Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Методи оцінки і відбору працівників фірми

Методи оцінки і відбору працівників фірми

Назва:
Методи оцінки і відбору працівників фірми
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,25 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота
на тему:
«Методи оцінки і відбору працівників фірми»


Зміст
Вступ……………………………………………………………………………………3
Розділ 1. Форми і методи професійного відбору та найму персоналу………………………………………………………………………………6
1.1. Суть відбору і найму персоналу…………………………………………..6
1.2. Критерії відбору персоналу……………………………………………….9
1.3. Достовірні і обгрунтовані методи відбору………………………………11
Розділ 2. Оцінка персоналу як найважливіший елемент системи управління……………………………………………………………………………15
2.1. Загальна характеристика процесу оцінки персоналу…………………...15
2.2. Комплексна оцінка персоналу на основі системи балів………………...17
2.3. Специфічні складники оцінки працівників……………………………...18
2.4. Особливості комплексної оцінки керівників та спеціалістів…………..20
Розділ 3. Кадрова політика і система управління персоналом………………..23
3.1. Сучасна кадрова політика підприємства………………………………...23
3.2. Управління наймом працівників…………………………………………28
3.3. Робота служби з персоналом на підприємстві…………………………..31
Висновок……………………………………………………………………………...43
Список використаної літератури………………………………………………….45
Вступ
Рішення кадрових питань в умовах ринкових відносин і ринку робочої сили здобуває особливо важливе значення, тому що змінюється суспільний статус працівника, характер його відносин до праці й умов продажу робочої сили. У цих умовах керівник підприємства (роботодавець) повинен у своїх рішеннях виходити з того, що людський потенціал виявляється при сприятливих умовах для працівника, а його здатність у виконанні робіт, рішенні задач, у тому числі проблемних, залежить від багатьох якісних показників, що характеризують його як особистість і фахівця. Система керування персоналом повинна носити комплексний характер і будуватися на концепції, відповідно до якої робоча сила розглядається як непоновлюваний ресурс чи людський капітал.
Одним з важливих видів діяльності менеджерів при керуванні людськими ресурсами є прийом на роботу. Задачею залучення персоналу є забезпечення покриття потреби в персоналі в якісному і кількісному відношенні з врахуванням місця і часу, а також ефективне поєднання характеру розв'язуваних підприємством задач з людською природою працівників, що виконують цю задачу. Хоча багато менеджерів при прийомі на роботу орієнтується насамперед на те, де раніше працювала людина, одержуючи цю інформацію найчастіше з особистої бесіди чи трудової книги, існують визначені технології підбору персоналу, що з успіхом використовуються у світовій практиці. Вони включають два різних види діяльності: набір і добір персоналу. Перш ніж організація запропонує кому-небудь роботу, вона повинна знайти тих людей. які хотіли б її одержати. У цьому і полягає набір - створити необхідний резерв кандидатів на всі посади, з яких потім будуть відібрані найбільш придатні працівники. Тобто звідси головна задача добору персоналу – вибір найбільш придатних кандидатів з резерву, створеного в ході набору. При цьому використовуються численні форми і методи добору за допомогою яких фірми й організації відбирають найбільш придатних їм людей. Добір персоналу має важливе значення при управління людськими ресурсами, тому що від нього багато в чому залежить подальша діяльність організацій, тому що тільки при наявності кваліфікованого персоналу вони зможуть домогтися найкращих результатів і поставлених задач.
Створення виробництва світового класу завжди зв'язано з людьми, що працюють на підприємстві. Правильні принципи організації виробництва, оптимальні системи і процедури грають звичайно ж важливу роль, але реалізація всіх можливостей, закладених у нових методах управління, залежить уже від конкретних людей, від їх знань, компетентності, кваліфікації, дисципліни, мотивації, здатності вирішувати проблеми, сприйнятливості до навчання.
Компетентність потрібно працівнику, що займається розробкою нових виробів устаткування, хоча б тому, що створення нової гарної техніки вимагає, як мінімум, знання того, як працюють старі машини й устаткування. Але для підприємства, що вирішило сьогодні процвітати в конкурентній боротьбі, необхідно, щоб кожен працівник мав дуже великі знання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Методи оцінки і відбору працівників фірми

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок