Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Способи найбільш ефективного збору, систематизації і аналізу інформації, необхідної для ухвалення управлінських рішень

Способи найбільш ефективного збору, систематизації і аналізу інформації, необхідної для ухвалення управлінських рішень

Назва:
Способи найбільш ефективного збору, систематизації і аналізу інформації, необхідної для ухвалення управлінських рішень
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
33,62 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ВСТУП

Вдосконалення організації управління є однією з важливих проблем сучасної економіки. Найважливішим резервом підвищення ефективності управління є підвищення якості схвалюваних рішень, яка досягається шляхом вдосконалення процесу ухвалення рішень.

Ухвалення рішень – складова частина будь-якої управлінської функції. Необхідність ухвалення рішення пронизує все, що робить керівник, формуючи цілі і добиваючись їх досягнення. Тому розуміння природи ухвалення рішень надзвичайно важливе для всякого, хто хоче досягти успіху в мистецтві управління.

Ефективне ухвалення рішень необхідне для виконання управлінських функцій. Вдосконалення процесу ухвалення обгрунтованих об'єктивних рішень в ситуаціях виняткової складності досягається шляхом використання наукового підходу до даного процесу, моделей і кількісних методів ухвалення рішень.

Для ухвалення будь-якого рішення потрібна інформація, притому, чим складніше рішення, тим більше об'єм необхідної інформації. До того ж інформація повинна відповідати певним вимогам. Бути повною, достовірною і своєчасною.

Формулювання проблеми. На підставі вищесказаного проблему можна сформулювати так: необхідність забезпечення (підтримка) ухвалення рішень інформацією, яка належним чином відібрана, узагальнена, систематизована і проаналізована, тобто, придатна для ухвалення правильного і обгрунтованого рішення в кожній конкретній ситуації. Ще однією проблемою є своєчасність інформації.

У зв'язку з цим можна поставити таку мету даної курсової роботи: визначити способи найбільш ефективного збору, систематизації і аналізу інформації, необхідної для ухвалення управлінських рішень. А також знаходження можливості швидкого отримання потрібної інформації.

Одним із завдань даної роботи є детальна розробка конкретних методів рішення поставленої мети. З'ясування достоїнств і недоліків існуючих методів вирішення подібних проблем і знаходження можливих шляхів їх вдосконалення.

1. Загальна характеристика підприємства.

Кожен керівник має свої секрети господарювання. Але якщо мова заходить про рослинництво, то майже всі починають з відомого ”Землю не обманути”. Як правило, більшість вважає, що запорука високого врожаю “ховається” в успішному добрі високопродуктивних сортів. При такій фінансовій забезпеченості про гербіциди згадають ще рідше.

Рік тому фермерське господарство “Свято - Х” очолила Харук Наталія Василівна, яка є також головою господарства. Головною метою діяльності господарства є отримання прибутку шляхом виробництва сільськогосподарської продукції, її переробки, реалізації.

Можна назвати майже сто факторів, які впливають на сільськогосподарський бізнес, - каже Наталія Василівна. З погодою “домовиться” не вдається, а от з багатьма факторами можна успішно.

Торік середня урожайність по господарству становила 40 – 45 ц. з га. На окремих полях досягла 50 – 55 центнерів. Звісно, ці результати з неба не впали.

Розпочинала Наталія Василівна господарювати на землі, де запасу буряків вистачало на кілька десятків років наперед. За рік її роботи тут забули про цей набір. А допомогла їй у цьому перевірена зброя гербіциди. Предметом діяльності господарства є переробка сільськогосподарської продукції як власного виробництва так і придбаного.

Оптова і роздрібна торгівля товарами власного виробництва, придбання та виробництво споруд, будинків, створення підсобних промислів.

Господарство є юридичною особою, має розрахункові та інші рахунки в установах банку, круглу печатку та штамп зі своїм найменуванням.

Для забезпечення мети своєї діяльності господарство має право: укладати угоди, купувати і продавати засоби виробництва, використовувати грошові кошти за власними потребами, користуватися банківськими кредитами.

В власності господарства можуть бути будівлі і споруди, посіви і трактори, машини, продуктивна і робоча худоба.

Господарство має право продавати і передавати підприємствам, громадянам, організаціям у тимчасове користування належне йому майно.

До земель господарства належать земельні ділянки, отримані господарством у приватну власність та в оренду.

Господарство забов’язане: використовувати землю за цільовим призначенням, не допускати погіршення екологічного стану, своєчасно сплачувати земельний податок.

Є всі підстави стверджувати, що намічені темпи дозволять у 2006 – му наростити обсяги виробництва у всіх галузях економіки.

Мета, - одна каже Наталія Василівна, - земля повинна мати єфекивного власника. 2006 рік оголошено роком реформи, роком села. Тому необхідно працювати над тим, щоб інтенсивніше запрацював агропромисловий комплекс. Для цього важливою умовою є рівень заробітної плати у сільськогосподарському виробництві. Щоб наблизити рівень оплати праці на селі до середнього показника необхідно провести ряд дієвих заходів.

2. СУТЬ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ

2.1 Поняття і класифікація управлінських рішень

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Способи найбільш ефективного збору, систематизації і аналізу інформації, необхідної для ухвалення управлінських рішень

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок