Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Моделювання модельного взуття та розробка рекламного пакету

Моделювання модельного взуття та розробка рекламного пакету

Назва:
Моделювання модельного взуття та розробка рекламного пакету
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,99 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Зміст
1. Вступ
2. Художнє проектування асортименту взуття
2.1 Обґрунтування кольору, фактури матеріалу та оформлення поверхні матеріалу при
художньому проектуванні виробів.
2.2 Художні принципи при створенні асортименту взуття.
3. Моделювання виробів.
3.1 Побудова деталей виробу.
3.2 Застосування матеріалів.
3.3 Використання камер та світла.
4. Розробка технічного завдання і структурних таблиць деталей.
5. Дизайнерська розробка рекламного пакету.
6. Висновки.
Список літератури
Зм | Арк. | N докум. |
Підпис | Дата | Літера | Маса | Масштаб
Розробив | Чуйко В.М
Перевір. | МТІ
Група ВШЛВ-51

|
Вступ
Все більше і більше стає виробників різної продукції, всі вони прагнуть до продажу товару , на вирішення цієї проблеми є подання у вигляді реклами, розробка якої проходить із допомогою комп’ютерних програм.
Є дуже багато програм за допомогою яких здійснюють із творчим підходом люди „дизайнери” - макети реклами. В даний час найбільш широко використовують такі програми як:
Corel Draw;
Adobe Photoshop;
3D Studio MAX
Corel Draw і Adobe Photoshop - за допомогою цих програм можна здійснити, практично , будь - які проекти і фантазії на комп’ютері в області створення зображень.
3D Studio MAX- програма в якій будуються трьохмірні об’єкти (3D). Трьохмірна графіка використовується в телебаченні, на сторінках журналів та газет, на рекламних плакатах і є невід’ємною частиною нашого життя.
В час науково технічного прогресу ідеї які виникають потрібно десь зафіксувати і найкращим є сучасні персональні комп’ютери. Кожний користувач намагається робити спробу у створенні чогось естетично-гарного.
Правда залишається ще одна деталь, як людська фантазія. Але, від цього вже залежить, у якій області людина буде використовувати свої знання, тому що, у залежності від того, наскільки у Вас розвинута ця сама фантазія, Ви можете бути чи автором тобто самим придумувати чи розробляти ті чи інші проекти, чи виконавцем, тобто грамотно здійснювати проекти інших людей. У всякому разі, як показує практика, знання в програмах Corel Draw , Adobe Photoshop, 3D Studio MAX як правило, не залишається без роботи.
Мета моєї курсової роботи, моделювання модельних взуття і розробка рекламного пакету. Моделювання здійснювалося побудовою об’єктів і використання різних матеріалів у програмі 3D Studio MAX , а на завершення рекламний пакет оформився у програмі Adobe Photoshop.
В комп’ютерній графіці оперують об’єктами їх властивостями та параметрами. В якості об’єктів виступають не тільки геометричні форми, але і камери джерела світла і також допоміжні об’єкти.
Створення моделі, якість і успіх роботи побудований на трьох принципах:
досвід з програмою;
володіння інструментарії;
просторове мислення;
етап уточнень;
Нова техніка моделювання, яка називається технологією неоднорідних раціональних сплайнів NURBS, яка не має ні вершин ні граней, а форма визначається керуючими вершинами, які з’єднані гладкими кривими, що дозволяє створити плавні об’єкти.
Мета моєї курсової роботи моделювання модельних туфель і розробка рекламного пакету.
Підпис та дата
Инв.N дуб.
Зам. Инв.N
Підпис та дата
Інв.N ориг.
Лист
3
Зм | Лист | N докум. | Підпис | Дата

|
2. Художнє проектування асортименту взуття
2.1 Обґрунтування кольору, фактури матеріалу та оформлення поверхні матеріалу при художньому проектуванні виробів.
Чоловічі туфлі є модельні, то відповідно на перше місце виносяться естетичні вимоги тобто зовнішній вигляд: колір, фактура, характер опорядження які асоціюють даній моді та призначенню.
Колір - потужний виразний засіб. Колір, як і музика, може дати почуттю певну спрямованість.
Колір був й є символом життя й смерті, вираженням радості й горя. Французькі імпресіоністи світлої п’яркою колірною гамою, тінями, грою мазків уміли додати полотну тремтливість, рельєфність, незакінченість, створити враження формування образа на очах у глядача.
Такі три поняття, як фарба, колір, колорит тісно взаємозалежні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Моделювання модельного взуття та розробка рекламного пакету

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок