Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Управління і розвиток персоналу (шахта «Добропільська»)

Управління і розвиток персоналу (шахта «Добропільська»)

Назва:
Управління і розвиток персоналу (шахта «Добропільська»)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
78,82 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
ВСТУП

Підприємство це не тільки організаційна, технічна, інформаційна, але й економічна і соціальна система, в якій найважливішим є людина-жива, творчо активна зі своїми недоліками і вміннями [4с5]

Людина - як ресурс виробничої системи є найважливішим елементу процесу виробництва і управління; людина – як особистість із конкретними потребами, мотивами, цінностями, відносинами – головний суб’єкт управління. [4с254]

Управління персоналом є універсальною задачею і основою функцією керівника, який управляє тими співробітниками, яким він делегував повноваження, задачі і компетентність.

Коли економіст або інженер стають керівником, їм приходиться управляти не технологічним процесом, забезпечення матеріально-технічними ресурсами, а людьми, керівник повинен приділяти увагу вмінням, суперечкам, поведінки, проблемам для того, щоб належним чином організувати виробничий процес для отримання прибутку.

У наш час підприємства вимушені адаптуватись до умов ринкових відносин і конкуренції. Тому факторами виживання організації. Кожен з них пов`язаний з діяльністю співробітників підприємства.

Критичними факторами успіху без яких практично неможливий розвиток – це наявність кваліфікованого персоналу.

Ринок постійно змінюється. Організація вимушена бути динамічною і способною адаптуватись не тільки до змін зовнішнього середовища, але і до їх швидкості.

У цьому випадку організація повинна представляти собою не застивши систему, а мобільний організм з єдиним постійним фактором – оновлення і нероз’єднаного розвитку.

Ринкові відносини висувають нові вимоги до управління персоналом. Від того, наскільки управлінські кадри і весь персонал об’єкта управління будуть відповідати рівню вимог ринка, залежить реалізація економічних реформ. У зв’язку з цим виникає необхідність у науковому підході управління персоналом і в розробці принципіально нової кадрової політиці для народного хазяйства. Ефективне управління передбачає продуктивне використання людських ресурсів, а інтеграція вітчизняного хазяйства у мирову систему економічних відношень – ширше вивчання передового опиту західних стран у області кадрового менеджменту.

Актуальні напрямки розвитку управління персоналом пов’язані знов таких з риночно - орієнтованими змінами в економіці, технології, соціальній сфері і правових відношень. [4с15] Перехідні процеси у соціальній і політико-правовій сфері призвели до виникнення нових напрямків управління:

1. стратегічного менеджменту персоналу;

2. особисте планування кар’єри менеджера;

3. техніка кадрового регулювання;

4. управління персоналів у економічно важкий час.

Рішення перелічуваних проблем і досягнення успіхів на нових направленнях мають єдину спільну основу. Це орієнтація на співробітника.

Організація повинна орієнтуватись на управління процесами і управління персоналом. Остане має вирішальне значення.

Без людей немає організації. Без потрібних людей жодна організація не зможе досягти своїх цілій і вижити.

Відповідальність за загальне керівництво трудовими в основному полягає на професійно підготовлених робітників відділку кадрів. Для того, щоб такі спеціалісти могли активно сприяти реалізації цілей організації, їм потрібні не тільки знання і компетенція у своїй області, але й освідомленність про потреби керівництва нижчої ланки. Якщо керівники нижчої ланки не розуміють специфіку управління трудовими ресурсами, його механізму, можливостей і недоліків, то вони не можуть у повній мірі скористуватись услугами спеціалістів-кадровиків. Тому важливо, щоб усі керівники знали і розуміли способи й методи управління людьми. [14с627]

Процеси трансформації, у якій увімкнена організація, не можливе без змін вимог до співробітників і у першу чергу до самого персоналу управління. Ці зміни стосуються вмінь набору кадрів, оперативного плану праці, підвищенню кваліфікації, розвитку кар’єри і т.п., в цьому і полягає актуальність теми випускної роботи: необхідно удосконалювати управління персоналом.

Мета роботи полягає у розробці рекомендацій, по удосконаленню управління і розвитком персоналу на об’єкті дослідження - ОП шахта «Добропільська».

В процесі виконання випускної роботи будуть вирішені наступні завдання:

- дослідження основних теоретичних аспектів управління персоналом

- проведено аналіз і зроблено оцінку управління і розвитку персоналу на підприємстві

- розроблено рекомендації по удосконаленню управлінням і розвитком персоналу.

До складу роботи входять: вступ, два розділи, висновки та список використаних джерел.

В першому розділі досліджено теоретичні аспекти управління і розвитку персоналу. Звернено увагу на : сутність, функції, методи і задачі управління персоналу, технологію управління персоналу і його розвитком, планування роботи з персоналом, професійний розвиток персоналу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Курсова робота на тему: Управління і розвиток персоналу (шахта «Добропільська»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок