Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Особливості застосування піар-технологій у ЗАТ “Український страховий капітал”

Особливості застосування піар-технологій у ЗАТ “Український страховий капітал”

Назва:
Особливості застосування піар-технологій у ЗАТ “Український страховий капітал”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,16 KB
Завантажень:
439
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
Особливості застосування піар-технологій у ЗАТ “Український страховий капітал”


ЗМІСТ
ВСТУП…………………………………………………………………………… 7
РОЗДІЛ 1 ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ ПАБЛІК РИЛЕЙШИНЗ (ПР)………...…....10
1.1 Сутність і завдання паблік рилейшинз як науки та управлінської діяльності………………………………………………………………………....10
1.2 Механізм взаємодії паблік рилейшнз із засобами масової інформації………………………………………………………………………...14
1.3 Система зв’язків з громадськістю у фінансовій сфері………………..19
РОЗДІЛ 2 ОCОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ПР У ЗАКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ “УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ КАПІТАЛ”………………………………………………………………………..26
2.1 Структура та діяльність ЗАТ “Український страховий капітал”……..26
2.2 Особливості використання інструментів ПР у ЗАТ “Український страховий капітал”………………………………………………………………29
2.3 Шляхи удосконалення застосування піар-технологій у страховій компанії…………………………………………………………………………..33
ВИСНОВКИ……………………………………………………………………...39
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………………… 41
ДОДАТКИ………………………………………………………………………..43
ВСТУП
У сучасному світі особливу роль відіграє громадська думка, яка стала важливою складовою нашої дійсності. Управління своїм інформаційним полем є необхідністю для будь-якої організації, що функціонує в суспільстві, що досягло інформаційного ступеня цивілізації. Відкрите суспільство, прозора влада, звіт перед платниками податків – це нові поняття, котрі базуються на громадській думці. Необхідність урахування та цілеспрямованого впливу на громадську думку, формування і просування позитивного образу тієї чи іншої організаційної структури в суспільстві зумовило виникнення спеціальної системи управління інформацією (ПР), паблік рилейшнз, як філософії та технології сучасного менеджменту, важливого інструменту діяльності ПР.
Паблік рилейшнз — це плановані тривалі зусилля, направлені на створення і підтримку доброзичливих відносин і взаєморозуміння між організацією і її громадськістю. Метою паблік рилейшнз вважається встановлення двостороннього спілкування для виявлення загальних уявлень або загальних інтересів і досягнення взаєморозуміння, заснованого на правді, знанні, і повній інформованості.
Існування і функціонування паблік рилейшнз як професіональної діяльності завжди зумовлені законами, традиціями, потребами суспільства, його спроможністю прийняти цю діяльність. Тільки в суспільстві, де особистість користується всією гамою громадянських прав і свобод, де людина сприймається як індивідуальність, на вчинки якої можна вплинути лише шляхом заохочення, переконання, особистого зацікавлення, а не наказу чи підкорення тотальній волі держави або колективу, тільки там і тоді виникає історична потреба в новій атмосфері стосунків між людьми, між державою і громадянами, між організацією і громадськістю, тобто об'єктивна необхідність у розвитку професіонального інституту паблік рилейшнз.
Для адміністративно-командної системи, що довгий час панувала у нашому суспільстві, цікавим був тільки метод прямого впливу на населення. Зараз ситуація помітно змінюється. Сучасна людина все менше піддається маніпулюванню, а роль зворотного зв'язку із громадськістю стає запорукою успішної діяльності кожної організації. Будь-яка серйозна акція як державних, політичних, так і приватних організацій потребує відповідної серйозної інформаційної підготовки. У сучасному суспільстві, коли змінюється характер відносин людини і природи, людини і держави, соціальних інститутів і держави, суб’єкти суспільних відносин шукають нові шляхи побудови ефективних комунікативних зв'язків.
Гостра потреба у фахівцях у сфері ПР, так само як і в інших нових професіях, стали украй необхідними в зв’язку зі збільшенням кількості інформації, необхідністю її контролю, високими вимогами до якості інформації, проголошенням цінностей “прозорої” державної діяльності. Комунікативні технології, спрямовані на вплив на індивідуальну і масову свідомість, вже стали необхідними і затребуваними українськими соціальними суб’єктами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Особливості застосування піар-технологій у ЗАТ “Український страховий капітал”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок