщо в нього нечіткі цінності і невизначені принципи, то менеджеру не вистачатиме впевненості, що може сприйнятись оточуючими як слабкість, нерішучість. Сучасне управління орієнтоване на такі цінності, як ефективність, реалізація потенціалу працівників, зростаюча готовність до інновацій і диверсифікації. Менеджери, які не мають власної думки сформованої на основі правил, норм і принципів, або відступ від них, чи ґрунтується на цінностях вчорашнього дня, не здатні здійснювати ефективного управління. Менеджер впливає на особисте і власне ділове життя, хід думок оточуючих його людей, вибираючи ті чи інші альтернативи. Якщо ж його цілі не співпадають з загальними цілями організації, то такий менеджер, як правило, нелегко досягає успіху і нездатний належно і об’єктивно оцінити успіх інших.
Праця менеджера важка, наповнена несподіванками, хвилюваннями, тому кожен керівник повинен уміти володіти собою, оцінювати себе як єдиний екземпляр, що не повторюється у природі, при цьому не завищувати самооцінку, таким чином підтримуючи свою продуктивність. Для ефективного управління потрібні навички керівництва, які залеж від його здібностей. Менеджер повинен творчо підходити до проблеми, мати здібності до новацій. Висока винахідливість потребує готовності боротися з перешкодами і невдачами, не застосовуючи фізичні методи розправи. Керівник, який не бажає експериментувати, ризикувати, не зважаючи на труднощі, не здатний розвивати ініціативу підлеглих. Він має також уміти впливати не тільки на підлеглих, а і на тих, хто йому безпосередньо не підпорядковується, щоб мати необхідну репутацію і підтримку зі сторони у вирішенні завдань організації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Сучасний менеджер та шляхи вдосконалення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок