Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Безкоштовно курсова робота скачати: Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві

Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві / сторінка 9

Назва:
Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
57,55 KB
Завантажень:
1296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Звіт про перевірку голова комісії представляє начальникові митного керування.

Наприкінці перевірки голова комісії проводить підсумкову нараду з керівництвом митного органа.

Основна мета наради - ознайомити керівництво митного органа з недоліками, виявленими в ході перевірки й відбитими в акті.

Голова комісії повинен представити висновки членів комісії щодо ефективності функціонування митного органа, досягнення поставлених перед ним цілей і повноти виконання покладених на нього завдань. Результати інспекторських перевірок використовуються для підвищення ефективності діяльності митних органів.

2.4 Роль начальника організаційно-інспекторського відділу в реалізації функції контролю

Начальник ОІВ МУ має широкий спектр посадових обов'язків, перерахованих у його посадовій інструкції. Зупинимося на ті з них, які мають відношення до реалізації функції контролю:

1 Інспектує митні органи й установ МУ відповідно до плану, затвердженим начальником Керування.

2 Формує за узгодженням з керівниками підрозділів апарата Керування й митних органів МУ бригади й тимчасові позаштатні групи для проведення планових комплексних і цільових перевірок, а також виконання доручень начальника Керування.

3 Запитує й вивчає необхідні для виконання завдань, покладених на відділ, матеріали, документи, і відомості від структурних підрозділів Керування, митних органів і установ МУ, а також інших територіальних органів державного керування, підприємств і організацій. Вилучає службові документи, знімає з них копії для прилучення до матеріалів інспекторських перевірок, проведених відділом.

4 За узгодженням з начальником Керування дає керівництву митних органів і установ МУ рекомендації з питань організації митної справи, усуненню допущених недоліків і порушень, установлювати строки усунення недоліків.

5 Вносить керівництву Керування пропозиції про призначення, переміщення, заохочення або покаранні керівників митних органів і установ МУ.

6 Забезпечує контроль за однаковим і точним виконанням законів України, рішень колегій МУ, наказів і вказівок начальника МУ підвідомчими митними органами й установами й інформувати керівництво Керування про результати їхнього виконання.

7 Забезпечує організацію, координацію діяльності й оперативна взаємодія структурних підрозділів апарата Керування, митних органів і установ МУ.

8 Здійснює узагальнення, аналіз і контроль виконання критичних зауважень і пропозицій, висловлених у ході проведення підсумкових нарад, засідань колегій МУ, оперативних нарад у начальника Керування.

9 Організує складання й реалізацію плану проведення комплексних інспекторських перевірок митних органів і установ МУ на встановлений період, проводить аналіз результатів перевірок і визначати заходу щодо усунення недоліків.

10 Забезпечує організацію проведення цільових (позапланових) інспекторських перевірок за вказівкою начальника Керування, проводить аналіз результатів перевірок і визначає заходу щодо усунення недоліків.

11 Здійснює контроль за роботою митних брокерів, декларантів, правильністю застосування нормативних документів у частині декларування товарів.

12 Вносить пропозиції начальникові Керування на підставі результатів інспекторських перевірок про винесення заохочень або стягнень керівному складу митних органів і установ МУ.

13 Забезпечує організацію контролю за своєчасним виконанням документів відповідно до резолюцій керівництва МУ співробітниками відділу й ін.[22]

3 ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІЇ КОНТРОЛЮ У МИТНОМУ УПРАВЛІННІ

Для удосконалення функції контролю у митному управлінні необхідно впоряджувати нові постанови, нові ідеї та нові технології. У недавньому часі була прийнята така постанова.

18 липня 2007 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова № 940, що затверджує нове Положення про Державну митну службу України, що набуло чинності 1 серпня ц.р. Що примітно, дане постанова не скасовує Указ Президента № 1022/2000, і те, який з нормативних актів є більше легітимним, - спірне питання. Прийняття такого акту відповідає нормам Закону України «Про Кабінет Міністрів України», з якого треба, що одним з повноважень КМУ є створення, реорганізація або ліквідація міністерств і інших центральних органів виконавчої влади згідно із законами й у межах засобів, передбачених у Державному бюджеті України на зміст органів виконавчої влади, а також твердження положень про зазначені органи з метою вдосконалення державного керування й державної служби.

Новим Положенням перелік завдань, поставлених раніше перед Держмитслужбою, істотно розширений не був. Крім існуючих завдань, на неї також був покладений контроль над діяльністю підприємств, які надають послуги по декларуванню товарів і транспортних засобів, перевезенню й зберіганню товарів, які переміщаються через митний кордон України або перебувають під митним контролем.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок