Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання

Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання

Назва:
Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
33,08 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Вступ

“Парадокс Спілкування ”: щоб розкрити свою індивідуальність, людині

потрібно вступити в спілкування з іншими людьми. Але саме для того,

щоб вступити в спілкування з іншими людьми, свою індивідуальність

треба обмежити .

П. С. Таранов

Успіх будь-якої спільної діяльності людей залежить від стану, рівня розвитку, напрямів і видів комунікацій, сприйняття і використання працівниками інформації несловесних знаків (погляду, виразу обличчя тощо).

В значній мірі цей успіх обумовлюється змістом і структурою комунікаційного процесу як на між особовому, так і на організаційному рівнях, вмінням застосовувати сучасні інформаційні технології. (Гірняк О. М., Лазановський П. П.).

Один із сучасних авторів теорії комунікацій, Клауд Шеннон, проводить паралель між способами спілкування техніки (машин) та людей. У праці "Математична теорія комунікацій" Клауд Шеннон та Уоррен Вівер дають таке визначення комунікацій: "Це усі дії, за яких один розум впливає на інший".

Обмін інформацією пронизує всі управлінські функції, тому комунікації розглядаються як сполучний процес у менеджменті. Якщо комунікації налагоджені погано, рішення можуть бути помилковими, персонал може неправильно розуміти керівні команди, міжособові стосунки можуть деформуватися. Західні спеціалісти стверджують, що керівники від 50 до 90% свого робочого часу витрачають на комунікації. Це стає зрозумілим, коли врахувати, що керівники обмінюються інформацією для реалізації своєї ролі в міжособових стосунках, в процесі прийняття управлінських рішень, а також для виконання функцій планування, організації, мотивації та контролю.

Для ефективного функціонування будь-якої організації необхідно забезпечити належні комунікації. Однак управлінська практика дає можливість констатувати, що створення ефективної, надійної системи обміну інформацією, яка б відповідала вимогам повноти, достатності, оперативності, гнучкості, - це одна із найскладніших проблем в організаціях. Тому цілком зрозуміло, що ефективно працюючий керівник - це той, хто ефективний в комунікаціях.

Комунікації - складний процес, який включає ряд взаємозв'язаних кроків, кожен з яких відіграє суттєву роль у забезпеченні розуміння і сприйняття інформації іншою особою. Найчастіше причиною низької ефективності комунікації є ігнорування факту, що комунікація- це обмін, в якому кожному належить активна роль. В процесі комунікації відправник складає повідомлення і передає його адресатові (отримувачеві).

Загальна характеристика організації

Підприємство Долинського виправного центру № 118 на 2006 рік передбачає збільшення обсягів виробництва товарної продукції на 5,2% до 505,0 тис. грн., залучення до суспільно-корисної праці 35 осіб з числа спецконтингенту (на повний робочий день) на власному виробництві та 90 - на контрагентських об'єктах, фінансове оздоровлення підприємства і збільшення асортименту виробництва продукції шляхом модернізації та придбання обладнання і підвищення коефіцієнта використання наявних потужностей (в т. ч. за рахунок впровадження у виробництво нових видів продукції).

Загальна вартість технічного переоснащення складає 345,4 тис. грн. в т.ч. вартість нового обладнання, яке планує закупити підприємство за власні кошти складає 10,0 тис. грн. Для забезпечення фінансування проекту планується задіяти як власні кошти від збільшення обсягів реалізації товарної продукції, так і від одержання товарної позики на суму 330,0 тис. грн. (або на умовах лізингу).

Обсяги реалізації у 2006 році складуть 530 тис. грн.

Для забезпечення ритмічної роботи підприємства та виконання показників бізнес-плану необхідно придбати технологічне обладнання, яке відображено в додатку таблиці №1. На даний час виготовлення погонажних (дошка -вагонка, плінтус, штапик) та столярних виробів неможливе через незадовільний стан технологічного обладнання і відсутність сушильної камери. Заміна лісопильної рами на стрічково-пиловочний станок дасть змогу більш якісно проводити розпиловку лісодеревини та суттєво зменшити розхід матеріалів та енергоємність продукції.

Для забезпечення безперебійної роботи підприємства необхідно щомісячно заготовляти 250-300 м3 лісодеревини. Для цього необхідно придбати трильовочний трактор, вартість якого становить 135 тис. грн., а продуктивність за зміну складе ЗО м3. Крім того, з метою більш повного завантаження працею засуджених необхідно придбати зварювальний та токарно-копіювальний станки, що дасть змогу додатково працевлаштувати 10 засуджених.

Таб. №1

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок