Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Прибутковість підприємства та шляхи її підвищення

Прибутковість підприємства та шляхи її підвищення

Назва:
Прибутковість підприємства та шляхи її підвищення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,61 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Прибутковість підприємства та шляхи її підвищення


План
Вступ
1. Загальна характеристика об’єкта дослідження
1.1. Характеристика продукції (робіт, послуг) і умов функціонування підприємства ВАТ „Оріана”
2. Теоретичні та методичні питання аналізу прибутку
2.1. Джерела формування та розподілу прибутку підприємства ВАТ „Оріана”
2.2. Показники прибутку
2.3. Аналіз динаміки показників прибутку підприємства ВАТ „Оріана”
2.4. Оцінка резервів підвищення прибутку
Висновоки і пропозиції
Список використаної літератури
 


Вступ
На сучасному етапі, в умовах розвитку ринкової економіки в Україні, розвитку великого, малого та середнього підприємництва, загострення конкурентної боротьби, науково-технічного прогресу виникає потреба аналізу. Аналізу фінансово-економічних результатів діяльності підприємства. Це потрібно насамперед заради більш ефективного управління підприємством для досягнення поставлених цілей, а саме: подальшого розвитку підприємства, відтіснення конкурентів і завоювання більшої частки ринку; особливо необхідним є аналіз при спробі підприємства виходу на світовий ринок – для визначення реальних можливостей підприємства.
Усі показники фінансово-економічних результатів діяльності підприємства розділяють на 4 групи:
прибутковість;
ділова активність;
фінансова стійкість;
платоспроможність.
У даній курсовій роботі буде розглянуто групу показників прибутковості, а саме: аналіз аспектів формування та розподілу прибутку на підприємстві, вивчення їх динаміки, аналіз можливостей та шляхи їх підвищення.
Ключовим показником у цій групі є прибуток. Саме цей показник, який відображає у вартісній формі кінцевий результат діяльності підприємства в умовах роботи за принципами самофінансування є головним у аналізі. У прибутку акумулюються підсумки всіх сторін роботи підприємства: зростання виробництва продукції та її реалізації відповідно до договорів замовника, ефективність використання матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, наявних в його розпорядженні.
Прибуток за сучасних умов є не тільки показником ефективності роботи окремого підприємства, а й має важливе практичне значення. Він є джерелом формування фінансових ресурсів самих підприємств і використовується ними для забезпечення господарської діяльності. Також це одне з найбільших джерел
фінансових ресурсів держави.
Отже, метою даної курсової роботи є аналіз показників прибутку підприємства, його аспектів формування і розподілу, аналіз динаміки показників прибутку пошук шляхів їх підвищення.
Для проведення аналізу прибутку слід використовувати такі джерела інформації:
“Баланс підприємства “ (форма №1);
“Звіт про фінансові результати та їх використання” (форма №2);
Фінансовий план.
1. Загальна характеристика об’єкта дослідження
1.1. Характеристика продукції (робіт, послуг) і умов функціонуван-
ня підприємства ВАТ „Оріана”
За об’єкт дослідження в даній курсовій роботі взято ВАТ “Оріана”.
В даний час ВАТ “Оріана” має наступну структуру управління: головним органом на підприємстві є загальні збори акціонерів (оскільки “Оріана” є відкритим акціонерним товариством), для управління підприємством в період між проведенням загальних зборів створено спостережну раду. Для перевірки діяльності спостережної ради створено також ревізійну комісію. На чолі спостережної ради стоїть голова правління (президент). Йому прямо підпорядковані перший віце-президент, головний бухгалтер і помічник президента. Загальне керівництво ВАТ “Оріана” поділене між віце-президентами: віце-президент з виробництва, з технічних питань, з економіки і фінансів, віце-президент з комерційних питань, з транспорту, соціальних питань і кадрів, директор з торгівлі. У підпорядкуванні кожного з вище вказаних віце-президентів знаходяться певні структурні підрозділи підприємства. Так у віданні віце-президента з економіки і фінансів знаходиться планово-економічне управління, відділ приватизації та цінних паперів, фінансове управління, відділ організації праці і заробітної плати.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Прибутковість підприємства та шляхи її підвищення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок