Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Аналіз інформаційних систем управління на підприємстві (ЗАТ “Кераммаш”)

Аналіз інформаційних систем управління на підприємстві (ЗАТ “Кераммаш”)

Назва:
Аналіз інформаційних систем управління на підприємстві (ЗАТ “Кераммаш”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
43,12 KB
Завантажень:
234
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
ДИПЛОМНА РОБОТА
по менеджменту
Аналіз інформаційних систем управління на підприємстві (ЗАТ “Кераммаш”)


ЗМІСТ
Вступ……………………………………………………………………...….3
1. Теоретичні аспекти управління інформаційними системами підприємства..................................................................................................7
1.1.Концептуальні основи управління інформаційними
системами підприємства.................................................................................7
1.2.Сутність і стадії розвитку інформаційних систем…………………….16
1.3.Класифікація інформаційних систем…………………………………..20
1.4.Управління інформаційною діяльністю організації:
виробничі функції, типові завдання .............................................................26
2. Аналіз і оцінка інформаційних систем управління в
ЗАТ “КЕРАММАШ”…………………………………………………….....29
2.1.Стисла характеристика підприємства…………………………………..29
2.2.Аналіз електронного документообігу на підприємстві………………..31
2.3.Оцінка програмного і апаратного забезпечення підрозділів
підприємства………………………………………………....…………..…..46
2.4.Розробка рекомендацій щодо удосконалення управління
інформаційними системами ЗАТ “KЕРАММАШ”…..............................…54
Висновки……………………………………………………………………..61
Список використаних джерел……………………………………………..63
ВСТУП
Діяльність підприємств і організацій у складних умовах динамічної ринкової економіки та жорсткої конкуренції потребує зниження вартості бізнес-процесів, удосконалення внутрішніх виробничих процесів, розширення діапазону послуг і товарів, скорочення надлишкових робіт всередині організації.
На сучасному підприємстві комп'ютер перетворився на не-обхідний інструмент повсякденної діяльності. З його допомогою здійснюється збирання, накопичення та обробка даних. Разом з тим, як правило, у організацій виникають складнощі з вибором інформаційної системи, нестача коштів на її придбання, сумніви в надійності інвестицій в цю сферу, де обладнання швидко застаріває, невпевненість у достатній віддачі від впровадження комп'ютерної системи для покриття витрат на її створення.
Поява поняття "електронний офіс" пов'язана з уявленням про без паперове робоче середовище, що базується на використанні комп'ютерів, засобів передачі даних (мереж, модемів, факс-апаратів) і інших електронних пристроїв. "Електронний офіс" передбачає набір програмних продуктів для вирішення широкого спектра завдань. При цьому першорядне значення має правильний їх вибір і використання.
Впровадження інформаційних технологій створює підґрун-тя для розвитку нової культури праці і одночасно призводить до стратегічної переорієнтації підприємства. Використання інформаційних комп'ютерних систем для вирішення управлінських та підприємницьких завдань, стратегічного розвитку, підвищення ефективності адміністративної діяльності, обліку і контролю, планування й аналізу, реалізації у мережевому режимі різноманітних зв'язків підприємств з їх партнерами, клієнтами, владними структурами призвело до зростання інформаційних потреб, дало можливість не обмежувати інформаційні потоки та інформаційні про-цеси межами окремого підприємства і зумовило зростання інвестицій у комп'ютерні технології.
Процес впровадження і використання нових інформаційних технологій є системною діяльністю, яка не повинна здійснюватись інтуїтивно. Досить часто використовуваний принцип: "На кожному столі повинен стояти комп'ютер" не дозволяє реалізувати розумну стратегію адміністрування обчислювальних ресурсів. Для організацій все більш актуальним стає уникнення необґрунтованих і недостатньо продуманих інвестицій в інформаційні технології, оптимізація витрат на них та їх перспективне планування.
Залучення до процесу впровадження інформаційних офісних систем кваліфікованих спеціалістів допомагає уникнути багатьох проблем, зробити процес впровадження інформаційних систем в організаціях ефективним, підвищити віддачу від інформаційних технологій, організувати спільну роботу всіх причетних до створення і впровадження інформаційної системи. Обговорення змісту діяльності в галузі ІТ-менеджменту у фаховій літера-турі свідчить про визнання відокремлення цього нового напряму, зокрема робляться спроби визначення змісту діяльності ІТ-менеджера: ".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Курсова робота на тему: Аналіз інформаційних систем управління на підприємстві (ЗАТ “Кераммаш”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок