Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Розробка системи менеджменту в організації

Розробка системи менеджменту в організації

Назва:
Розробка системи менеджменту в організації
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
58,23 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
2.1.Планування.

Стратегічне планування:

Формування бюджету. Дана фірма отримує доходи від: надання послуг; співробітництва з іншими фірмами; від продажу ліків та препаратів. Видатки з бюджету ідуть на: закупівлю обладнання та ліків; заробітну плату; рекламу; покращення умов праці; ремонт обладнання та приміщень..Примінення системи економічних показників. На даному підприємстві є присутніми наступні показники: плинність кадрів, прибуток, рентабельність, ефективність праці, кількість клієнтів за півроку. Плинністю кадрів визначається така ситуація на фірмі, коли за невеликий проміжок часу на одній і тій самій посаді змінюються декілька працівників. Кількість клієнтів за півроку не має бути меншою, ніж 800 чоловік. Якщо ця кількість є меншою, то доходи фірми зменшуються.

Управління за цілями. Фірма керується таким підходом, як дерево цілей. Довготермінові цілі ставить головний лікар. Інші цілі мають підпорядковуватись під ці цілі і бути спрямованими на реалізацію стратегії .

Тактика. Дана фірма використовує тактику святкових знижок (8.03,14.02,25-31.12),а також знижок для постійних клієнтів (до 10%).

Політика. Фірма керується наступними принципами: постійно помірні ціни, якість наданих послуг, реклама (не надмірна),”клієнт на першому місці”.

Процедури. Прийому та звільнення працівників, преміювання, видачі заробітної плати. Прийом працівників здійснюється наступним чином:1.перевірка належних документів;2.співбесіда з фахівцямими;3.випробний термін 2 тижні (без оплати);4.другий випробний термін 3 місяці (з оплатою); 5.прийом на роботу, підписання контракту.

Правила. Техніка безпеки, евакуація при пожежі, техніка безпеки в операційних приміщеннях, графік роботи лікарів, правила поведінки в приміщенні лікарні.

2.2.Організація взаємодії.

2.3.Мотивація.

2.4.Контроль.

2.5.Регулювання.

3.Використання методів менеджменту в організації.

4.Проект комунікацій на підприємстві.

Комунікації в організації

5.Розробка механізмів прийняття управлінських рішень на фірмі.

Процеси розробок раціональних рішень:

1.Виробничі приміщення потребують ремонту.

2.Серйозно захворів головний бухгалтер.

3.Збільшення кількості страхових випадків у зимовий період.

6.Формування механізмів управління групами працівників у фірмі.

Особливості груп працівників:

Результати оцінки професійних якостей керівників:

Висновок.

Ми розглянули ТзОВ “Престиж”. У результаті аналізу умов, в яких діє організація(зовнішні та внутрішні фактори), ми розробили наступні рекомендації по удосконаленню її діяльності. Фірма почала надавати нові послуги, збільшилась кількість працівників, були вирішені проблеми організації, приведені шляхи поліпшення роботи менеджерів, організації управління групами працівників, шляхи управління конфліктами. стресами та перемінами, а також були розглянуті комунікації на підприємстві, функції та методи менеджменту.

В наслідок усіх цих змін і не зважаючи на додатковий тиск зі сторони конкурентів, фірма набула попиту зі сторони додаткових груп споживачів.

Таким чином можна зробити висновок, що ми підштовхнули фірму до здійснення її цілей, зокрема, виходу на міжнародний ринок.

Завантажити цю роботу безкоштовноКурсова робота на тему: Розробка системи менеджменту в організації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок