Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Характеристика виробничої програми підприємства.

Характеристика виробничої програми підприємства.

Назва:
Характеристика виробничої програми підприємства.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,44 KB
Завантажень:
521
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Мета проекту: Відповідно до урядової програми розвитку вітчизняного
автомобілебудування в Україні, комбінат «Запорожсталь» роз


ЗМІСТ
ВСТУП
1.Характеристика виробничої програми підприємства.
2. Фактори інвестиційної привабливості
2.1. Фактори виробництва
2.2. Ринкові фактори:
2.3. Правові фактори:
2.4. Макроекономічні і політичні фактори:
2.5. Фактори господарської і фінансової привабливості:
3. Загальна характеристика підприємства
3.1. Фінансово-економічний стан підприємства на 1.07.2002 р.
3.2. Структура керування
3.3. Кадровий склад керування підприємством
3.4. Стан приватизації
3.5. Місцезнаходження
3.6. Основні виробничі фонди
3.7. Основна продукція
3.8. Обсяг виробництва основних видів продукції за 1999 – 2001р
3.9. Характеристика фінансового стану комбінату
3.10. Аналіз ринків збуту і перспективи їхнього розвитку
4. Характеристика проекту реконструкції з метою організації виробництва автомобільного листа
4.1. Опис продукції
4.2. Конкурентноздатність продукції
4.3. Патентна захищеність і авторські права
4.4. Маркетинг і збут продукції
4.5. Умови фінансування і розрахунок платежів по кредиту
4.6. Визначення внутрішньої норми рентабельності
4.7. Можливі ризики і форми страхування
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Додатки


ВСТУП
Планування, безперечно, необхідний елемент ефективної діяльності фірми на ринку. Існує кілька підходів до розробки бізнес-плану. Між ними дуже багато загального, однак окремі розходження все-таки існують.
На перше місце в даному випадку ставиться визначення особистих цілей бізнесмена. Після оцінки ситуації як поза, так і усередині компанії визначається головна мета. Потім можна перейти до розробки стратегії, що являє собою процес конкретизації головної мети, розбивку її на задачі і підзадачі. На кожнім етапі реалізації обраної стратегії доцільно вносити в план визначені корективи, що диктує реальний хід подій. Таким чином, виробляється оперативний план. На основі довгострокових тенденцій і оперативного плану розробляється довгостроковий план.
Задум плану завжди має потребу в ретельному обґрунтуванні і перевірці на реальність. З цією метою його розвертають у систему приватних стратегій: товарно-ринкову, НДДКР, систему розвитку потенціалу і фінансову систему, що реалізується на другому етапі планування. Стратегія НДДКР є ведучої. Вона виявляє і формує комплекс розробок, найбільш актуальних для споживача і відповідних науково-технічному потенціалу підприємства.
За підсумками розробки різних варіантів стратегії уточнюються як очікувані розміри прибутку, так і потреби в капітальних вкладеннях. Ця інформація надходить на вхід фінансової стратегії, призначеної для остаточного балансування фінансових потреб і визначення розмірів і форм залучення позикових засобів.
На третьому етапі формування стратегічного плану результатні дані по каналах зворотнього зв'язку надходять на вхід задуму плану з метою його коректування. Остаточний варіант плану разом з результатами аналізу зовнішнього середовища, а також можливостей фірм оформляються у виді глобальної стратегії розвитку.
У цілому можна зробити висновок, що перераховані методики планування дуже подібні й в основному доповнюють один одного, розглядають бізнес-планування з різних сторін і виділяє різні етапи планування в якості основних.
Особливу роль у формуванні бізнес-плану грають плани маркетингу. Розділ, присвячений маркетингу, є однієї з найважливіших частин бізнес-плану, оскільки в ньому безпосередньо говориться про характер намічуваного бізнесу і способах реалізації проекту, завдяки яким можна розраховувати на успіх підприємства. Іншими словами, ціль цього розділу – роз'яснити як передбачуваний бізнес має намір впливати на ринок і реагувати на обстановку, що складається на ньому, щоб забезпечити збут товару чи послуг. Підприємець повинний представити тут свій бізнес як привабливу можливість для інвестицій, як кредитний ризик із привабливими перспективами. Маркетинг-план може бути сформований по-різному в залежності від виду бізнесу і складності ринку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Характеристика виробничої програми підприємства.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок