Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Скачати курсова робота безкоштовно: Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві

Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві / сторінка 8

Назва:
Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
57,55 KB
Завантажень:
1296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
У МУ розроблений документ, що визначає методику проведення інспекторських перевірок митниць далекосхідного регіону [24].

Інспекторська перевірка митного органа - це незалежний аналіз його діяльності й результатів роботи спеціально призначеною комісією, що дозволяє визначити відповідність митного органа цілям, завданням і функціям, покладеним на нього діючими положеннями, наказами, нормативними й організаційно-розпорядницькими документами. На рис.3.3 представлена схема проведення інспекторських перевірок.

Рис. 3.3 - Проведення інспекторських перевірок ОІВ МУ

Підставою для проведення інспекторської перевірки митного органа є план роботи Українського митного керування, а при проведенні позапланових комплексних або цільових перевірок, проведених комісією МУ - наказ начальника МУ.

Організаційно-інспекторський відділ керування при плануванні проведення інспекторської перевірки підбирає кандидатуру голови комісії й доручає йому підготовку складу комісії, плану її роботи й проекту наказу про проведення інспекторської перевірки. Цим наказом затверджуються кандидатури голови, членів комісії й строки проведення перевірки.

Завдання на перевірку затверджується наказом МУ й доводить до членів комісії й митного органа, що перевіряється.

Завдання на перевірку повинне включати:

1 ціль перевірки;

2 дату й місце проведення перевірки;

3 склад комісії й вказівка функцій її членів;

4 перелік функцій митного органа, видів діяльності й об'єктів, що підлягають перевірці;

5 тривалість перевірки;

6 вимоги конфіденційності;

7 перелік підрозділів, яким повинен бути висланий звіт про перевірку, і даті його підготовки [24].

При розробці завдання на перевірку голова комісії керується Положенням про митний орган, а також положенням про інспекторські перевірки митних органів.

При підготовки наказу про проведення інспекторської перевірки митного органа голова комісії повинен ознайомитися з Положенням про митний орган для того, щоб мати подання про завдання, функції й масштаби діяльності митного органа й оцінити трудомісткість справжньої перевірки.

Кожному члену комісії відповідно до плану перевірки повинні бути виділені конкретні напрямки діяльності митних органів, що підлягають перевірки, визначені строки й форма надання матеріалів.

Перед початком роботи із завдання на перевірку члени комісії перевіряють ступінь усунення недоліків, виявлених у ході попередньої перевірки (якщо вона проводилася).

Збір інформації виробляється шляхом опитування, аналізу документів і спостереження за дотриманням технологій митного оформлення й митного контролю. Відомості, зібрані в результаті опитування, аналізу документів і спостереження за дотриманням технологій митного оформлення й митного контролю.

Всі критичні зауваження, зроблені в ході перевірки, повинні бути підтверджені документами й оформлені в письмовому виді.

Після виконання завдання й плану перевірки комісія повинна розглянути всі свої зауваження з метою визначення, які з них повинні бути представлені як недоліки. Комісія повинна забезпечити ясне й чітке документоване оформлення виявлених недоліків мовою конкретних законодавчих актів, або інших документів, з обліком яких проводилася перевірка.

Результати перевірки повинні бути розглянуті головою комісії разом з керівником митного органа, що перевіряється.

Підлягаючій перевірці напрямки діяльності митних органів оцінюються по сумі деяких критеріїв (здійснення митного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, виконання завдань по формуванню дохідної частини федерального бюджету, організація контролю митної вартості товарів і т.д.).

По закінченні перевірки підготовляється звіт. Звіт про перевірку готується комісією під керівництвом її голови, що несе персональну відповідальність за його точність і повноту. Звіт оформляється у вигляді акту. Акт інспекторської перевірки підписується головою й членами комісії й доводить до відомості керівника митного органа, що перевіряється, під розпис. Звіт про перевірку повинен бути датований.

Акт перевірки митного органа повинен містити наступні розділи:

1 ціль перевірки;

2 перелік найважливіших законодавчих, нормативних і організаційно-розпорядницьких документів, з обліком яких проводилася перевірка;

3 порівняльні статистичні дані про результати діяльності митного органа;

4 оцінка позитивного досвіду роботи митного органа з урахуванням вимог нормативної документації;

5 висновок комісії про ефективність функціонування митного органа й ступеня досягнення цілей, для яких він призначений;

6 рекомендації комісії з усунення виявлених недоліків;

7 оцінка діяльності митного органа за результатами перевірки;

8 перелік організацій і підрозділів, яким повинен бути розісланий акт перевірки.

До акту додаються:

- завдання на перевірку;

- документи, що підтверджують невідповідність діяльності митного органа існуючим нормативним актам, що підтверджують висновки членів комісії.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок