Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Скачати: Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві

Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
57,55 KB
Завантажень:
1296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЗМІСТ

Завдання на курсову роботу……………………………..................................2

Реферат………………………………………………………………………....3

Вступ…………………………………………………………………………...5

1. Контроль як функція управління…………………………………..............7

1.1 Види контролю………………………………………………………….....7

1.2 Принципи контролю……………………………………………………....9

1.3 Методи контролю й вимоги пропоновані до контролю………………...10

1.4 Утановлення стандартів…………………………………………………...12

1.5 Порівняння досягнутих результатів із установленними

стандартами…………………………………………………………………13

1.6 Основні показники ефективності процесу контролю…………………...16

2. Реалізація функції контролю на прикладі

організаційно-інспекторського відділу МУ………………………………18

2.1 Роль організаційно-інспекторського відділу МУ…………………..........21

2.2 Організація контролю над виконанням планів…………………………..24

2.3 Інспекторські перевірки митних органів……………................................25

2.4 Роль начальника організаційно-інспекторського відділу в реалізації

фуккції контролю…………………………………………………………...29

3. Шляхи удосконалення функції контролю у митному управлінні………..32

Висновок………………………………………………………………………..36

Перелік посилань………………………………………………………………39

Вступ

Метою даної курсової роботи є розгляд і вивчення такої важливої функції керування в митних органах як контроль. Курсова робота присвячена розгляду деяких теоретичних аспектів, які характеризують функцію контролю як одну із загальних функцій керування в будь-якій формальній організації, і застосування їх у діяльності митних органів. Це в першу чергу такі питання як методи й форми контролю, загальні принципи організації контролю, види контролю, модель процесу контролю й т.п. Дані питання будуть розглянуті в першому розділі роботи, і будуть являти собою теоретичний мінімум необхідний для осмислення функції контролю стосовно до системи митних органів.

У другому розділі розглядаються питання реалізації функції контролю в рамках такої формальної організації як митні органи. Ці питання будуть переломлені через призму діяльності митного керування й конкретно через роботу організаційно інспекторського відділу, як одного з відділів реалізующіх функцію контролю. ОІВ МУ є одним з відділів, у якому найбільше яскраво й повно представлені функції керування (розробка й реалізація рішень, контроль, планування та інші).

У третьому розділі будуть розглянуті питання удосконалення функції контролю у митному управлінні.

При розгляді цих аспектів будуть застосовуватися внутрішньовідомчі матеріали (накази, інструкції, технологічні схеми й т.п.). У третьому розділі будуть показані особливості реалізації функції контролю на прикладі ОІВ МУ, принципи організації контролю в митних органах, роль начальника відділу в реалізації функцій контролю, шляхи підвищення ефективності здійснення контролю.

Контроль пронизує весь процес керування, починаючи від створення організації й формулювання цілей. Контроль - функція життєво необхідна для керування й ефективного функціонування організації. Контроль є тим сполучним компонентом, що не дає процесам в організації прийняти критичний і необоротний характер. У зовнішньому прояві контроль представляє комплекс мір спостереження за підготовкою, прийняттям і реалізацією ухвалених рішень, а також оцінку фактичного стану справ у підрозділах організації.

Можна виділити наступні передумови контролю:

- невизначеність (будь-яка організація являє собою відкриту систему, тобто на неї впливають як зовнішні, так і внутрішніх факторів, викликаючи появу певних змін);

- попередження кризових ситуацій (очевидно, що вплив вищезгаданих факторів і зміни в організації підлягають керуванню, тому що вони можуть нести як позитивне, так і негативне для організації);

- підтримка успіху (ефективний менеджмент спрямований на досягнення й підтримку позитивних результатів діяльності організації).

Таким чином, у силу всього сказаного, можна зробити висновок про необхідність детального вивчення функції контролю, знаходження оптимальних способів його реалізації, підвищення ефективності контролю й повинні бути виділені такі завдання:

1. Що таке контроль;

2. Реалізація контролю в митному управлінні(МУ).

3. Як удосконалити функцію контролю у митному управлінні.

1 КОНТРОЛЬ ЯК НЕВІД’ЄМНА ФУНКЦІЯ КЕРУВАННЯ

Контроль - найважливіший фундаментальний елемент керування. Всі функції керування, такі як: планування, мотивація, створення організаційних структур, нерозривно пов'язані з контролем. Контроль - це процес досягнення організацією намічених цілей. Він необхідний для виявлення й дозволу виникаючих проблем раніше, ніж вони придбають серйозні наслідки. Самі по собі мети, плани й структура організації визначають її напрямок діяльності, контроль же розподіляючи зусилля направляє виконання робіт.

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: Реалізація функції контролю на сучасному підприємстві

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок