Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Стратегія керування людськими ресурсами фірми

Стратегія керування людськими ресурсами фірми

Назва:
Стратегія керування людськими ресурсами фірми
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,05 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота


Зміст
Вступ 3
Розділ 1
Поняття мотивації. Теоретичні стадії мотивації 4
Теорії мотивації 7
Стратегія керування людськими ресурсами фірми 13
РОЗДІЛ 2 16
2.1 Причини пасивності працівника 16
2.2 Економічна мотивація 18
2.3 Стиль керівництва та його вплив на продуктивність праці................ ..20
2.4 Конфліктна ситуація та її вирішення 23
2.5 Мотивація-досвід закордонних країн 27
2.6 Рекомендації для сучасних умов …………………………… …… ... . 28
Висновки 30
Використана література 32
ВСТУП
Організація постійно перебуває у стані динамічного розвитку, реагує на сприятливі можливості та уникає небезпечних ситуацій. Зовнішнє середовище, в якому організація функціонує, є не стабіль-ною комбінацією факторів впливу на його діяльність, а хаотичним нагромадженням складових, що постійно перебувають у русі, змінюють свої значення і мають, як правило, різновекторну спрямованість. Су-купність ресурсів, які організація використовує у своїй діяльності, теж постійно трансформується, видозмінюється, морально старіє, на-буває нових форм та інших кількісних чи якісних параметрів.
Всі ці процеси та явища зумовлюють виникнення неординарних ситуацій, які раніше не зустрічалися і потребують нагального вирішення. Оскільки менеджмент має справу з людьми (підлеглими, працівниками, співробітниками, діловими партнерами та ін.), то не-обхідно враховувати також і зміни у запитах, потребах, особливості людських стосунків, зважати на мету, цілі, завдання, інтереси сторін чи окремих груп та особистостей в колективі та поза його межами.
Метою написання даної курсової роботи є мотивація працівників та стратегія керування людськими ресурсами фірми, а також вирішення конфліктних ситуацій фірми.
Предметом дослідження є вирішення конфліктної ситуації фірми, де основний контингент працівників - це жінки, яких не влаштовує режим роботи фірми (цілодобовий).
Поняття мотивації тісно пов'язано з проблемою керування персоналом. Нові економічні відносини, породжені перехідним періодом, висувають і нові вимоги до персоналу. Це не тільки добір, навчання і розташування кадрів, але і формування нової свідомості, менталітету, а отже, і методів мотивації.
У дійсний час, при переході до ринкових відносин, основним мотивуючим чинником працівників є бажання мати гарантовану заробітну плату. При цьому ні інтенсивність, ні якість праці в розрахунок не беруться, переважає бажання мати спокійну роботу з невеликим, але гарантованим заробітком, ніж інтенсивну роботу з високою оплатою.
Водночас, на ринку праці з'являються працівники, що володіють достатнім професіоналізмом і новою трудовою свідомістю, тобто люди з гарною моральною основою і розумінням праці.
Таким чином, і потреби, і мотивація більшості працівників потребують вивчення і систематизації. Слідуючи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що не знаючи відповідь на такі питання як: що таке мотивація? як заохотити підлеглих працювати більш продуктивно? які методи мотивації існують і використовуються в сучасній практиці фірм? – неможливо більш-менш вдало працювати на будь-якому ринку, з будь-якою фірмою. Саме тому кожний керівник повинен знати все це.
На всі ці питання я спробую дати відповідь в даній роботі.
РОЗДІЛ 1
1.1. Поняття мотивації. Теоретичні стадії мотивації
Загальноприйнятим фактом вважається, що в основі цілеспрямованої поведінки лежить мотивація – найчастіше прихована причина, що пояснює вчинки людини. Знання психології потрібні керівнику, щоб керувати людьми, не використовуючи грубі методи, а лише мотивацію.
Дуже часто добре розроблені плани залишаються не реалізованими. Не досить визначити, хто конкретно, які дії і в які строки має виконати, треба ще належним чином скоординувати працю підлеглих для ефективного виконання дорученої справи.
Ефективність виробничо-господарських та управлінських процесів у кінцевому підсумку визначається не тільки цілями, правильно визначеними плановими орієнтирами чи якісно розробленими рішеннями та обґрунтованими діями з виконанням їх, а й залежить від людей, які втілюють у життя цілі соціально-економічної системи, реалізують плани та виконують прийняті рішення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Стратегія керування людськими ресурсами фірми

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок