Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Аналіз ефективності управління персоналом підприємства

Аналіз ефективності управління персоналом підприємства

Назва:
Аналіз ефективності управління персоналом підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,95 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
“Аналіз ефективності управління персоналом підприємства”


Зміст


Вступ
Створення виробництва світового класу завжди зв'язано з людьми, що працюють на підприємстві. Правильні принципи організації виробництва, оптимальні системи і процедури грають звичайно ж важливу роль, але реалізація всіх можливостей, закладених у нових методах управління, залежить уже від конкретних людей, від їхніх знань, компетентності, кваліфікації, дисципліни, мотивації, здатності вирішувати проблеми, сприйнятливості до навчання.
Компетентність потрібно працівнику, що займається розробкою нових виробів чи устаткування, хоча б тому, що створення нової гарної техніки вимагає, як мінімум, знання того, як працюють старі машини й устаткування. Але для підприємства, що вирішило сьогодні процвітати в конкурентній боротьбі, необхідно, щоб кожен працівник мав дуже великі знання.
Формування в працівників потрібної компетенції починається вже при підборі кадрів і прийомі на роботу кадрів. Люди, що прийдуть в організацію, повинні прагнути максимально опанувати аспектами даного бізнесу. Часто це більше питання бажання самих працівників, ніж їхній попереднього досвіду трудової чи діяльності базової освіти. [20]
Не менш важливим є довгострокове планування кадрової політики фірми.
Концепція планування використання трудових ресурсів проста. Але її реалізація складна. Корпоративна стратегія не завжди розвивається гладко, тому що не завжди вчасно є в наявності техніка, чи вона не виконує ті задачі, що прогнозувалися. Іноді існує більша, ніж це передбачалося плинність кадрів у деяких областях виробництва і регіонах. Набір кадрів, що планувався, не ведеться . Поетапне навчання розраховане з помилками, потенційні рекламні листки дискредитовані. У результаті плани не виконуються. Однак існування плану щонайменше вселяє почуття перспективи, а систематичні спостереження і контроль за його виконанням можуть допомогти скорегувати відхилення від стратегічного напрямку. [29]
У підсумку може бути розроблена погоджена кадрова політика, що включає системи набору, підготовки, удосконалювання й оплати кадрів, а також політика відносин між адміністрацією і працівниками. Цей стратегічний план може бути розбитий на конкретні програми використання трудових ресурсів.
До трудових ресурсів відноситься та частина населення, що має необхідними фізичними даними, знаннями і навичками праці у відповідній галузі. Достатня забезпеченість підприємств потрібними трудовими ресурсами, їхнє раціональне використання, високий рівень продуктивності праці, правильна система його оплати мають велике значення для збільшення обсягів продукції і підвищення ефективності виробництва. Зокрема, від забезпеченості підприємства трудовими ресурсами й ефективності їхнього використання залежать обсяг і своєчасність виконання всіх робіт, ефективність використання устаткування, машин, механізмів і як результат обсяг виробництва продукції, її собівартість, прибуток і ряд інших економічних показників. [24]
Крім того, з переходом до ринкової економіки аналіз трудових відносин набирає усе більшої актуальності, тому що робоча сила має вартісну оцінку, є конкурентною на ринку праці. Це розширює границі аналітичних досліджень, критеріями оцінки праці стають не тільки економічні, але і соціальні параметри.
Мета даної роботи полягає в оцінці трудових ресурсів підприємства, ефективності їхнього використання, аналізі оплати праці, виявленні зсередини виробничих резервів підвищення продуктивності праці.
В якості об'єкта дослідження виступає науково-виробниче об’єднання "Поверхность", основною сферою діяльності якого є телекомунікаційні технології.


Організаційно-економічна характеристика підприємства
НВО “Поверхность” належить до підприємств мас-медіа. Основним видом діяльності підприємства є надання підприємствам і телекомпаніям телевізійних і рекламних послуг. Іншою спеціалізацією НВО “Поверхность” є створення і сервісна підтримка програмного забезпечення для зовнішньоекономічної та митної діяльності.
НВО “Поверхность” є дистриб’ютором і студією-виробником телевізійних спортивних програм.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Аналіз ефективності управління персоналом підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок