Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Стимулювання збуту

Стимулювання збуту

Назва:
Стимулювання збуту
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,63 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота
Стимулювання збуту


Вступ
В умовах формування ринкової економіки та посилення конкурентної боротьби між фірмами , які постійно намагаються знайти і розширити обсяги своєї цільової аудиторії та залучити все більше потенційних клієнтів, стимулювання збуту відіграє значну роль для ефективної та прибуткової діяльності будь-якого підприємства.
Стимулювання збуту - це сукупність прийомів , які застосовуються протягом усього життєвого циклу товару до трьох учасників ринку (споживача , оптового та роздрібного торговця і власного торгового(збутового) персоналу) з метою максимального (нехай і короткочасного) збільшення нових покупців.
Сам термін “стимулювання “ – означає посилити дію , вдихнути в життя товар , щоб успішно його продати ( без продажу покупцеві та наступного використання товар стає мертвим).
Про актуальність та всезростаючий практичний потенціал тематики стимулювання продажу свідчать наступні фактори:
- зростаюча конкуренція , яка змушує виробників іти на все більші поступки споживачам і посередникам при збуті своєї продукції з допомогою стимулювання ;
- зниження ефективності реклами внаслідок збільшення її вартості , перенасиченості засобів масової інформації рекламними зверненнями та обмежень на законодавчому рівні , заборони використання деяких прийомів , наприклад , порівняння товарів;
- збільшення кількості купівель , які здійснюються імпульсивно, що спонукає роздрібну торгівлю вимагати від постачальників проведення заходів стимулювання збуту;
- можливість замірювати ефективність заходів стимулювання збуту.
Об`єктом дослідження даної роботи є діяльність відділу збуту та реклами в сфері розробки, вибору засобів , реалізації , оцінки та підвищення ефективності програми стимулювання збуту.
Основною метою роботи є розгляд маркетингових можливостей підприємств з погляду стимулювання , аналіз переваг і недоліків різноманітних методів стимулювання та принципів побудови ефективної програми стимулювання.
В основу досягнення цієї мети дослідження покладені наступні завдання :
1 розгляд проблеми вибору засобів стимулювання в залежності від об`єкту стимулювання;
2 опис основних засобів стимулювання та їх основних переваг і недоліків;
3 аналіз проблеми та основних етапів розробки програми стимулювання збуту з використанням прикладу успішної реалізації такого проекту.
В процесі написання даної курсової роботи були використані матеріали публікацій з питань стимулювання збуту у вигляді підручників , монографій, статей в періодичних виданнях, таких авторів як : Т.І. Лук`янець, Френк Джефкінс, Ф.Котлєр, Андрій Духовний та інших авторів.
Розділ 1. Завдання та вибір засобів
стимулювання збуту.
Стимулювати, як вказано в словниках означає “посилити дію”,”привести в дію” , і саме таке завдання ставилось перед стимулюванням продажу у всі часи.
Дані , які свідчать про важливість та значну ефективність цього елементу маркетингових комунікацій є те , що річні обсяги витрат на стимулювання збуту становлять близько 125 млрд. доларів , і зростають щороку приблизно на 12% проти збільшення витрат на рекламу лише на 7,6%.
Таке швидке зростання є результатом кількох факторів. По-перше , стимулювання продажу є ефективним інструментом збільшення обсягів продажу товарів ;по-друге , у зв`язку зі зростанням конкуренції з`являються все нові товари однакового призначення і майже однакових характеристик, тому стимулювання продажу дає змогу покупцям якось орієнтуватися в цьому морі товарів; по-третє , ефективність рекламних заходів різко знизилася у зв`язку із зростанням вартості послуг, надзвичайних навантажень на засоби масової інформації та правових обмежень і,
по-четверте ,роздрібні торгівці вимагають від виробників все нових і нових підходів до стимулювання продажу товарів.
Сучасне стимулювання збуту можна визначити як сукупність прийомів ,котрі застосовуються протягом усього життєвого циклу товару для трьох учасників ринку (споживача , оптового та роздрібного торговця і власного торгового персоналу ) з метою максимального нехай і короткочасного збільшення покупців.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота на тему: Стимулювання збуту

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок