Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Організація, як об’єкт управління

Організація, як об’єкт управління

Назва:
Організація, як об’єкт управління
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
39,88 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Вступ

Організації існують лише з однієї

причини- щоб допомогти людям

зробити те, що самостійно кож-

ному було б не під силу.

Р. Уотермен

Демократизація суспільних відносин у нашій державі кардинально змінила функцію організації діяльності, а ринкові умови господарювання дали розвиток новому типу підприємств (приватним, спільним, акціонерним, ТзОВ та ін. ). Цей факт є найсуттєвішим при розгляді сучасних підходів до розуміння змісту поняття “організація” (“організування”) .

Будь- яка діяльність, навіть найпростіша, вимагає певної організації,

координації дій стосовно як всього колективу працівників, так і окремих його членів. Тобто це процес, окремий напрям роботи кожного керівника і працівника зокрема. Крім цього організацію менеджмент представляє як певну структуру, що має керівні органи та функціональні підрозділи, в межах яких збережена певна ієрархія підпорядкуван0ня, тобто в звичайному для нас розумінні це підприємство, фірма, заклад з відповідною назвою, юридичним статусом, статутом діяльності, персоналом, різного виду ресурсами тощо.(Гірняк О. М. і Лазановський П. П.)

Суспільство породжує низку техніко-організаційних, виробничих, соціальних, психологічних та інших зв'язків, які формують професійну діяльність. У її процесі менеджеру доводиться вирішувати ряд завдань, ефективність яких залежить від його вміння раціонально організувати свою працю. Це необхідна умова досягнення єдиної мети у розв'язанні конкретного завдання. Проблема професіоналізації діяльності нині привертає увагу соціологів, психологів, педагогів у зв'язку із тим, що сучасний світ має складні комунікативні зв'язки, високий рівень інформатизації, психологічного напруження та ін. За таких умов праця повинна організовуватися з врахуванням наукових досягнень та вироблених практичним досвідом рекомендацій.

Загальна характеристика підприємства

Статут Підприємства Коломийської виправної колонії (№ 41) зареєстрований розпорядженням Коломийською РДА. № 360 від 27.07.2000 року.

Юридична адреса підприємства: с. Товмачик Коломийського р-ну Івано-Франківської обл. вул. Привокзальна, 30.

За організаційно-правовою формою підприємство є державним підприємством, платник ПДВ.

Державне підприємство Коломийської ВК № 41 УДДУПВП в Івано-Франківській області, створене в 1962 році.

Державне підприємство КВК- 41 засноване на загальнодержавній власності і підпорядковується ДДУПВП. Майно підприємства, комунікації, будівлі, споруди, що знаходяться на його балансі, закріплені за ним на правах повного господарювання.

Підприємство створене з метою забезпечення працею осіб, позбавлення волі, їх професійного навчання та підготовки до реалізації, що передбачено чинним Статутом.

Згідно зі Статутом підприємство забезпечує виконання таких завдань держави: залучення до праці засуджених і їх професійно-технічне навчання, виробництво і реалізація продукції за укладеними угодами відповідно до Господарського кодексу та ст. 13 Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України". Однією з цілей діяльності підприємства є беззбиткова господарська діяльність.

Підприємство є юридичною особою, має самостійний баланс та розрахунковий рахунок в банку. Операційна діяльність підприємства в 2006 році полягає у забезпеченні прибуткової діяльності.

Чисельність працюючих на підприємстві КВК 41 станом на 01.10.2005 року всього 347 чол. ( т.ч. засуджені –279 чол.).

Середньомісячна заробітна плата одного працівника за 2005 рік (очікувана) 440 грн. ( в т.ч. засуджених 140 грн. ).

Очікувана рентабельність виробництва за 2005 рік складе біля 1 %.

Підприємство розташоване на одній території загальною площею 9,7 га. Право на постійне користування земельною ділянкою надано згідно рішення Товмачицької сільської Ради № 3 від 10.04.1995 року.

За період 70-х – 80-х років минулого століття колишній фанерний завод (2 основні виробничі цехи), на базі якого створене підприємство колонії, розбудовувався як багатогалузеве підприємство , в основному, зорієнтоване на кооперацію з відповідними підприємствами області та системи МВС. Станом на другу половину 1980 – х років продукцію (роботи, послуги промислового характеру) виробляли шість основних виробничих цехів:

- цех клеєної фанери – фанеру клеєну та шпон лущений кількох сортів, клеєні деталі шкільних та медичних меблів , палички для морозива, тощо, з яких основною продукцією була ФК, обсяг виробництва якої складав до 14 тис. м куб. щорічно;

- цех струганого шпону – шпон струганий з червоного дерева, дуба, ясеня, явора, бука, обрізний і не обрізний товщиною 0,9 мм і 0,65 мм по чотири сорти кожного виду. Загальний річний обсяг досягав до 6 млн. м кв.

в т.ч. дільниця цеху струганого шпону з випуску ТНС, зокрема : столярних і погонажних виробів, паркету художнього щитового та ряду виробів на замовлення ;

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Організація, як об’єкт управління

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок