Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Фінансовий аналіз та оцінка діяльності Івано-Франківського поштамту ЦПЗ №1 УДППЗ “Укрпошта”.

Фінансовий аналіз та оцінка діяльності Івано-Франківського поштамту ЦПЗ №1 УДППЗ “Укрпошта”.

Назва:
Фінансовий аналіз та оцінка діяльності Івано-Франківського поштамту ЦПЗ №1 УДППЗ “Укрпошта”.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,41 KB
Завантажень:
203
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ЗМІСТ
Вступ..........................................................................................................................................5
1 Аналіз об’єкту дослідження ……………………………………………………………...7
1.1 Загальна характеристика ………………………………………………………………...7
1.2 Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності підприємства ………12
1.3 Аналіз фінансового стану підприємства ……………………………………………....15
1.4 Проведення фінансового аналізу на підприємстві ……………………………………23
2 Теоретичні аспекти аналізу фінансового стану підприємства …………………………25
2.1 Інформаційне забезпечення аналізу фінансового стану підприємства ……………...25
2.2 Поняття фінансової стійкості підприємства та фактори, які її забезпечують ………27
2.3 Платоспроможність та ліквідність як складові фінансового стану підприємства ….34
2.4 Характеристика показників рентабельності …………………………………………. 39
2.5 Аналіз грошових потоків………………………………………………………………..40.
3 Заходи щодо покращення проведення фінансового аналізу на підприємстві ………...45
Висновки ……………………………………………………………………………………..50
Список використаної літератури …………………………………………………………...52
Вступ
Неодмінною складовою переходу України до ринкових відносин є створення нових підприємницьких структур та приватизація підприємств. Цей перехід зумовив еволюцію відносин власності і типів суб’єктів господарювання в напрямку забезпечення їх розмаїття. Процеси ринкових перетворень привернули суттєву увагу до дослідження теоретичних та практичних проблем подальшого розвитку та підвищення ефективності функціонування підприємств як державного, так і приватного сектора економіки України.
Важливу роль у забезпеченні ефективних форм господарювання на вітчизняних підприємствах відіграє аналіз фінансового стану підприємств, який відповідає за відбір, оцінку та інтерпретацію фінансових, економічних та інших даних, що впливають на процес прийняття інвестиційних та фінансових рішень. І хоча сам термін "фінанси" за останні 10-15 років пройшов через певні зміни та суттєво ускладнився, фінансові аналітики у країнах з розвинутою ринковою економікою традиційно займаються розрахунком коефіцієнтів, статистичним аналізом, складанням трендів для прогнозування.
Методи аналізу фінансового стану підприємства постійно вдосконалюються по мірі настання змін в економічному середовищі нашої держави.
Метою даної роботи є вивчення теоретичних основ аналізу фінансового стану підприємства, а також дослідження сучасних методів проведення даного аналізу на підприємствах України. У першому розділі роботи проведено фінансовий аналіз та оцінку діяльності Івано-Франківського поштамту ЦПЗ №1 УДППЗ “Укрпошта”. В другому розділі досліджуються теоретичні аспекти аналізу фінансового стану підприємства, розглядаються поняття платоспроможності та ліквідності підприємства, а також вивчається інформаційно-правова база проведення аналізу фінансового стану підприємства. У третьому розділі роботи описуються методи покращення проведення фінансового аналізу на підприємстві.
1 Аналіз об’єкту дослідження
Загальна характеристика
Івано-Франківський поштамт – центр поштового зв’язку №1 Івано-Франківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” (надалі – Підприємство) є відокремленою структурою. Має у своєму складі виробничі підрозділи – відділення поштового зв’язку (стаціонарні), пункти поштового зв’язку та інші, які діють на підставі Положень.
Підприємство знаходиться за адресою: вул. Січових Стрільців, 13а, м. Івано-Франківськ, Україна, 76018.
Підприємство не є юридичною особою і здійснює свою діяльність від імені українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” в межах повноважень, наданих йому підрозділом Івано-Франківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку (УДППЗ) “Укрпошта” на території міста Івано-Франківська. Діяльність Підприємства є частиною виробничої, господарської та іншої діяльності Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Фінансовий аналіз та оцінка діяльності Івано-Франківського поштамту ЦПЗ №1 УДППЗ “Укрпошта”.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок