Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Менеджмент -> Розробка продуктово-ринкової стратегії підприємства

Розробка продуктово-ринкової стратегії підприємства

Назва:
Розробка продуктово-ринкової стратегії підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,19 KB
Завантажень:
330
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Розробка продуктово-ринкової стратегії підприємства
курсова робота з маркетингу


ЗМІСТ


Вступ
Маркетинговою діяльністю на підприємствах, у фірмах, як правило, займаються підрозділи, які здійснюють продаж, рекламу, дослідження, обслуговування споживачів і клієнтів, а також управляючі, що відповідають за певні територіальні ринки і товарні групи, віце-президент, який здійснює загальне керівництво маркетингом. Вони виконують певні обов'язки, що стосуються маркетингової діяльності – планування, ціноутворення, розподіл, просування товару на ринку, комунікації ринку, реклама тощо.
Часто людину, що керує маркетинговою діяльністю, уявляють як таку, метою якої є лише стимулювання попиту на продукцію фірми. Насправді ж коло її завдань значно ширше. Слід забезпечити такі рівень, час пред'явлення і характер попиту, за яких можливо досягти цілей, що постають перед підприємством, фірмою.
Основною метою курсової роботи є розробка продуктово-ринкової стратегії ВАТ "Луцький підшипниковий завод" на ринку підшипників.
Об'єктом нашого дослідження є ВАТ "Луцький підшипниковий завод": Україна, Волинська обл., 43017, м. Луцьк, вул. Боженка, 34.
Предметом нашого дослідження є маркетингова діяльність підприємства.
Завданнями курсової роботи є:
систематизація, розширення та закріплення теоретичних знань із маркетингу, застосування їх при вирішенні конкретних економічних проблем;
розвиток навичок самостійної роботи та опанування методикою маркетингових досліджень при вирішенні питань, визначених в курсовій роботі.


Розділ 1. Короткий опис діяльності підприємства
Відкрите акціонерне товариство Луцький підшипниковий завод (далі “ЛПЗ") було зареєстровано 23 червня 1994 року, знаходиться в корпорації СКФ (Ґетеборг, Швеція). У власності корпорації СКФ знаходиться 94,5 % акцій, а 5,5 % акцій зосереджено у акціонерів підприємства.
В 1994 році організація орендарів орендного підприємства "Луцький підшипниковий завод" прийняла рішення про його реорганізацію у відкрите акціонерне товариство, яке і було створене згідно наказу ФДМУ №40-АТ від 23 червня 1994 року.
В 1995 році була розроблена та схвалена на зборах акціонерів довгострокова програма розвитку товариства, яка передбачала подальше розширення номенклатури підшипників, що виробляються, дослідження та пошук нових ринків збуту, зниження витрат, поліпшення якості продукції, поступове вивільнення підприємства від невластивих йому функцій.
В жовтні 1995 року була оголошена додаткова емісія акцій, в результаті якої в складі акціонерів з'явився, як портфельний інвестор, банк "Піктет" (Женева, Швейцарія), що став на той період власником 7,14 % акцій.
На початку 1996 року, в ході конкурсного відбору, ВАТ "ЛПЗ" було відібрано EC TASIS CLINVEST Consortium Postprivatization Support для надання Товариству післяприватизаційної підтримки. В ході своєї роботи експерти EC TASIS в цілому підтвердили основні стратегічні напрямки роботи підприємства, допомогли уточнити та удосконалити план реструктуризації виробництва.
На початку 1997 року було продано частину зайвого обладнання, що дало можливість вкласти кошти в модернізацію виробництва, протягом року освоїти 14 нових типів підшипників, майже на 40 % наростити обсяги продажу підшипників.
В результаті цих дій, обсяги виробництва продукції в 1997 році збільшилось на 26,2 % в порівнянні з 1996 роком, а обсяги реалізації продукції – на 37,6 %.
З метою вивільнення заводу від невластивих йому функцій в лютому 1997 року було створено чотири дочірніх підприємства на базі цехів: товарів народного споживання, ремонтно-будівельного, механізації та автоматизації, а також соціального комплексу (гуртожитки, комбінат напівфабрикати теплиця, сільське підсобне господарство, торговий центр, автостоянка).
За 1996-1997 рр. чисельність працівників Товариства було зменшено на 1122 чол. або 27,1 %, тому числі 485 було переведено в дочірні підприємства, 531 чол. скорочено.
В червні 1997 року німецька фірма "TUV CERT", що є однією з світових фірм, яким дано право проводити сертифікацію систем забезпечення якістю на відповідність їх вимогам міжнародних стандартів серії ІСО 9000, видала сертифікат на систему забезпечення якості Товариства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Розробка продуктово-ринкової стратегії підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок