Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Ремонтна зона АТП. Простої ремонтних працівників: часте паління, особисті бесіди і т.ін.

Ремонтна зона АТП. Простої ремонтних працівників: часте паління, особисті бесіди і т.ін.

Назва:
Ремонтна зона АТП. Простої ремонтних працівників: часте паління, особисті бесіди і т.ін.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,50 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота
на тему: №4
«Ремонтна зона АТП. Простої ремонтних працівників: часте паління, особисті бесіди і т.ін.»


Зміст.


Вступ.
Необхідною умовою існування й розвитку суспільства є праця, як доцільна діяльність людей, що спрямована на задоволення їхніх життєвих потреб. Однією зі складових праці є її мотивування на рівні агентів (учасників) трудових відносин. Система мотивації характеризує сукупність взаємопов'язаних заходів, які стимулюють окремого працівника або трудовий колектив у цілому до досягнення індивідуальних і спільних цілей діяльності підприємства (організації).
Актуальність теми дослідження. В умовах, що склалися в Україні на нинішньому етапі її розвитку, проблема мотивації особистості набула важливого значення, оскільки вирішення задач, які стоять перед суспільством, можливе лише за умови створення належної мотиваційної основи, здатної спонукати персонал підприємств до ефективної діяльності. Мова йде про застосування таких форм і методів стимулювання особистості, які б сприяли високій результативності її роботи.
Світовий досвід показує, що успіх підприємства визначається не стільки професійною (у вузькому розумінні) компетентністю керівника, скільки його вмінням спрямовувати колектив на досягнення поставлених цілей, спонукати себе та своїх підлеглих на дії, спрямовані на досягнення особистих цілей або цілей організації, використовуючи при цьому інтелект та методи матеріального та морального стимулювання трудової діяльності. Саме тому обрана мною тема «Ремонтна зона АТП. Простої ремонтних працівників: часте паління, особисті бесіди і т. ін.» є однією з найбільш актуальних у наш час та має велике практичне значення.
Відсутність науково обґрунтованої системи планування, організації, мотивації та контролю діяльності підприємства, а також виважених критеріїв роботи працівників його структурних підрозділів призвели до "зрівнялівки" в системі преміювання. А відсутність висококваліфікованих кадрів, спроможних забезпечити належну організацію і функціонування підприємства за ринкових умов, зводять практично нанівець всі спроби розробки, а тим більше - впровадження високоефективної системи цільового управління, в якій значне місце належить системі мотивації. Подальше послаблення мотивації праці неминуче призведе до загострення негативних соціально-економічних процесів які мають місце в нашій державі.
Метою роботи є визначення особливостей процесу формування мотивації трудової діяльності в ремонтній зоні АТП та розробка основних напрямків і практичних рекомендацій щодо створення мотиваційного механізму, його ефективного розвитку. Для здійснення цієї мети планується розглянути теоретичні аспекти мотивації як функції менеджменту: характеристику системи мотивації, поняття мотивації, класифікація та зміст мотиваційних теорій, основні методи реалізації системи матеріальне стимулювання праці тощо. Але особливої уваги планується приділити саме практичній частині курсової роботи, тобто розглянути сучасний етап та напрямки використання функції мотивації підприємства та запропонувати шляхи вдосконалення використання моральних та матеріальних стимулів праці у діяльності ремонтної зони АТП.
Завданнями даної роботи є: вивчення існуючих концепцій мотивації праці; розгляд їх методологічної цінності та сутності; дослідження взаємозв'язку доходів працівників і результативності їх праці; виявлення способів підвищення ефективності мотивації праці за допомогою різних засобів стимулювання.
Широко вивчаються закономірності дії мотивацій і побудови методів та механізмів реалізації мотивації, щодо підвищення продуктивності трудової діяльності в працях економістів-класиків А.Маслоу, Ф.Герцберга, А.А, Р.Оуена, Д.МакГрегора, А.Врума, що поряд із публікаціями в періодичних виданнях України і Росії використовуються в курсовій роботі як джерельна база.


1. ХАРАКТЕРИСТИКА СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВА.
1.1. Основні теорії мотивації трудової діяльності.
Процес майнових змін в Україні за сучасних умов, тобто переходу від державної форми господарювання до колективної з перевагою приватного або з повністю приватним капіталом, дуже впливає на зміни в організаційних структурах підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Ремонтна зона АТП. Простої ремонтних працівників: часте паління, особисті бесіди і т.ін.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок