Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Розробка системи менеджменту в малому підприємстві

Розробка системи менеджменту в малому підприємстві

Назва:
Розробка системи менеджменту в малому підприємстві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
53,50 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
1. Загальна характеристика організації

Таблиця 1.

. Загальна характеристика малого підприємства по авторизованому сервісу та продажу автомобілів Fiat

2 Формування функцій менеджменту на підприємстві

2.1 Планування

діяльності, який визначає перспективу і майбутній стан малого підприємства ( далі МП ). З допомогою планування створюється орієнтер майбутнього. Під плануванням в даному проекті розуміємо відособлений вид управлінської ї діяльності МП

В даному проекті виділяються два види планування:

- стратегічне планування;

- планування реалізації стратегії;

2.1.1 Стратегічне планування полягає у розробці стратегії. В свою чергу стратегія – це всебічний комплексний план, призначений для забезпечення здійснення місії МП та досягнення її цілей. В нашому випадку стратегія планування здійснюється в плановому відділі 4-ма керівниками, професійні якості, яких оцінюється і приймається на нарадах один раз в рік.

Розглянемо складові процесу стратегічного планування.

Місія – це чітко виражена причина існування МП

В звязку з тим, що на Українському ринку появились автомобілі марки “Fiat”, а також великий інтерес покупця до цих іномарок виникла необхідність в створенні малого підприємства по авторизованому сервісу та продажу автомобілів.

Цілі МП формуються на довгострокові ( 5 років ), середньострокові ( 1 – 5 років ) і короткострокові ( до 1 року)

Дане підприємство має конкретні цілі:

– збільшити кількість постійних клієнтів, шляхом складення з ними контрактів на обслуговування автомобілів,

– реалізовувати максимальну кількість автомобілів марки ”Fiat”;

– сторити склад запчастин і ввести нові сучасні технології (компютерна діагностика і.т д ) ;

– якісно і своєчасно проводити технічне обслуговування автомобілів

– підвищувати кваліфікацію працюючих (вивчення іноземних мов, технічного сучасного обладнання, комп’ютерів і.т.д );

Оцінка і аналіз зовнішнього середовища проводиться шляхом поділу його на дві групи:

1) Фактори прямої дії, які безпосередньо впливають на діяльність МП. До них відносяться: державні органи влади ( ДАІ, податкова інспекція), законодавчі акти ( заборона ввозу автомобілей старших 5 років, митно-податкове законодавство і. т д.), складні економічні відносини на Україні, споживачі, які психологічно доросли до іномарки, але фінанси не дозволяють здійснити купівлю, конкуренти, яким вдається мати ширшу номенкулатуру запасних частин і таким чином більш оперативно обслужити клієнта.

2) Фактори непрямої дії, які впливають не безпосередньо, а через певні механізми і відносини. До них відносяться: міжнародне оточення - так як Україна находиться в оточенні технічно високорозвинених країн, де можна купити будь- яку запчастину, навіть авто і кваліфіковано зробити сервіс, також не секрект, що науково- технічний прогрес в нашій країні різко затормозився, стан ремонтної техніки та нові технології для діагностики моторів бажає кращого, а економічна ситуація важка. Що стосується особливостей економічних відносин, то склалися умови для залучення іноземного інвестора і створення підприємства з іноземними інвестиціями.

Управлінське дослідження сильних та слабих сторін проводиться в напрямку вивчення стану фінансів, технічного рівня МП, використання робочої сили, маркетінгові дослідження.

До сильних сторін можна віднести: наявність інвестора, який вклав в підприємство кошти, високий рівень професійної підготовки кадрів, висококваліфікована робоча сила за низьку оплату праці, а найголовніше – істотньою часткою на ринку легкових автомобілів тепер представляють атомобілі марки “Fiat”.

До слабих сторін можна віднести: невисокий рівень технічного обладнання, недостатньо розроблений маркетінг і реклама, низька платіжоспроможність населення, а також наявність ряду законодавчих обмежуючих актів і законів.

При Аналізі стратегічних альтернатив використовуєм варіант обмеженого росту для нашого МП, в звязку з тим що ринок Львівського регіону насичується автомобілями “Fiat” і відповідно сервіс теж має ограничену кількість автомобілів.

2.1.2. Останній етап стратегічного планування завершується Вибором стратегії.

Оцінюючи ситуацію на зовнішньому ринку в Європі за минулі роки і реальну ситуацію на ринку України автомобілів фірми “Fiat” (від 8 до 12% від загальної к-ті ) можна вибрати слідуючу стратегію:

– в 2005 – 2010 роках ємність ринку України буде оцінюватися біля 700 – 800 тис. автомобілів при позитивному розвитку економічних реформ суспільства. Звідси 50 – 70 тис шт. “Fiat” повинно бути продано в 2010 році. З того, на Львівському регіоні, за яким закріплене ексклюзивне поле діяльності буде охоплювати 3 – 5% від загальногої кількості –тобто 3 тис. автомобілів в рік і 250 в місяць

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Розробка системи менеджменту в малому підприємстві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок