Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Розробка логістики маркетингових кабінетних досліджень

Розробка логістики маркетингових кабінетних досліджень

Назва:
Розробка логістики маркетингових кабінетних досліджень
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,41 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
з предмету : «Маркетингові дослідження»
на тему:
“Розробка логістики маркетингових кабінетних досліджень”
Зміст
Вступ
Розділ І.Теоретичні основи маркетингових досліджень
Сутність маркетингових досліджень
Види маркетингових досліджень
Методика проведення кабінетних досліджень
Розділ ІІ. Аналіз розробки логістики маркетингових кабінетних досліджень на основі ВАТ “Шкіряне підприємство “Світанок””
2.1. Загальна характеристика підприємства
2.2. Аналіз існуючої методики маркетингових досліджень на підприємстві
2.3. Моніторинг вторинної інформації на підприємстві
Розділ ІІІ Висновки і пропозиції
Список використаної літератури


Вступ.
Кожен бізнесмен, комерсант чи підприємець, який працює на ринку, передусім повинен вивчити ринок, застосовуючи низку захо-дів та систему аналітичних досліджень маркетингової діяльності. Важ-ливою складовою частиною маркетингової діяльності є маркетингові дослідження, як надзвичайно важливі заходи, які треба здійснювати планомірно І постійно, для співставлення очікуваних результатів з реальною ситуацією на ринку з метою своєчасного реагування на неї і внесення коректив у підприємницьку діяльність.
Сучасному підприємцю для орієнтації в ринковому середовищі недостатньо особистої інтуїції, чужих суджень, висловів, думок та висновків. Йому потрібна інформація щодо існуючих і очікуваних ринкових проблем та способів їх розв'язання. З кожним роком в умовах конкуренції для зменшення міри ризику фірма повинна во-лодіти надійною інформацією про товарне виробництво, середови-ще конкуренції, стан економіки регіону, країни, фірми, і стосовно цього будувати свою політику на ринку. Принагідно відмітимо, що маркетингові дослідження потрібні як для комерційних, так І для некомерційних установ, зокрема державних навчальних закладів.
Роль досліджень полягає у обліку та оцінці потреб, запитів і попи-ту споживачів, створенні конкретної програми їх задоволення, врахо-вуючи існуючу ситуацію на ринку, можливості фірми та її потенціал.
Метою цих досліджень є виявлення ринкових можливостей фір-ми, завоювання стабільних конкурентних позицій на ринку, змен-шення ризику та збільшення шансів на результативний успіх всієї маркетингової діяльності. Кожну ринкову можливість потрібно оці-нити з точки зору її відповідності цілям і наявним ресурсам фірми.
Залежно від інформації, яка використовується, способів її отри-мання, аналізу та узагальнення результатів маркетингові досліджен-ня мають свою специфічну функціональну структуру.
Маркетингові дослідження - це збір, обробка і аналіз даних про ринки, конкурентів, споживачів, ціни, ринкові можливості фірми з метою зниження підприємницького ризику в процесі прийняття управлінських рішень.
Активізація підприємницької діяльності в Україні, забезпечення життєдіяльності діючих і новостворених фірм в умовах розгортання конкуренції на ринку неможливі без попереднього проведення маркетингового дослідження, виявлення сприятливих можливостей і бар'єрів у зовнішньому середовищі, пов'язаних з реалізацією цілей фірми.
В першу чергу потрібно вивчити маркетингове середовище фірми - економічний потенціал України, певного регіону, чинне законодавство відносно підприємницької діяльності, системи оподаткування, ознайомитись з фінансово-господарською і зовнішньоекономічною діяльністю фірми, на базі якої проводиться маркетингове дослідження.
Без виявлення проблем даної фірми в процесі її функціонування в поточному періоді, а також пов'язаних із забезпеченням перспективних цілей, неможливо визначити завдання маркетингового дослідження і напрямки його проведення. Власне цілі і завдання даного дослідження виступають орієнтирами в пошуку необхідних інформаційних джерел - внутрішніх і зовнішніх.
Часові межі і масштаб маркетингового дослідження залежать від особливостей об'єктів вивчення, наприклад, ринку товарів довго- чи короткотривалого користування, виробничої чи невиробничої сфери , засобів виробництва з різною тривалістю життєвого циклу виробів, проміжних чи кінцевих товарів виробничого призначення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Розробка логістики маркетингових кабінетних досліджень

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок