Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Теоретичні основи організації реклами

Теоретичні основи організації реклами

Назва:
Теоретичні основи організації реклами
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,88 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
.
Курсова робота
з маркетингу
на тему:
“Теоретичні основи організації реклами
в Інтернет”


Зміст


Вступ.
Останнім часом відбувається бурхливий розвиток систем телекомунікацій, одним з ключових елементів яких є глобальна комп'ютерна мережа Інтернет і її головний сервіс WWW (World Wide Web). Інтернет являє собою першу реалізацію опосередкованого комп'ютерами гіпермедійного середовища, яке володіє унікальними можливостями для реклами і виступає як два основоположні елементи: по-перше, Інтернет новий засіб комунікації, що представляється комунікаційною моделлю “багато ким - багато чим" в основі якій лежить pull-модель отримання інформації споживачами. Крім того, Інтернет є гіпермедійним способом представлення інформації, значно відмінним від традиційних засобів масової інформації інтерактивною природою, високою гнучкістю і масштабованість. По-друге, Інтернет глобальний віртуальний електронний ринок, що не має яких-небудь територіальних або тимчасових обмежень, що дозволяє проводити інтерактивну купівлю товарів і значно змінює можливості фірм в просуванні товару і місце дистрибутивних фірм в цьому процесі. Використання Інтернет як дного з елементів системи маркетингу може вплинути значним чином на позитивний імідж фірми і на обізнаність споживача про товари і послуги. Фірма може ввести в дію ресурси Інтернет в наступних елементах комплексу маркетингу:
Реклама. Набір можливостей прямої реклами товарів і послуг коштами Інтернет включає в себе розміщення інформації про товар на власному Web-сервері (Веб-сайт, сайт, веб-сервер): Сукупність Web-сторінок, об'єднаних по значенню, навігаційно і фізично що знаходяться на одному сервері (віддаленому комп’ютері)., розміщення реклами на інших серверах, розсилка електронних листів; участь в телеконференціях. Особливістю реклами в Інтернет є необхідність проведення додаткових дій по проведенню реклами власного Web-сервера. Можна виділити три основних способи попадання відвідувачів на Web-сервер:
сервер може бути виявлений за допомогою пошукових машин;
на сервер можна попасти по гіпертекстовим посиланням;
про сервер можна дізнатися з інших джерел інформації, в тому числі традиційних (газети, журнали, радіо і т.д.).
Виходячи з цього, рекламна кампанія, направлена на сповіщення користувачів Інтернет про Web-сервер може містити наступні заходи:
реєстрація сервера в пошукових машинах;
розміщення безкоштовних посилань в Web-каталогах;
розміщення посилань в “жовтих сторінках";
реєстрація на тематичних Web-серверах;
розміщення посилань на інших серверах;
публікація на інших серверах матеріалів, що містять посилання на сервер;
розміщення платних рекламних оголошень на серверах, що добре відвідуються;
участь в телеконференціях; використання списків розсилки;
використання імені сервера у всіх видах рекламної продукції компанії і використання традиційних видів реклами.
Зв'язки з громадськістю. В Інтернет можуть бути опубліковані прес-релізи або представлена поточна інформація для акціонерів. WWW може бути ефективно використана в кризових ситуаціях, коли фірма потребує термінової реакції на ринкову ситуацію, при цьому перевагою “світової павутини” є можливість оновлення інформації в реальному часі.
Підтримка споживачів. Підтримка споживачів може бути істотно розширена за рахунок розміщення додаткової публічної інформації (статистичної і/або динамічної) в WWW і/або реалізації механізму додаткового зворотного зв'язку.
Розширення інфраструктури підприємства за рахунок застосування Інтернет. Це може виражатися як у використанні технології Інтернет у внутрішній інфраструктурі підприємства, так і вихід за її межі.
Просування торгової марки компанії.
Стимулювання збуту.
Проведення маркетингових досліджень. Основні методи і інструменти проведення маркетингових досліджень: використання пошукових машин, Web-каталогів, тематичних серверів Інтернет; проведення опитів, анкетування відвідувачів власного Web-сервера дослідження конференцій використання даних опитів, що проводяться на інших серверах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Теоретичні основи організації реклами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок