Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Поняття кредитного ризику (на прикладі підприємства «Avon Ukraine»)

Поняття кредитного ризику (на прикладі підприємства «Avon Ukraine»)

Назва:
Поняття кредитного ризику (на прикладі підприємства «Avon Ukraine»)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,33 KB
Завантажень:
387
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота
Поняття кредитного ризику (на прикладі підприємства «Avon Ukraine»)
ЗМІСТ
Вступ…………………………………………………………………………….…..3
Розділ 1. Поняття ризиків при при прйятті рішень фінансового характер..5
1.1 Поняття та виникнення ситуації ризику……………………………..…5
1.2 Оцінка ризику як складова системи керування ризиком……………...12
Розділ 2. Аналіз ризику банкрутства та інфляції на підприємстві «Avon Ukraine»……………………………………………………………………………16
2.1 Аналіз фіансової діяльності підприємства «Avon Ukraine»…………16
2.2 Оцінка ризиків ДП «Avon Ukraine» на основі звітності……………..18
Розділ 3. Шляхи мінімізації ризиків на підприємстві…………………….…23
Висновок…………………………………………………………………………..28
Список використаної літератури……………………………………………….29
ВСТУП
Актуальніть теми дослідження. Ризик - невід’ємна складова частина людського життя. Він породжується невизначеністю, відсутністю достатньо повної інформації про подію чи явище, та неможливістю прогнозувати розвиток подій. Ризик виникає тоді коли рішення вибирається з декількох можливих варіантів і немає впевненості, що воно найефективніше.
Можна приймати рішення та запроваджувати дії направлені на зменшення ризику але позбутися його неможливо. Ситуації коли відсутній ризик в економіці майже не зустрічаються. Більшість ситуацій яким притаманний ризик є дуже важко прогнозованими та контрольованими тому усунути ризик повністю майже неможливо. Це є причиною того, що навіть ідеальні з першого погляду рішення приводять до збитків.
В одночас ризик слід розглядати як невід’ємний елемент процесу існування організації на ринку. Фактично якщо основною метою функціонування організації є максимізація прибутку то він (прибуток) є винагородою за вдало взятий на себе ризик. Марно було б сподіватися , що отримання більш менш значних прибутків не пов’язано з серйозним ризиком.
Як вітчизняна так і зарубіжна література приділяє багато уваги визначенню терміна “ризик”. Найчастіше зустрічаються такі визначення ризику:
Вірогідність збитків чи втрат
Ймовірність невдачі чи втрат , що пов’язано з конкретним напрямком дій
Ймовірність небажаної події
Ризик в ділових операціях – це об’єктивно-суб’єктивна економічна категорія , що відбиває ступінь успіху (невдачі ) в досягненні цілей з урахуванням впливу контрольованих і неконтрольованих чинників за наявності прямих і зворотних зв’язків.
Проблеми ризику мають розглядатися й ураховуватися як при розроблені стратегії , так і в процесі виконання оперативних завдань. У кожній ситуації, що пов’язана з ризиком постає питання : що означає доцільний ризик, де межа, що відокремлює доцільний ризик від нерозумного.
Визначення такої межі не може бути правильним без розуміння причин виникнення ризику взагалі та його зростання на протязі останнього періоду розвитку людства . Основні з них наступні :
1. Останнім часом розвиток суспільства набув дуже великих швидкостей насамперед через науково технічний прогрес. Була створена потреба у неодинарному, швидкому вирішенні питань, що постають перед людством. Принципово нові шляхи розв’язання задач на творчому рівні, вимусили застосовувати методи та прийоми до яких ще ніколи і ніхто не удавався, природно, що на підставі цього з’явився і великий ризик зазнати невдачу. Якщо спів ставити такі фактори як необхідність вирішення проблеми швидко якісно не традиційно, всезростаючу кількість населення і стрімко спадаючу кількість придатних до використання ресурсів то можна побачити наступну причину ризику
2. Для того щоб вижити необхідно надати своїм діям підприємницького забарвлення, тобто: незалежність нестандартність дій, сміливість, винахідливість, орієнтація на максимально можливий успіх. На сучасному етапі важливість цього питання розуміє все більша кількість людей , тому не дивно , що в їх діях починають з’являтися вищеназвані ознаки , які й породжують наростання рівня ризику взагалі.
3. Середовище діяльності людства все більше набуває ринкового характеру , це породжує дуже жорстку конкуренцію при якій природним стають факти чисельних банкруцтв та крахів .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Поняття кредитного ризику (на прикладі підприємства «Avon Ukraine»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок