Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Теоретико-методологічні і прикладні проблеми організації маркетингових заходів підприємства Компанія "Соціальні й Економічні Дослідження"

Теоретико-методологічні і прикладні проблеми організації маркетингових заходів підприємства Компанія "Соціальні й Економічні Дослідження"

Назва:
Теоретико-методологічні і прикладні проблеми організації маркетингових заходів підприємства Компанія "Соціальні й Економічні Дослідження"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,53 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КУРСОВА РОБОТА


ПЛАН


Вступ
Сучасна теорія маркетингу оперує різноманітними економічними прийомами, моделями, алгоритмами і методами при плануванні й організації маркетингової діяльності підприємств. Разом з тим у практиці вітчизняних фірм застосовується лише мала частка передового економічного інструментарію, що може бути пояснене як незатребуваність ряду інструментів у сучасних українських умовах, так і низькою маркетинговою кваліфікацією керівників багатьох підприємств.
Знизити деякий дисбаланс між теоретичними напрацюваннями маркетингу і їхнім практичним застосуванням можливо за допомогою нової економічної категорії – маркетингового потенціалу підприємства.
Маркетинговий потенціал - це сукупність засобів і можливостей підприємства в реалізації маркетингової діяльності. Необхідність введення маркетингового потенціалу і його складових обумовлена насущною вимогою розробки апарата оцінки застосовності сучасних економічних підходів у практиці діяльності підприємств. Оперативна чисельна оцінка подібного потенціалу дозволить виявити приховані резерви в розвитку підприємств, а отже, збільшити віддачу від більш обґрунтованого застосування передового економічного інструментарію.
Метою даної курсової роботи є дослідження проблеми визначення маркетингового потенціалу і наповнення її конкретним функціональним змістом для можливого практичного застосування.
Предметом дослідження є теоретико-методологічні і прикладні проблеми організації маркетингових заходів підприємства.
Об'єктом дослідження є маркетинговий потенціал підприємства.
Теоретичною методологічною основою дипломної роботи являються основні положення і висновки, сформульовані в наукових фундаментальних працях вітчизняних і закордонних економістів – маркетологів.


Частина 1.
1. Характеристика підприємства
Компанія "Соціальні й Економічні Дослідження" (Socіal & Economіcal Research) здійснює свою діяльність з 1993 року. В даний час штат компанії налічує 25 постійних співробітників і, у разі потреби, залучаються до 50 незалежних працівників. У компанії працюють фахівці з маркетингу, реклами, соціології і юриспруденції. За десять років роботи компанією були проведені більш 200 комплексних маркетингових досліджень.
Клієнтами компанії "Соціальні й Економічні Дослідження" є українські підприємства, що лідирують у різних секторах ринку України, а також великі закордонні фірми.
Компанія проводить як вторинні дослідження (Desk research) так і первинні дослідження (Fіeld research). Професійним досягненням є синтез двох цих видів досліджень в одному проекті включаючи математичне моделювання розвитку ринку. У результаті такого проекту клієнт одержує максимальну інформацію про економічні показники ринку, детальну характеристику суб'єктів ринку (виробників, продавців, споживачів), а також потенційних партнерів для просування своєї продукції на ринку.
Організаційна структура компанії наведена на рис. 1.1
Деякі з клієнтів компанії:
1. "Mіnolta", представництво в Україні;
2. "VHB Іndustrіebatterіen GMBH" (Vartatm), Німеччина;
3. "Radegast", Чеська Республіка;
4. "Johnson Controls", представництва в Україні;
5. Фабрика "Желань" (Михайло Воронін tm), Україна;
6. "Гостомельский склозавод", Україна.
Компанія надає наступні послуги:
1. Маркетингові дослідження:
1.1 Збір і аналіз вторинної маркетингової інформації:
1.1.1. Статистика;
1.1.2. Рекламно-інформаційні матеріали;
1.1.3. Преса.
1.2. Збір і аналіз первинної маркетингової інформації:
1.2.1. Кількісне дослідження:
· Телефонне опитування
· Поштове опитування
· Анкетування (самозаповнення)
· Інтерв'ю "обличчям – до - обличчя"
Де:
· У місцях продажу
· Вдома в респондента
· В офісі в респондента
· На вулиці
1.2.2. Якісне дослідження:
Фокус-група:
· Стандартна дискусія (8-10 учасників у групі, тривалість 1,5 - 2 години)
· Міні-групи (4-6 чоловік)
· Глибинні інтерв'ю:
· Індивідуальні глибинні інтерв'ю
· Експертні опитування:
· Індивідуальні інтерв'ю з експертами
· Групові експертні інтерв'ю
2.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Теоретико-методологічні і прикладні проблеми організації маркетингових заходів підприємства Компанія "Соціальні й Економічні Дослідження"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок