Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Розвиток реклами у пресі та її стан у ХХІ столітті

Розвиток реклами у пресі та її стан у ХХІ столітті

Назва:
Розвиток реклами у пресі та її стан у ХХІ столітті
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
51,42 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Курсова робота
на тему
Розвиток реклами у пресі та її стан у ХХІ столітті


ЗМІСТ
ВСТУП


Реклама вскармливает потребительские способности людей. Она порождает потребности в более высоком уровне жизни. Она ставит перед человеком цель обеспечить себя лучшим жилищем, лучшей одеждой, лучшей пищей. Она стимулирует его усердие и производительность. Она объединяет в плодотворный союз такие вещи, которые в других обстоятельствах просто не сошлись бы друг с другом
Уинстон Черчиль
Реклама в пресі сьогодні - найбільш традиційна і звична форма „двигуна торгівлі”. Вона існує вже кілька століть, змінюючись разом з навколишнім світом. Однак якщо в більшості країн розвиток реклами в пресі йшов відносно рівномірно та поступово, то в Україні, що довгий час розвивалась разом з Росією через їх багатовікову об’єднаннысть, більшість з процесів, зокрема рекламних, протікали то занадто швидко, то занадто повільно, а то й зовсім призупинялись. Тож за історію свого існування вітчизняна преса постійно відставала від світового видавництва і рекламного прогресу. Але наприкінці ХІХ століття вітчизняна реклама все ж спромоглась досягти рівня реклами прогресивних країн. Почали збільшуватись обсяги реклами. Зростали ціни на оголошення. Формувалась нова інфраструктура рекламного ринку : видання - рекламна агенція – рекламодавець. Почав підійматись якісний рівень послуг.
На початку століття реклама в пресі була найпотужнішим засобом маркетингу. Однак наприкінці століття ситуація суттєво змінилася. Наукові та технічні досягнення внесли свої корективи. З’явились нові високоефективні рекламні засоби, такі як радіо, телебачення, директ- маркетинг, Інтернет.
Спочатку в усьому світі кожний з нових засобів розповсюдження реклами сприймався як конкурент реклами у пресі. Але у кінці ХХ століття стало зрозуміло, що не існує найкращого засобу розповсюдження реклами. Кожен з рекламоносіїв володіє своїми специфічними перевагами та недоліками. І саме зважаючи на них повинен бути використаний той чи інший вид реклами.
І все ж переваги реклами в пресі не зміг перекрити жоден з інших рекламних засобів. І хоча загальна частка витрат на рекламу в пресі за останні десятиліття значно знизилась, цей найстаріший вид рекламоносіїв продовжує користуватись величезною популярністю серед рекламодавців і на одному рівні з телебаченням залишається лідером рекламного ринку.
Преса не збирається здавати своїх позицій і намагається йти в ногу з технічним прогресом й новими вимогами сучасного ринку. Видавцями впроваджуються нові поліграфічні і комп’ютерні технології, а в результаті постійно зростає кількість і якість рекламних послуг газет та журналів. Головна тенденція кінця ХХ століття : реклама в пресі зберігаючи свій статус засобу масової інформації, прагне до орієнтації на вузькі сегменти ринку і задоволення попиту різноманітних груп рекламодавців.
Згідно з дослідженнями інформація найкраще сприймається і засвоюється людиною у друкованому вигляді. Це визначає використання рекламних послуг преси рекламодавцями. За даними бюлетня «Телебачення, радіо, преса», протягом останніх 8 місяців витрачено майже в $ 35 537 на рекламу у пресі. За 8 місяців порівняно з аналогічним періодом минулого доля надходження від реклами зросла у друкованих ЗМІ – у 1,33 рази.
В основному за допомогою преси рекламують ті компанії, при прийнятті рішення про покупку товарів та послуг яких необхідне надання значного обсягу інформації - наприклад раціонально-емоційних аргументів. І лише невелика частина реклами у пресі засновується виключно на емоціях людини. Адже практично всю емоційну рекламу розміщують на радіо і телебаченні.
Нажаль зараз не всі рекламодавці правильно розміщують свою рекламу у виданнях: наприклад часто зустрічається те, що у виданнях для звичайних споживачів розміщують рекламу постачальники, що орієнтовані на продаж оптового товару а отже витрачають свої гроші марно.
Зараз проблему рекламі у пресі вивчають усі відомі рекламісти світу, такі як Гевін О'райлі - операційний директор Independent News & Media PLC, Аластер Кромптон – автор книги „"Майстерня рекламного тексту, Девід О’Гілві – відомий в усьому світі рекламіст, а також російський рекламіст Назайкін А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Курсова робота на тему: Розвиток реклами у пресі та її стан у ХХІ столітті

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок